Bransoletki z koralików: posiadam


Zawartość:

Bransoletki – biżuteria, która, być może, nigdy nie wychodzi z mody. Tkać one różne materiały, przy użyciu różnych technik. Najbardziej popularnym produktem do wytwarzania biżuterii z rękami – perełek.

load...

Stosując różne odcienie i kształty elementów, można stworzyć niepowtarzalny kawałek za każdym razem.
Powrót do spisu treści

Dwurzędowe płaskie koraliki bransoletki własnymi rękami

Dla przypadku potrzebne będą:

 1. Czech aspektach kulki 4 mm (84 szt.). Użycie innego rodzaju produktu może być jednak świadomi, że chociaż mogą wystąpić pewne odchylenia od instrukcji. Dla wygody, ten materiał jest oznaczony literą „A”.
 2. Cięcia kulki 3 mm (126 szt.). Podnieś sami kolor. Oznaczymy produkt z literą „B”.
 3. Kulki (wielkość – 15/0). Program będzie nazywać go literą „B”.
 4. Igła linkę.
 5. Wątek.
 6. Zapięcie.

Prace można podzielić na cztery etapy:

 1. Po pierwsze, należy utworzyć pierwszy rząd. Aby to zrobić, należy wziąć dwie perełki „A” i umieść go na wątku. Następnie nanizhite pięciu elementów „B”, „B” i pięciu „B”. Przeciągnął igłę przez dwie kulki „A” od dołu tak, że pętla; dobrze ciągnąć nić. Założyć 5 kulki „na” jeden – „B”, a kolejne 5 – „B”. Przechodzić przez igłę dwóch perełek „A”, można uzyskać kolejną jedną pętlę (ale z drugiej strony).
 2. Po nanizhite jeden element „A”, pięciu – „B”, innym – „B” i pięć – „B”; wyciągnąć igłę dołu górnych dwóch perełek „A”; pętla zyskać prawo do centrum systemu. Należy pamiętać, bransoletki, co robisz z rękami na tej technologii, ma dobre i złe strony. Wpisz pięciu elementów „B” single – „B”, a pięć – „B”, zrobić pętlę to samo, ale po lewej stronie; manipulacja powtarzać aż do osiągnięcia pożądanej długości.
 3. Przechodzimy teraz za drugim rzędzie! Cięcia długości gwintu 2,5 m, wsunąć go do igły; Pozostawić na około 25 cm z zapięciem. Nanizhite dwa elementy „A” na sznurku; Po tym wszystkim, to, co jest opisane w pierwszym kroku. „Włóż na” 5 elementów „B”, jednego – „B” i pięć – „B”, przeciągnięcia nici przez dolną część kulek „A”, tworząc pętlę na prawo. Następnie, w przypadku części związku o systemie: wybierania igłę czterech perełek „B”; Wyciągnąć igłę pierwszym elemencie „B” z pierwszego rzędu, a następnie przez dwie kulki, sąsiedni lewy i prawy. Ponownie, to cztery „B”; wyciągnąć igłę dwóch składników „A”, od którego zaczęła tworzyć rząd drugi. Kontynuuj ten sposób splot drugi wiersz.
 4. Teraz zamocować zapięcie do bransoletki. Mechanizm standardem jest ustalana w następujący sposób: wątek igły na jednym końcu gwint (cztery), nanizhite 10 Beads „B” i wyciągnąć igłę pierścienia. Następnie igła nici przez dwa górny element „A”. Cement nowy wy bransoletki, zawiązać pętlę znowu nici i zawiązać węzeł. W tym samym manipulowanie, aby pozostałe swobodne końce nici.

load...

Powrót do spisu treści

Bransoletki koraliki zrobić z rękami: „Sea Wave”

Zrobić bransoletki z rękami na technologii „Sea Wave” jest dość prosta. Aby to zrobić, trzeba będzie:

 1. Róg – 126 sztuk, rozmiar – 3 (a)
 2. Perełki rozmiar 11/0 trzech kolorów (na przykład, miętowy (B), szmaragdowozielone (B), niebiesko-zielone (G).
 3. Perełki Miyuki, rozmiar – 15/0 (A).
 4. Wątek.
 5. Igła.
 6. Zapięcie.

Każda część składa się z czternastu wierszach. Konieczna jest Beads „B” dla wierszy 10 i 14, „b” – od 5 do 9, i „g” – od 1 do 4, w pierwszej części, aby połączyć „drabinki”, z wykorzystaniem elementów „G”. Wszystkie prace można podzielić na trzy etapy:

 • Start z drabiny! Przyjmować dwóch składników „A”, wyciągnąć nici igły przez drugi otwór i u dołu do góry – pierwszy perełek, w taki sam sposób otrzymano następujące 12 łączą się granulek. Następnie nanizhite „G”, a dwa – „A”; zacząć robić „drabina” z 14 paciorków. Wszystkie „drabina” powinna zorganizować kształt litery V. Bransoletki będzie składał się z dziewięciu części.
 • Stworzyć serię! Są one następujące:
 1. Seria 14 – 16 elementów „B”;
 2. Seria 13 – 15 „B”;
 3. 12 – 14 „B”;
 4. 11 – 13 „B”;
 5. 10 – 12 „B”;
 6. 9 – 10 „B”;
 7. 8 – 8 „B”;
 8. 7, 7 – „B”;
 9. 6 – 6 „B”;
 10. 5 – 5 „B”;
 11. 4 4 – „D”;
 12. 3 – 3 „L”;
 13. 2 – 2 „G”;
 14. 1 – 1, „d”.

Wypełnij elementy utworzone zygzaki. 16 elementów „B” do rodzaju przędzy wyciągnąć igłę w górę (14-ty) pociskiem „A”. Wycofać igłę 13 stopki „drabinki”. Po 15 nanizhite stosunku rzeczy „B” pull do (13) elementu przeciwnego „drabinki”; wypełnić całą przestrzeń.

 • Time – zapiąć! Metoda ta jest taka sama, jak w poprzednim przykładzie wykonania. Gotowa dekoracja świetnie wygląda na ramieniu.

Powrót do spisu treści

Co jeszcze można zrobić z rękami?

Dowiedz się, jak zrobić bransoletki z koralików, będzie w stanie opanować technologię poświęconą tworzeniu szaty przyjemne rzeczy bliskie, więc nie spędzają bardzo dużo czasu, oddanie duszy, można również zaoszczędzić pieniądze. Nauczyć się pracować z koralikami, przejdź do:

 1. Wyroby ze skóry, są w szczególności w zgodzie z stylu casual. Wyroby z tego materiału są trwałe i uniwersalne.
 2. Bransoletki wstążki uzupełniać romantyczny wizerunek, są bardzo popularne wśród nastolatków. Nawiasem mówiąc, często wyrobu biżuterii z koralików w tandemie z wstążkami.
 3. Przewód spadochron jest obecnie wykorzystywana nie tylko w lotnictwie, ale także w ręcznie robione.
 4. Bransoletka z nakrętkami – niestandardowa opcja dla ludzi kreatywnych.

Dziś, tkania z koralików, kamieni i wszelkiego rodzaju wyrobów ze stopów metali może być słusznie nazywany jednym z najmodniejszych akcesoriów w codziennym życiu, ponieważ doskonale podkreślają elegancję dziewczynka i jej stylu. Ponadto, co zrobić osobiście będzie można rozkoszować się codziennie, jak produkt jest wyjątkowy, nigdy nie zobaczyć coś podobnego do innych kobiet, i to jest tak miło.

load...