Brązowe plamy na rękach – off!

Zawartość:

Ręce – karta żadnej kobiety. Dają się, a wiek kobiety i jej status społeczny. To dlatego kobiety muszą obsługiwać stałą starannej konserwacji. A jeszcze bardziej irytujące znaleźć plamy na rękach. Ale nie jest zbyt smutny, ponieważ plam starczych jest całkiem możliwe, aby pozbyć.

load...

Oczywiście, najprostszym sposobem, aby przejść do kosmetyczki. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz, aby to zrobić, można usunąć plamy starcze na dłoniach i w domu, materiały pod ręką. Natychmiast Chciałbym ostrzec – oferowane wystarczająco silne środki. Dlatego też, jeśli nie chcesz potem leczyć i nawet podrażnienia skóry, należy przestrzegać wszelkich proporcji.

Wybielanie maska

Whitening Mask – najpotężniejsze narzędzie do usuwania plam starczych. Ich zasada działania jest prosta – pod wpływem różnych substancji pigmentacji staje się coraz mniej wyraźny. W rezultacie, plam soczewicowatych się praktycznie niewidoczne. Nawiasem mówiąc, to właśnie dlatego wszystkie bez wyjątku, środki muszą być stosowane wyłącznie w miejscu – w przeciwnym razie, jak i na innych częściach pigmentacji skóry będzie lżejsze. I, w rezultacie, plamy starcze będzie nadal widoczna.

load...
 • Lemon – maska ​​jaj

Lemon – mało znany środek wybielający, więc byłoby głupotą nie wykorzystać go do usunięcia plamy starcze. Aby przygotować maskę, trzeba będzie o połowę mniejszy od cytryny i świeżego jedno białko. Wymieszać sok z cytryny i białka do każdej pojemnika niemetalowego, z mieszadłem, mikser, lub korony ostrożnie trzepaczką, tworzą gęstą gęstą pianę.

Zastosuj wynikowy maskę na ciemnych plam i przykryć folią. Opuszczenie an_0 przez 30 minut, a następnie płukanie pod bieżącą wodą. W takim przypadku, jeśli czujesz się zbyt silne pieczenie, należy natychmiast zmyć maskę. I jeśli po skórze maska ​​jest czerwony za następnym razem, zanim masa zastosowanie smarowania skóry w każdym oleju roślinnego zmniejsza maskę ekspozycji 10 minut.

Dwa razy w tygodniu przez miesiąc wystarczy, aby tę maskę ciemne plamy zniknęły. Jeżeli zabarwienie jest bardzo silne, może być powtórzony, ale tylko po tygodniowej przerwie, aby umożliwić oddychanie skóry.

 • Maska z kopru włoskiego

Równie skuteczna może być maską świeżego koperku. Do jego przygotowania trzeba 50 gramów świeżego koperku i pół cytryny. Dill oblał wrzącą wodą i mięsa mielonego, wycisnąć sok z cytryny. Wymieszać sok z masą koperkowym i umieścić na ciemnych plam. Pokrywa górna z maską tkaniny gazą i pozostawić na około 15 minut.

Jeśli czujesz się zbyt silne pieczenie przed spłukać maskę. A w każdym razie, po masce muszą stosować na skórę nawilżający lub dowolnego kremu. Ta maska ​​może być wykonane w ciągu dnia, przez jeden miesiąc. Chociaż, jak pokazuje praktyka, po miesiącu plam pigmentowych zostanie zakończona.

 • Skrobia i cytryna Maska

Jeśli ciemne plamy są bardzo silne, można spróbować bardziej skoncentrowany maskę cytrynowy. Należy jednak pamiętać, aby chronić swoją skórę! Po pierwsze, muszą stosować na skórę przed nałożeniem an_0 dowolny olej roślinny. Po drugie, nie jest już utrzymać status an_0 – nie więcej niż 7 minut. Po trzecie, nie zapomnij po maskę zastosować balsam.

Tak więc, w celu przygotowania samej an_0, trzeba będzie jedną łyżkę skrobi, pół cytryny i dwie łyżki wody, jedną łyżeczkę oleju roślinnego do leczenia skóry. Rozcieńczyć skrobi wody – należy uzyskać kremową pastę. Dodaj sok z cytryny do niego i znowu dokładnie. Brązowe plamy smarujemy olejem, a następnie nałożyć grubą warstwę an_0. Pokrywa górna folią i pozostaw na 15 minut.

Następnie spłukać zimną wodą i nie zapomnij smarować skórę folią. Ta maska ​​może być wykonane nie więcej niż dwa razy w tygodniu i nie więcej niż jeden miesiąc z rzędu. TY, jeśli na miesiąc, aby pozbyć się plam starczych nie będzie to możliwe, leczenie można powtórzyć. Ale najpierw trzeba dokonać co najmniej tygodniowej przerwie.

 • Maseczka z białej glinki

Zakup na białej gliny apteki – to również pomaga pozbyć się plam starczych. Oprócz gliny dla an_0, trzeba będzie pół sok z cytryny i trochę wody. Rozpuścić gliny z wodą do uzyskania kremowej konsystencji, a następnie dodać sok z cytryny i jeszcze raz wszystko dobrze wymieszać.

Zastosuj powstałej mieszaniny na ciemnych plam, przykryć folią i pozostaw na 20 minut. W takim przypadku, jeśli czujesz się zbyt silne pieczenie – natychmiast spłukać maskę, bo to nie jest odpowiedni dla Ciebie ze względu na bardzo wrażliwej skórze. Następnie nasmarować traktowani przestrzeń balsam. Ta maska ​​może odbywać się trzy razy w tygodniu, nie więcej niż dwa tygodnie z rzędu.

 • Maska korzeni mniszka lekarskiego

Ta maska ​​jest bardzo skuteczne, ale należy uważać na to, żeby nie uszkodzić skóry. Dokonywanie maskę może być nie więcej niż raz w tygodniu! Aby przygotować an_0 trzeba jedną trzecią świeżego ogórka, korzeń mniszka lekarskiego, dwa, jeden łyżkę soku z cytryny i łyżkę miodu.

Skórki ogórek i ruszt, korzeń mniszka, opłukać i mielone. Wymieszać wszystkie składniki, wstępnie dodać sok z cytryny i miód. Smarować ciemne plamy z oleju roślinnego i zastosować maskę. Czas jego uderzenia nie może przekraczać 15 minut. Następnie spłukać skórę zimną wodą i zastosować balsam. Jeżeli w toku postępowania, poczujesz pieczenie jest zbyt silny, albo jakby skóra wykazuje oznaki podrażnienia, to maska, powinno być zaniechane. Oczywiście, masz zbyt wrażliwą skórę.

Zestawy wybielające

Oprócz masek nie zapomnij o wybielacza ściska – po prostu wykonany, a efekt jest oszałamiający. Należy jednak pamiętać, że jest to niemożliwe do zrobienia w jeden dzień, i kompresji i an_0 – to zbyt poważny test dla skóry.

 • Kefir kompres

Aby skompresować wybielania najlepiej jest użyć trochę podkisshy kefir lub, najlepiej, nawet jogurt. Nasączyć gazę jogurt lub wacikiem, odnoszą się do miejsc, przykryć folią spożywczą. Czas trwania kompresji powinny być około 15 minut. Następnie wystarczy wypłukać traktowane obszary skóry z zimną wodą. Kefir działa bardzo cicho, więc nie ma żadnych ograniczeń w jego stosowaniu nie ma.

 • Wybielanie kompres

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak pozbyć się plam starczych na rękach tak szybko, jak to możliwe, można spróbować zrobić kolejny kompres. W pojemniku niemetalicznych, wymieszać 1 łyżkę octu jabłkowego, 1,5 łyżkę wódki, 1 łyżeczka wody utlenionej i 1 żółtko.

Smarować ciemne plamy z oleju roślinnego, a następnie nałożyć kompres na skórę, przykryć gazą i pozostawić na około 15 minut. Następnie spłukać ciepłą wodą i smarować skórę dużą ilością nawilżającego. To może zrobić okład nie więcej niż dwa razy w tygodniu.

 • Kompres ziemniaków

Aby uczynić ten kompres, trzeba będzie jeden duży ziemniak. Oczyść je, natrzeć na małej tarce i odnoszą się do ciemnych plam. Pokrywa górna folią i pozostaw na godzinę. Wszelkie dolegliwości poczujesz, a ryzyko podrażnienia skóry nie. Dlatego ten okłady mogą być wykonywane co najmniej raz dziennie.

 • Cebula okład

To kompres, podobnie jak poprzedni, bardzo delikatny – jest idealna dla bardzo wrażliwej skóry. Clear z łuski jednej dużej cebuli, pokroić go na pół i wlej litr wody. Doprowadzić wodę do wrzenia, zmniejszyć ogień i gotować do momentu, aż pół objętość wody gotuje dalej.

Następnie wlać bulion cebula i schłodzić. Zwilż wywar z gazy i stosować na obszarze plam starczych przez 30 minut. Nie zapomnij zmienić ręczniki, ponieważ są one suszenia. W celu pozbycia się plam starczych, te pakiety powinny być wykonywane dwa razy dziennie – rano i wieczorem, przez co najmniej tydzień z rzędu.

 • Czarnego bzu

Jeśli okaże się, apteka kwiatów bzu czarnego – powinieneś być szczęśliwy i wykończone plam pigmentacyjnych. Put Pucharze pięciu do siedmiu kwiatostany i wlać 100 g wrzącej wody, pozostawić do zaparzenia na godzinę. Następnie przecedzić rosół i rozcieńczyć go prosty czystą wodą w stosunku jeden do jednego.

Wziąć materiał gazy lub opatrunek i dokonać tkanki dwuwarstwową o małej wielkości. Zmocz ręcznik w infuzji bzu i dołączyć do plam na 20 minut. Następnie pozwolić skóry wyschnięcia i zastosować niewielką ilość traktowanego miejsca śmietana. Taki okład nie powinno odbywać się częściej niż dwa razy w tygodniu, tak aby nie uszkodzić skóry. Czas trwania leczenia – dwa miesiące.

 • Drożdże okład

Aby uczynić ten kompres, trzeba będzie 10 g drożdży – ale nie sucha, ale żywych, 30 gramów mleka, pół łyżeczki herbaty mąki. Podgrzać mleko do temperatury 37 stopni i wlać drożdże rozpuścić mąkę. Mieszaninę pozostawia się do ogrzania do położenia około 15 minut.

Następnie zanurzyć w otrzymanym roztworze, gazy i odnoszą się do miejsc, pozostawić na 20 minut. Następnie spłukać skórę ciepłą wodą i nałożyć cienką warstwę kwaśną śmietaną. Ten okład może składać się z dwa razy dziennie przez dwa miesiące. W większości przypadków jest to możliwe, aby pozbyć, nawet z dużych plam barwnikowych.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć plamy starcze na rękach. Należy jednak pamiętać, co powiedzieliśmy na początku – nie starają się wszystko na raz. Byłoby głupotą nadzieję, że ciemne plamy znikają po kilku dniach – Zwykle wymaga to miesiąc, co najmniej.

load...