Brew: wyrywanie brwi porady domu

eyes – najjaśniejsza część twarzy. Pokazują one, ludzkie emocje, stan umysłu. Jasne oczy zawsze dekoracji i fascynują. Podkreślić wyglądają długie bujne rzęsy i brwi utrzymanych. Dziś będziemy mówić konkretnie o brwi. Charakter tego „łuku” jest pomyślany jako głowy, chroniąc oczy przed spadającymi kroplami potu na czole i tak dalej. Dzisiaj, zadbane brwi nie tylko obrony, a obecne dekoracji. Niezależnie od brwi w celu uzyskania idealnego kształtu, trzeba je regularnie ciągnąć. Brwi – Procedura skrupulatny, ale wymaga dużo czasu.

load...

Zawartość:

Wszystkie korekty brwi

Kształt brwi można podzielić na cztery rodzaje: proste, okrągłych, wielokątnych i zakrzywionych. O kształcie brwi nie trzeba przeprowadzać żadnych eksperymentów, ponieważ jest ono dostosowane do rodzaju osobistego. Na placu twarzy długiej garniturze i wysokie brwi do owalu – łukowe długotrwały twarzy – prostej, oskubane z nosa i do zaokrąglonych – lekko zaokrąglone na końcu podniesiony.

Określenie pożądanego kształtu

Wyrywanie brwi, nie zapomnij o odpowiedniej długości i wysokości. Zaczyna się i kończy brwi powinny w pewnych punktach. Aby znaleźć to miejsce, dołącz ołówka od nosa do wewnętrznego kącika oka. Kontynuacja danej linii i być początek wzrostu włosów. Najwyższa linia może być określona przy zastosowaniu ołówkiem na brwi przez źrenicę na środku górnej wargi. Koniec brwi – ołówkiem ułożonej na skrzydła nosa do zewnętrznego kącika oka. W miejscu, gdzie ołówek dotyka brew powinna zakończyć wzrost włosów. Zewnętrzny koniec łuku nie może być niższy niż brew wewnątrz, ponieważ tworzy smutny i melancholijny wyraz.

load...

Przygotowanie do korekty

Po określeniu rodzaju i kształtu, można rozpocząć zbieranie. Aby rozpocząć grzebienia w kierunku wzrostu grubości szczotki. Dezynfekcji wacikiem zamoczonym w alkoholu, pęsetą i skórę. Czasami przed korektą należy traktować mycia skóry. Jeśli włosy są pokryte warstwą tłuszczu, może wyskoczyć z pęsety. Z ołówkiem zaznaczyć miejsca, w których powinny być początek i koniec brwi. Świętuj najlepszą ołówek światła. Po pierwsze, łatwiej jest wytrzeć, a po drugie, światło nie przeszkadzały znaki korekcyjne są wyraźnie widoczne na skórze.

Dostosowujemy kształt brwi

Rozpoczyna się od strony brwi, która znajduje się bliżej do nosa. Delikatnie dokręcić skóry, usunąć pęsetą źle rosnące włosy. Align utorował linię wizualny między punktem docelowym. Stopniowo przechodzić na zewnątrz brwi, wyrywanie cienką ciągłą linię włosów. Musi tylko pociągnąć w kierunku wzrostu, a Jest wygodny i najmniej bolesne. Wyrywanie, chwyć włosy u nasady. Zazwyczaj włosy odpadają z cebulkami, więc dokonywania korekty brwi, upewnij się, gdzie główny. Należy to zrobić, aby nie stworzyć łysy ziemi. Nie dotykać górnej krawędzi brwi, zwłaszcza gdy robi procedurę po raz pierwszy lub „bieganie” brwi. Jest to bardzo ryzykowne, ze względu na niewłaściwą korekty mogą zmienić swój wyraz. Unikać pleśni „kijanki”, to wizualnie sprawia, że ​​głęboko osadzone oczy.

Nie spiesz się. Dla maksymalnej „krok” 1 usunąć numer 1 włosy. Spójrz na siebie w lustrze. Może dotykając dna drugiego rzędu nie jest tego warta. Oczywiście, wszystko zależy od rodzaju brwi i kształtu twarzy. Po skorygowaniu ponownie traktować skórę antyseptycznym lub alkoholem. Ruchy Schipatelnye powinny być ostre i wyraźne. Usuń włosków na przemian w lewo i prawo do tworzenia uzyskane po korekta była symetryczna.

Aby skorygować małe najlepiej wykorzystać kleszcze, które są szczelnie zamknięte. Niektóre pincety wykonane ze skośną końcówką, w wyniku czego są dość ostre. Taki zgryz się przyzwyczaić.

Brwi powinny być wykonane nie mniej niż jeden raz w ciągu 10 dni. Jeśli nie zostanie przeprowadzona, to wyrastające włosy psują linię brwi, nie ukrywać ani puder ani cienie.

Kolor brwi

Jeśli twoje brwi o tonu ciemniejsze włosy – masz szczęście. W naturze nie ma prawie radykalne kolorów, więc jeśli jesteś brunetką, ale postanowił ukryć blonde – i zwracać uwagę na brwi. Nie zaniedbuj obraz zbyt ciemne brwi i jasny fryzurę prawie podkreślić oczy. Wszystkie uwagę tylko na nienaturalnym kontrastu. Trzymać się naturalnie wybrać te kolory i odcienie.

Jeśli masz bardzo lekkie zdziwienie, powinny one być lekko podkreślić. Można to zrobić za pomocą ołówka, ale najlepiej jest pomalować brwi do pożądanego koloru: czarny lub ciemny brąz. Malowanie może być wykonane w dowolnej fryzjera, salon, jednak ten prosty zabieg, można zrobić to w domu. Za pomocą specjalnej farby do brwi i rzęs. Farba konwencjonalnych nie nadaje się do włosów. Rozcieńczyć farbę, jak wskazano w instrukcji, rozłożone skórę wokół brwi tłusty krem ​​do malowania nie jest naniesiona na powiekach i czole. Nałożyć farbę za pomocą pędzla na brwiach, w terminie wskazanym na opakowaniu farby, spłukać ciepłą wodą.

Gwint

Brwi. Korekta przy użyciu nici przyszedł do nas od czasów starożytnych. To dość bolesne, ale skuteczne procedury. Jeśli jego zastosowanie ma ryzyka zakażenia z włosami w końcu staje się bardziej miękka, cieńsza. Podczas usuwania włosów pęsetą mogą uszkodzić mieszki włosowe, co przyczynia się do pojawienia się wrastające włosy, nie jest możliwe do korekcji gwintu. Nić jest doskonale usuwa nawet w dół, rośnie na linii bazowej, co jest bardzo trudne do zrobienia z kleszczami.

Po raz pierwszy korekta wątek jest najlepiej wykonać w salonie kosmetycznym. Istnieje za to służy nici bawełniane Arabski wytrzymała. W domu, można zrobić zwykłe nici bawełniane. Z wątku o 50 cm długie końce krawata, skręcać drogę, co wydarzyło się dwie pętle. W każdym wątku kciukiem i palcem wskazującym. Teraz, gdy palce są w jednej pętli zbieżne, inne będą się różnić, zwiększając wielkość pętli. Zainwestuj włosy w małej pętli, przenieść wątek usuwając zbędne. Jest to skomplikowana procedura, która wymaga czasu, aby dowiedzieć się, jak usunąć kosmyk włosów.

Na koniec chcę dać kilka wskazówek na temat korekty brwi:

  • Wyrywanie włosków są najlepiej po kąpieli lub pod prysznicem. Ciepła woda rozszerza pory, więc depilacja jest mniej bolesna.
  • Nigdy tweeze brwi przed wyjściem z domu! Pamiętaj, że po korekcie może być kłopot. Nawet jeśli Twoja skóra normalnie reaguje na wyrywanie, nie ma gwarancji, że w pośpiechu, nie uczą kody z infekcją. Zgadzam się, obrzęk i czerwone plamy, które zostaną przeznaczone na godzinę i pół – nie najlepszy dekoracji twarz przed ważnym spotkaniem.
  • Zawsze należy używać środków odkażających.
  • Jeśli masz wrażliwą skórę, po korekcie zastosowanie kostek lodu z wywar z rumianku lub nagietka.
  • Jeśli zdecydujesz się wypróbować nową formę brwi, ale nie jestem pewien, że będzie to dla ciebie na 100%, a następnie uszczelnić „niepotrzebnych” część fundamentu lub proszku. Spójrz na siebie w różnych warunkach oświetleniowych. Jeśli cieszyć się nową formę, a następnie przystąpić do korekty.

Do treści

Filmy o sposobach i środkach zmianę kształtu brwi

load...