Brilliant opłata leżąc

Zawartość

W marcu, po prostu dobre samopoczucie kota, a ci, którzy jedzą zrównoważonej żywności i nie poddaje się kontroli urodzeń. Być może kupiłeś mapę w klubie fitness, ale „odkleić” się z łóżka rano i wieczorem na kanapie jest po prostu nierealne. Aby przezwyciężyć zmęczenie, można spróbować różnych rzeczy. Osobiście po prostu dodać Rhodioli w herbacie rano i zwiększyć dzienną dawkę witaminy A i E. Jednak ta metoda jest dobra, jeśli nie są jeszcze nadciśnieniem i normalne adaptogens transportu. Ale wszystko inne, nie można nawet dostać się do małego pociągu mięśnie. Na szczęście, martwa natura topnieć sama jak tylko wiosna w końcu przychodzi do naszej szerokości geograficznej. No, aż nie polowanie, położyć się na macie i robić ćwiczenia co najmniej 3-4 razy w tygodniu

load...

[Powrót do spisu treści]

Ładowanie ćwiczenia leżące

Jak: w domu, w komfortowych ubrań może być, nawet bez butów. Jedyny warunek – położyć na macie podłogowej, a tył będzie niewygodne w kontakcie z podłogą.

Warm-up: jeśli naprawdę leniwych – wstać i zrobić kilka głębokich oddechów z ruchami rąk, jeśli nie całkowicie – buty sukienka i chodzić na klatce schodowej w górę iw dół po schodach co najmniej 5-10 minut lub pedały kręte, co jest w domu cardio, Ale dla najbardziej kreatywnych i pochodzą tańca w stylu „Mam nikt nie widzi, skręcać wszystko kręci”

Rower Cykl 1 i pośladkowy bridge

Połóż się na podłodze na plecach i włączyć stoper w telefonie przez 1 minutę. Ewentualnie dać ramię do przeciwległego kolana, napinając prasy. Nie uważają niczego konieczne – jako sygnałów czasowych, zaczynamy go przez 2 minuty sygnał pośredniej, umieścić ciało na macie, nogi spoczywają na podłodze, czerpiemy lewą nogę do przodu jak na zdjęciu, a podnoszenie i opuszczanie miednicy, aż do pośredniego zegar dzwon. Następnie zmień nogę i podnoszenie i opuszczanie miednicy kolejną minutę. Nawet jeśli jesteś bardzo leniwy, pociągnąć żołądka w celu dalszego załadowania prasy, otwartych wątków, można zebrać dużo.

load...

Cycle 2 rowery Wysoka zatrzaskowy

Na zdjęciu, że zgina udo pod odpowiednim kątem. Robisz dobrze – odpowiedni kąt na obudowie hop, wieżowiec na przeciwnej nodze. Pracuj 2 minuty, a następnie utrzymać maksymalną skręcanie „prawe ramię do lewego biodra” przez 30 sekund, i vice versa.

Cykl 3. Planck i unieszkodliwiania pośladki w barze

Nic wspólnego z leniwymi krokami stóp. Weź nacisk na przedramionach i palcach – stanowią paski. Nie zapomnij obejmować prasę i spowodować łopatki do kręgosłupa. Stoimy na 1 minutę. Następnie, 30 sekund stojąc na jednej nodze jak na zdjęciu szybko i sprężyste nogi unieś pięty. Oprócz prasy i pośladki mięśnie pracował ręce i klatkę piersiową i plecy, tak że jest to lenistwo wydajne.

Cykl 4 odlewnictwa biodra i „Superman”

Aby rozpocząć leżeć na lewym boku, postawił stopę prawą stopę do lewej stopy do poziomu podłogi kolanem i podnieść minut lewą nogą prosto w górę, do środka. Ręce można umieścić w pozycji jak na zdjęciu, albo swobodnie rysować po podłodze. Potem odwraca się na brzuch, a nie zapomnij, aby wiązać się z prasy, z kolei podniesie nierównomierny rękę i nogę na minutę. Następnie powinien toczyć się po prawej stronie i doprowadzić powtarzania biodro.

Cykl 5. Bezpośrednie stóp podnoszenia i

Nożyczki

W ciągu minuty pociąg „dolnej abs” wznak siła mięśni brzucha czerpiemy piętę i powoli idzie w dół. Jest to bardzo mały ruch – machając nogami i zmienić ścieżkę nie należy. W całej tej chwili nogi powinien „obijać” pod kątem 90 stopni. Potem na przemian opuszczanie prawej i lewej stopy na podłodze z pięty dotykając podłogi (vertical ścinanie). Ćwiczenia są bardziej skuteczne, im bardziej będzie można wyciągnąć brzucha pod żebrem i nie będzie odpocząć.

[Powrót do spisu treści]

Jak schudnąć z leniwego ładowania

Jeśli celem jest schudnąć, konieczne jest zwiększenie spożycia kalorii. Na początek, trzeba zrobić „koło” 2-4 z pierwszego cyklu ostatni bez odpoczynku pomiędzy ćwiczeniami w parach. Więc można spalić do 400 kalorii na treningu. Wzmocnić efekt może być proste i nie nudne cardio. Spróbuj przejść na piechotę co najmniej 2-3 km dziennie, średnio, to zajmie w odległości 40 minut lub mniej. Pamiętaj, aby tańczyć przez 20-30 minut w domu lub tuż poniżej wideo do swojej ulubionej muzyki czy nawet banalnej idź do tańca klubów. Nawiasem mówiąc, jeśli zastąpi zwykły koktajl w szklance wody mineralnej i wybrać niezbyt „smoky” instytucja, zdrowia tej kampanii będzie tylko korzyści. Aha, i bawić jednocześnie.

Będziesz zgadzają się jednak, że leniwe ćwiczenia i spacery – nie tyle pod względem zużycia kalorii, jeśli jesteś leniwy, aby gotować i zjeść w najbliższym fast food. Jeśli my, kawiarni fast-food kuszą Cię silniejszym niż zdrowej żywności, ograniczyć swoją sałatkę z piersi kurczaka nieprażonych, i nie przyjmować żadnych dolewki wyjątkiem octu winnego, sól i pieprz. Oni prawie nie ma kalorii, ale sos ser, a nawet „lekki” majonez – tylko magazyn energii i nadmiaru szkodliwych tłuszczów. Ściśle rzecz biorąc, istnieją nigdzie indziej poza „metra” dość niebezpieczny. „McDonald”, a KFC smażone dosłownie każdy nędzny kawałek mięsa, a to zbyt dużo cukru, nawet w pita i bułki. Ogólnie rzecz biorąc, w celu określenia najbezpieczniejszym chleb jest dość prosta – włącz kok i sprawdź, czy z tyłu brązowych plam „pieczenia”. Jeśli są one obecne – stos cukru pieczenia, a on będzie leniwy szkolenia nie jest jeden.

W „Metro”, chociaż byłoby to możliwe, aby znaleźć wegetariańskie bułki, ale prawda, w pita pszenicy, a nie smażone piersi z kurczaka i sałatkę z nim i świeżymi warzywami. Jeśli oprzeć się ser w sałatce – będziesz w pobliżu doskonałej fanem zdrowego odżywiania. I tak, nie mieszkają w restauracji sieciowych, prawdopodobnie w twoim mieście ma przyzwoity bistro z surówką z kapusty, warzywami, a sam biust, gotowane z warzywami.

Na obiad, zająć „idealne pary” z paczki niskotłuszczowej serem i jabłkami lub jogurtu, i nie zapomnij zjeść śniadanie trochę kilka jajka na twardo lub tej samej kanapki, ale z czarnym chlebem i chudej szynki, a będzie Ci schudnąć na kilka funtów bez większego łamanie życia. I, być może, na coś bardziej poważnego dojrzałego.

load...