Bransoletki tkania wstążki

Zawartość:

Każdy stylowy kobieta preferuje nadążać za duchem czasu i mody, śledzić najnowsze trendy i, oczywiście, aby dodać smaku w jakikolwiek sposób, z jednego kawałka, który pozwoli stylowy jasność obrazu i stworzyć niepowtarzalny wygląd. Można to osiągnąć, spędzając dużo czasu w różnych modnych butików, gonić nowych akwizycji ekskluzywnych kolekcji i pór roku. Można zamówić Indywidualne szycie najnowszych kolekcji projektantów. I można po prostu dodać nowy produkt, który uzupełnia dowolny styl tylko mały, ale bardzo interesujące szczegóły, takie jak biżuteria elementu dekoracyjnego na drutach lub haftu, i, oczywiście, bransoletki. Oryginalna dekoracja może być wykonywana ręcznie, trzeba tylko znaleźć trochę wolnego czasu i chęci, a specjalne umiejętności i nie trzeba tutaj.
Powrót do spisu treści

load...

Fascynujące hobby

Obecnie dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt jest nowy fascynujący i korzysta i urody szał – tkania.

Na przykład, tkane bransoletki z rękami na wstążki zawsze będzie istotne, gdyż podniesienie podstawy do tkania, każdy fachowiec zrozumie, jak i co się ubrać. Rozszerzenie możliwości otwartych dla manifestacji fantazji i jego wprowadzenia w życie. Podniesienie wstążki, koraliki, paciorki i kwiaty, można stworzyć prawdziwe arcydzieło i wyraźnie wyróżniać się z tłumu mody. Bransoletka z wstążki satynowe, tkane własnymi rękami będzie wspaniałym dodatkiem do każdego stroju, a zakończy obraz główny dobrze przemyślana kolorystyka i styl.

Taśmy plecione są często nazywane bombki

Do tej pory ten rodzaj splotu można nazwać jednym z najbardziej popularnych typów robótek, co jest powszechne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jego pasy ręce bransoletki można splot żadnego nowicjusz powinien być interesujące tylko wybrać schemat tkacki i zrozumieć, jak przesunąć taśmę tak, aby były one wplecione pięknej liczby.

Satynowe wstążki – piękne dekoracje i dekoracyjne krawędzi do sukienki, torebki i haftów, a także te, które można zrobić bransoletki. Może on służyć jako samodzielna ozdoba. Mogą haftować obraz własnymi rękami, używanych do tkania kolorowe i niepowtarzalne bombki.

load...


Powrót do spisu treści

Prosta technika tkania

Splot bransoletki z rękami out wstążki, wymaga kilku różnych kolorowe satynowe wstążki około metra długości każdego. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na kombinacji kolorów do siebie. Cóż, można połączyć czerwony, żółty, zielony, niebieski, lub czarno-białe.

Na początku lepiej jest wziąć dwie wstążki satynowe o jednakowej szerokości, umieścić je razem i związać końce z uzelochek pętli. Następnie każdy z taśmy muszą być wykonane dwie pętle wzdłuż długości nie większej niż 10-15 cm i układać je na siebie. Związek lepsze wiązanie lub taśmy bulavochkoy igłę do utrwalania. Tkanie bransoletka z rękami na pierwszej pętli (na przykład biały) wstążka ma potrzeby przechodzić przez pętlę na drugim (niebieski) i dokręcić drugą pętlę. Ponownie, tworząc pętlę taśmy na niebieskim wstęgi do wkręcić ją w pętli na białą, a następnie dokręcić się biały taśmę.

I powtarzać ciągle to samo działanie, zaciskając pod koniec ubiegłego vdet w pętli wstążki. Tak więc ciągle się zmienia i zaostrzenie pętle aż bransoletka nie jest właściwą długość. Pętle musi ciągnąć tę samą długość, a nie mocno dokręcając do liczby uzyskanej w schludny i wstążka leżała równo. Można związać końce w węzeł na końcu normalnego bransoletka splot do mocowania.


Powrót do spisu treści

Oryginalne bransoletki wstążki, koronki, łańcuchy i koraliki

Starannie dobrana biżuteria podkreśli szczegóły szafy i dać pełny obraz. Dlatego ważne jest, aby stworzyć dzieło rąk swoich, który jest właśnie dla Ciebie.

Można dać wędrować wyobraźnię i splot bransoletki piorun, kopanie w pozostałościach krajowej inwentaryzacji biżuterii i zrobić bransoletkę, co dostaje w oczach. Najważniejsze – fantazja, to jest klucz do sukcesu!

Rozważmy jednym wykonaniu twórczego bransoletkę kombinacja wyplatania. Wymagać to będzie ładne wstążki, koraliki, łańcuchy, klamry. Bransoletka jest bardzo prosta, nie można powiedzieć o jego wygląd, a kosztem łańcuchy, koronki, wstążki i koraliki zróżnicowane jeden będzie trudno rozpoznać splocie płóciennym.

Jest taka piękna jest proste! Kulki są nawleczone na gwint. Weź taśmę, cienki i szeroki łańcuch szyć łącznik, wszystko dzielić taśmę na trzy kawałki i splot warkocz! To cały trik. Najważniejszą rzeczą jest, aby opóźnić ciasne i zastosowanie jednej taśmy na drugą, dając tym samym fakturę ponownie .W końcu drugiego złącznych krawędź szycie.

Jest jeszcze inny prosty sposób, aby stworzyć piękną bransoletkę!

Będzie to wymagało wstążki i koraliki. Oczywiście, lepiej jest wziąć kulek o kolorze perłowym, Pearl shimmer.

Wziąć cienką igłę z oka się odbywać przez paciorki otwór i naciągnięty na nić kulek Pierce wstęgę kulki ponownie, i tak dalej. Pod koniec wiązania węzłów i bransoletka łącza rozmiarów pędzla. Piękne wstęgi podczas przejścia od kulek BIT hodowcy. W ogóle, to pozostaje tylko zastosować wyobraźnia i smak pokaże.

Można tkać Pasy Bransoletki 4 kolory. Takie bransoletki splot dłużej i struktura są bardziej podobne do elastycznej taśmy. To wszystko zależy od stopnia zaostrzenia pasy na tkania, tym silniejszy dokręcić splot, mocniej bransoletkę turze. Taśmy długości około 2 m długości uzyskuje się gotowymi bransoletki 17-18 cm, z wyłączeniem łączników. Na początku plecionki jest konieczne ustalenie krawędź przyszłości bransoletki, więc nie skręcać i tkać nosić mundur, to najlepiej zrobić poprzez dołączenie końce pasków igłą, na przykład, stół przykryty kocem.

Tkania 4 taśmy trzeba zacząć od krawędzi mocowania. Można po prostu związać je w pakiecie z wolnego końca 10 cm.

  • Od lewej do prawej, aby umieścić na różowo czerwony, który leży poniżej;
  • Przesunięcie ku czerwieni na prawej i lewej różowymi wstążkami;
  • Różowy pasek nad prawym dolnym i górnym czerwonym lewo;
  • Czerwony taśmy, który od góry, aby przekazać do prawej róż;
  • Teraz wyciągnąć taśmę na węzeł dokręcone. Z 4-taśmy powinny obrócić się w środku czworoboku;
  • I zacząć od początku.

satynowe wstążki bransoletki służyć jako wspaniały wystrój rąk. Są one szczególnie cenne dla współczesnych dziewcząt, jeśli tkane ręcznie.

load...