Bransoletki skórzane własnymi rękami

Zawartość:

Piękne dekoracje nie można kupić tylko w sklepie, ale również tworzyć własne ręce. Szczególnie proste i szybkie tworzenie bransoletki wykonane ze skóry ręcznie.

load...

W celu uruchomienia produkcji biżuterii, trzeba znaleźć kilka starych pasów skórzanych kurtek skórzanych. Jest doskonałym materiałem, który może być pocięty na cienkie paski skórzane.

Wkrótce będzie można łatwo stworzyć te arcydzieła skóry. Istnieje kilka przykładów takich bransoletki.
Powrót do spisu treści

Warkoczyk

On wygląda jak warkocz. Te bransoletki są zwykle uzyskuje bardzo piękne w parze z obu rąk, więc radzimy splot kilku z nich. Aby sos, można zakupić skóry puste lub zrobić to na własną rękę. Trzeba wyciąć szeroki skórzany pas wzdłuż dwóch linii poprzez umieszczenie przycisków na końcach, przy użyciu szydło.

Następnie można rozpocząć plecionki. Dolny koniec bransoletki należy przechodzić pomiędzy trzema aspektami przemian prostowania taśmy walcowanej na płaszczyźnie.

load...


Powrót do spisu treści

Na spacery latem

Te bransoletki ze skóry są wykonywane z rękami z pastelowych kwiatów lawendy. Są bardzo dobrze nadaje się do letnich i wiosennych strojów.

Wymaga to:

 • Światło zielone, białe, włókna lawendy, z których każdy ma długość 40 cm;
 • Pasek skóry white długości 40 cm;
 • Niektóre łańcuchy srebra długości około 20 cm;
 • Zaślepiona łącznika ze srebra;
 • Glina z nożyczkami.

Wykonując następujące kroki:

 1. Cięcie nici na 9 porcjami po 20 cm, w celu uzyskania dwóch nici każdego koloru, a łańcuch srebra. Umieścić je w trzech w każdej grupie, tak jak w przykładzie. Uszczelniają krawędzie taśmy;
 2. Zaczynamy tkać się. Aby postać wyszła nawet, upewnij się, że w środku każdego pasma są kolorowe przędzy;
 3. Jak tylko zbliża się koniec, trzeba zabezpieczyć gwint kończy się przed obrzezaniem. Następnie zamocować zespół mocujący z końcami z klejem;
 4. W tym przypadku, jeśli bransoletka był nieco nieco krótki, można przedłużyć go z łańcucha.

Powrót do spisu treści

Bransoletka w pastelowych kolorach

Aby wykonać te akcesoria są bardzo przydatne umiejętności do pracy z maszyną do szycia. Ten szczególny przykład wykonania jest zaprojektowany w kolorze białym i różowym palecie, ale zawsze można dać wędrować wyobraźnię, zdecydował się na różnych kompozycjach kolorystycznych.

Do pracy należy przygotować:

 1. Nóż i nożyczki;
 2. Cięcia białej skóry o wymiarach 3×25 cm;
 3. Różowy grubą tkaninę;
 4. Linia;
 5. Haczyki;
 6. Maszyna do szycia.

Jest to konieczne, aby przeciąć skórę tak, aby uzyskać 9 paski o szerokości od 0, 33 cm. Następnie trzeba podzielić taśmę na trzy części, tkaniem oplot. Po trzeba będzie złożyć tkaninę tak różowo, jak wzór i przyszyć ją do skóry. Na koniec przymocować haki.


Powrót do spisu treści

Pleciona bransoletka

Te bransoletki są bardzo różni się od powyższego, ponieważ nie zostały wykorzystane w ich warkocze tkackich. Obmeryaem rękę, a następnie obliczyć długość pasków, potrzebują dwóch. Ponadto, należy zaopatrzyć się w grubej nici.
Powrót do spisu treści

Elegancki bransoletka

Ten rodzaj akcesorium posiada wiele elementów jakości w postaci tkaniny, plecionki i łańcuchów kamieni. Zaleca się, aby starannie przygotować się do procesu.

Potrzebne będą następujące elementy:

 1. Kołki, gwint igłę;
 2. Dzianiny;
 3. Centymetrem lub władca;
 4. Nożyczki;
 5. Cienki metalowy łańcuch;
 6. Przewód wykonany ze skóry;
 7. Dwa łączniki;
 8. Dwie krople drewna;
 9. Szczypce biżuterii.

Jeśli przestrzegać wszystkich instrukcji, dostaniesz dobry wynik. Nie zapominaj także o nadgarstka mierzonej od kciuka, który jest, w najszerszym miejscu. Lepiej jest to zrobić przed rozpoczęciem procesu. To daje możliwość dokonania długość bransoletki jako wygodny ci.

load...