Brak wrażeń dotykowych kompensuje masażu

Czegoś brakuje. Często nasze uczucia są zredukowane do tego „westchnienie”. I zrozumieć przyczynę neuyuta psychicznego nie zawsze jest to możliwe. A czasami, to w elementarnym braku wrażeń dotykowych. Człowiek ze swej natury muszą dotykanie, przytulanie, głaskanie. Jeśli nie tyle z nich, cierpienie i fizjologia i mentalność.

load...

Można oczywiście korzystać z publicznych środków psychologicznej ulgi: zrobić zakupy, zrób manicure sprzętowego lub skargi do kamizelki zaprzysiężony dziewczyną. Ale jest prostszy sposób, a co najważniejsze: skuteczny. Czy masaż, dość regularnie. Absolutnie prawdziwy fakt, eksperymentalnie udowodniono, wielokrotnie potwierdzona: nawet najmłodsze dzieci, których rodzice prasować codziennie, delikatnie masować, przyjazd o wiele szybciej w masie, w szybkim tempie i zabawne spojrzenie na świat rówieśników pozbawionych uczuć rodzicielskich.

Z dorosłymi – ten sam obraz. Masaż przyspiesza regenerację po procesach, choroby resorpcji krwotoki, etc. Wzmocnienie odporności Zwalczanie nadwagi nosi wiele kobiet. Oczywiście, anty-surowicy cellulitu częściowo pomóc w tej walce. Ale jeśli dodamy do masażu, to zwycięstwo będzie całkowite i bezwarunkowe.

To nie jest kwestionowana, a rola w działaniach masaż anty-stress. Jego dawna uznaje medycyny tradycyjnej jako skutecznej metody psychologicznej ulgi, poprawiają nastrój poprzez produkcję hormonu radości. Rezultatem jest zwiększona żywotność w ciągu dnia i nocy do normalnego zdrowego spokojny sen.
Przepływ tlenu do każdej komórce wzrasta, co daje i ogólna poprawa stanu zdrowia, a dodaje uroku do skóry, jest bardzo podatne na wpływy środowiska, niesymetryczne diety, przeciążeniem nerwowym.

Nawet w ciągu 30 lat opiekujących się osobą daje nowoczesnej kobiety wiele kłopotów. Co mogę powiedzieć o blaknięcie, starzenie się skóry. Masaż szybko usuwa obrzęki i dać sygnał i skóry i mięśni. Ponadto, łańcuch w tkankach rozwijających się procesów metabolicznych, a co za tym idzie ciężar stopniowo naturalnie „topi się”.

load...

Nawet jeśli po prostu zabrać ukochaną osobę za rękę, to spowalnia tętno natychmiast i obniżone ciśnienie krwi, jest to uczucie spokoju. Zauważono również, że cierpią z powodu zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży jest wystarczająco chociaż pocierać plecach codziennie przez 10 minut.

Gdzie są te efekty? W obszarze skóry z wielkością pięć rubli monety 50 jest rzędu powiększonej zakończeń nerwowych i naczyń krwionośnych licznika komórek i ma miliony. To bogactwo natury został stworzony dla nas, a my musimy go używać mądrze.

load...