Brak seksu w rodzinie. Jak to będzie?

Intymne życie własną rękę – to jest to, co sprawia, że ​​pełnoprawny związek, kolorowe i szczęśliwsza. Seks przynosi niesamowite kobiety i mężczyzny, najbardziej ujawniając je do siebie ze wszystkich stron. Jednakże istnieją związki, w których brak seksu jest powszechne. Powodem może być męskiej impotencji i oziębłości, żeński i temperament zarówno niskie, a chroniczne zmęczenie i wiele innych. Co jest brak chęci do uprawiania seksu i czy to jest szkodliwe dla zdrowia i relacji rodzinnych?

load...

Gdy dobrze bez seksu

Muszę powiedzieć, że w naszych czasach, brak jakości intymnych relacji w rodzinie nie jest zaskoczony. Małżonkowie mogą kochać siebie, a w przypadku braku fizycznego przyciągania. Cóż, są one chłodzone do siebie seksualnie, więc teraz rozwiedli? Ale zamknąć duchowo. A to oznacza dużo! W Japonii, na przykład, tylko duchowej bliskości w rodzinie – nawet powszechne. I wiele par nie są nieśmiali, aby przyznać, że płeć mają. I dobrze żyć razem w tym samym czasie.

W rzeczywistości, w przypadku braku małżeństw seksualne nie zawsze rozbić, a stosunki między małżonkami może być dość ciepły i delikatny. Mąż i żona po prostu dobrze razem. Seks jest dla nich najważniejszy dowód na istnienie miłości i fundament dla rodziny. Ich małżeństwo i bez harmonijnego i mocne. I uczucia przejawia się w trosce o partnera, bliskości, czułości, opieki. Takie pary tworzyć, co do zasady, ci ludzie, dla których miłość i szczęście nie musi to oznaczać obecność płci. Otrzymują oni nie mniej głębokie przyjemność, kiedy trzymając się za ręce, idąc przez park razem zaangażowany w jakiś biznes, rozmowy przy stole, a nawet milczenie obok spokojnych cichych wieczorów.

Istnieją pary z brakiem seksu, w którym małżonkowie bardzo bliskie emocjonalnie. Często zdarza się, że mają dzieci, ale pociąg seksualny ustąpi w ciągu roku, a nawet całkowicie zniknął. Mąż i żona nie są już kochankami, pobyt z przyjaciółmi i partnerami. Czasami zdarza się, że para, która z jakiegoś powodu płci jest wykluczone, zgadza się – seks z inną osobą, jeśli naprawdę mają takie pragnienie, to jest to możliwe. I odnoszą się do tego dość spokojnie.

W skrócie, relacja z powodu braku seksu może być bardzo dobre, jeśli mąż i żona jednocześnie wygodne. Ale ta występuje rzadko. Zazwyczaj, gdy nie ma ochoty na seks obojga małżonków lub jednego z ich problemami rodzinnymi.

load...

Gdy nie seks jest zły. Problemy i przyczyny

Tak, niektóre pary dogadać doskonale bez seksu. Jednak większość małżeństw w przypadku braku wewnętrznego życia przerwie się lub skręcić w podobieństwie sąsiedztwa pod jednym dachem. A okolica nie zawsze jest spokojny. Głównymi przyczynami tej sytuacji są zazwyczaj chroniczne zmęczenie, stres, ciągłe małżonkowie kłócą, problemy zdrowotne jednego z nich, bezwładność w relacji i banalnego lenistwa. Zdarza się tak, że mąż i żona są wygodne z brakiem seksu, dopóki oba iść do pracy każdego dnia. A w czasie wakacji, odpoczynku dobrze zorganizować jakąś maratonu seksualnego.

Tak czy inaczej, ale nie wszyscy mężczyźni i kobiety mogą cierpieć długoterminową abstynencję bez powikłań psychologicznych i fizjologicznych. Szczególnie dotknięte tym są kobiety, dla których seks – wskaźnik męskiej miłości. „Jeśli on mnie nie chce, to ja nie lubię!” – Myślą, starając się znaleźć przyczynę chłodzenia człowieka. Jedna z kobiet decyduje, że ma kochankę, ktoś wierzy, że jego niegdysiejszy odwołanie zniknął, ktoś myśli, że nie spełnia ukochanej w łóżku. W każdym razie, brak seksu naciska płci pięknej, nawet gdy są one śpi erotyzm.

Jeśli dana osoba jest niezadowolona z czegoś, próbuje to jakoś walczyć i zaczyna szukać, często nieświadomie, jak zmienić tę sytuację. Jeśli nie ma ochoty na seks w rodzinie, mogą być cokolwiek do zniszczenia małżeństwa. Jednakże, same kobiety do tak drastycznych środków rzadko są rozwiązane. Niezrealizowane seksualność często po prostu wylewanie przy stałych skandali z jej mężem. W wyniku tego, w końcu nie utrzymywać taką sytuację i pozostawia rodziny. A czasami skandale przyczynić się do pobudzenia i pary po zaczną uprawiać seks gwałtownie i nieprzerwanie. Dobre w tym małym, bo w miarę upływu czasu, płeć będzie musiał pre-skandal, jak w dopingu. Regularne wybuch negatywnych emocji może mieć negatywny wpływ na przyrodę, osłabiają mentalności i znacząco pogorszyć życie.

W zasadzie, nie ma innej dość łatwy sposób, aby zrekompensować brak seksu w rodzinie – przyłącza z boku. Jednak do wycieczki do lewej wydają się być więcej mężczyzn niż kobiet. Na płci pięknej i opcje mają miłośnikiem mniej skomplikowane i w związku z tym, coraz domowe porządki, a nie przede wszystkim pozwalając odpocząć wystarczy. I społeczeństwa, przyjmując łaskawie biesiadników mężczyzn, do kobiet, które mają kochanków, jest wrogie. Tu i tam, myślę, sen z innymi mężczyznami, czy nie!

Jednak długotrwałe brak seksu u kobiet sprawia, że ​​są sfrustrowani i napięte, co do zasady, tylko po raz pierwszy. Potem się przyzwyczaić, przyzwyczajanie się do myśli, że seks z mężem nie jest ani wieczorem, ani rano, ani w ciągu tygodnia. Przyzwyczaić się do braku czasu na seks, a ciało jest tylko sporadycznie karmić sygnały o ich naturalnych potrzeb. Jednak nieodebrane energia seksualna nie zniknie! Ona potrzebuje wyjścia, w przeciwnym razie może ona eksplodować, niszcząc zdrowia fizycznego i psychicznego kobiety.

Dobrym sposobem wyjścia z tej sytuacji – aktywizm. Wybór klas – to sprawa indywidualna. Ktoś zaczyna się intensywnie rozwijać swoją karierę, ktoś służył w miłości, ktoś nagle interesują się sportem lub poprzecznym szwem. To nie ma znaczenia, który nagle zaczyna się poświęcić kobiecie w przypadku braku dobrego seksu. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest poważnie przyciąga do niego. W przeciwnym razie, brak motywacji wybuchy agresji nie da się uniknąć.

Należy zauważyć, że entuzjazm dla niektórych działalności może uratować tylko z załamań nerwowych. Wśród kobiet fizjologii, to sytuacja jest nieco inna. Brak aktywności seksualnej może prowadzić do nieodwracalnych skutkach, wyrażone w trudnych chorób przewlekłych. Dlatego szał moda, ale nadal powinien rozmawiać na temat zażyłości ze swoim współmałżonkiem. I tak rozmowa nie może zostać przełożone. Oczywiście, trzeba zacząć rozmowę grzecznie i obsłudze. Być może człowiek sam nie jest zadowolony ze status quo. Jednak, aby coś zmienić nie może, ponieważ przynosi zdrowie. Jeśli tak, to wskazane jest, aby skontaktować się z ekspertami.

W rzeczywistości, ludzie starają się unikać takich połączeń, dlatego ważne jest, aby zdecydować się na szczere rozmowy właściwym czasie i właściwej intonacji. W żadnym wypadku nie można powiedzieć z pobożnym podniesionym głosem lub coś do niego pretensji. W końcu, brak seksu w rodzinie – to powszechny problem, i są odpowiedzialne za jej występowania często mąż i żona. Podrażnienie i gniew w tym przypadku nie pomaga. Rozwiąż problem może być tylko wrażliwy, szczery dialog.

Możliwe jest, że w trakcie tego dialogu, okazuje się, że taka sytuacja rozwinęła bardziej ze względu kobiet niż mężczyzn. Przestał przywiązywać wagę do swojego wyglądu, wyczerpany męża wiecznego dokuczliwy i narzekania, że ​​nie zwracają wystarczającej uwagi, nie szanują swoich interesów i nie pozwalają różnorodność w łóżku. A zatem staje się drogą nieprzyjemne.

Jest to dopuszczalne, a sytuacja odwrotna – kobieta i uwodzicielski i temperamentu, ale człowiek ma dużo seksu nie jest wymagane. Może on również zrobić jeden lub dwa kontakty seksualne miesięcznie. Funkcja ta powinna być brana pod uwagę i starać się rzadkie chwile intymności żywe i niezapomniane. Tak czy inaczej, ale aby dowiedzieć się, co jest konieczne przyczyną niepowodzenia w związkach intymnych. I starać się wyeliminować tę przyczynę. Cóż, jeśli nie jest to możliwe … to wziąć wszystko z życzliwością i filozoficznie i zacząć tańczyć i nauki języków obcych. A rodzina jest zachowana, a wzrost wiedzy i umiejętności.

load...