Brawo, darmowe jedzenie!

Założyć, że po przeczytaniu tytułu, od razu pomyślałem: „Ja wiem, ja wiem I o serze i o pułapce, a także o” Free „Nie spiesz się.!

Jeśli masz doświadczenie i wiedzę, możesz przestać czytać. Ale ci, którzy czytają, będzie w stanie rzeczywiście dostać jedzenie z pieniędzy. Za co? – Dla punktów! Gdzie? – W ZakaZaka!

load...

W każdym mieście, Polska zawsze znaleźć grupę ludzi, która mówi głośno, nie ufaj reklamę, ale podświadomie jest prowadzona po kryjomu, a staje się to, co jest reklamowane. W przeciwnym wypadku reklama nie miałoby sensu. To jest dla was, drodzy przyjaciele, jest to wspaniała opowieść o hipotetycznej wazonie. No, może imię to było tak: Basil hipotetyczna, to dlaczego nie?

Czytałam naszą Wasia w Internecie ciekawy artykuł na temat dostawy sushi, o tym, jak można zamówić sushi z bezpłatnych punktów na dostawy usług ZakaZaka żywności i pomyślał: Pourquoi pas?

Wasia i postanowił zamówić sushi w domu bezpłatnie poprzez usługę ZakaZaka. Jak człowiek sumienny i uczciwy, miał wcześniej studiował zakazakin stronę i zrobił wszystko zgodnie z instrukcją.

Sześć kroków do bramki

  • Użytkownik – i wskazuje na jego Skarbonka już wylewa deszcz fakt rejestracji. W sumie 600 punktów 400 punktów natychmiast, a inne 200 natychmiast po potwierdzeniu.
  • 100 punktów Wasia dodany do udostępnienia w każdej sieci społecznej, gdzie mówił o służbie.
  • Bob przyszedł do odpowiedniej grupy w „Vkontakte” i „Facebook”, oraz wprowadzenie do każdej grupy osiągnęło 200 punktów.
  • Bob wziął psychiczną do wiadomości, że mogę wtedy dostać inny 50 punktów dla każdego przeglądu, jeśli wystawić opinię po zamówieniu w restauracji.
  • Bob wziął pod uwagę, że w przyszłości będzie otrzymywał punkty za rezerwacje – 10% kwoty dowolnej kolejności zawsze jest przekształcony wynik!
  • Wasia pobierane do aplikacji smartfona ZakaZaka, gdzie jeszcze więcej sposobów, aby zdobyć punkty.

Tak więc, zgodnie z usług gastronomicznych dla Zaka Zaka zwraca naszą Wasia, wydając tylko kilka minut, otrzymasz liczbę punktów, że było to możliwe, aby przekształcić się w prawdziwą, realną, pyszne jedzenie.

load...

Jednocześnie Basil hipotetyczny sobie sprawę, że dostawa do domu jedzenie jest nie tylko wygodne, nowoczesne usługi. Ona też stała się dostępna.

Można wybrać restaurację, złożyć zamówienie w ciągu kilku minut dostać obiad i kolacja czasu do czasu a punktem geograficznym, który jest konieczny.

Godziny otwarcia – codziennie. Można zamówić najpyszniejszy lunch w biurze. Koszt przesyłki jest wart niewielki lub żaden koszt: wliczone w cenę rezerwacji.

Twoje zamówienie – zawsze świeże jedzenie. Jest to usługa, która pozwala zorganizować dostawę żywności do domu bez konieczności odwiedzania restauracji.

Twoje zamówienie zostało czekając, kiedy dasz polecenie karmić!

Ale Wasia nie rozpraszać – zjada. Wolny. Że ma pieniądze. Ale nie za darmo. Nic dziwnego, że mówią: Time – pieniądze. Doświadczenie ZakaZaka dowodzi, że czas – nie tylko pieniądze. Czas – jedzenie. Bob spędził sporo czasu na promouting, aw zamian otrzymał smaczny posiłek.

I każdy jest zadowolony.

load...