Brak orgazmu: przyczyny, skutki i sposoby leczenia

Zawartość:

Orgazm – eksplozja psychologicznych i fizycznych ludzkich emocji, najwyższy punkt przyjemności seksualnej, która trwa tylko kilka sekund. Zaznajomieni z tym zjawiskiem, zarówno mężczyzn jak i kobiet, ale kobiecego orgazmu jest przez wszystkie rachunki złożone i jaśniejsze niż mężczyzny. Ponieważ ciało kobiety, zarówno psychicznie i fizjologicznie ciała trudniejsze człowieka, proces seksu, podniecenie na wyładowania płynie od płci pięknej jest znacznie bardziej zróżnicowane i ciekawe. Brak orgazmu może osłabić nie tylko seksualną samoocenę dziewczynki i wiarę w siebie, ale także na zdrowie.
Powrót do spisu treści

load...

Jak orgazmu?

Męski orgazm jest ze względu na upływ nasienia przez wąskie kanały, nerwów których ma pewną presję, przenoszenia przyjemnych doznań do mózgu. Ze względu na zmniejszenie mięśni penisa, nasienie wylewa się nierówne, ale pod koniec procesu szybciej niż penisa zanikać intensywne wytrysk minął. Po odbyciu się plemniki, mężczyzna traci zainteresowanie współżycia seksualnego przez kilka minut.

Kobieca ejakulacja polega rzucanie gruczołów szyjki macicy porcję płynu. Podczas Dithersa macicy przenosi niższe w miednicy i bardziej aktywnie zaangażowany w męskiej głowy penisa. Wraz ze wzrostem dobry kontrakt uczucie mięśni macicy, szyjki macicy pchanie śluzowej kłębek, który nie powoduje całkowitego upadku, z jednym końcem wiszący na szyi. W ten sposób ciśnienie w pochwie, co powoduje orgazm. Na koniec wytrysk kobiet nie odczuwać napięcie narządów płciowych, a szyjka jest zablokowany do następnego okresu menstruacyjnego i orgazm.


Powrót do spisu treści

Typy kobiecych orgazmów

Orgazm kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn, są zupełnie inne. Pochwy orgazm obejmuje constrictor mięśni, znajdujący się w dolnej części pochwy. Słaby stopień rozwoju często nie pozwalają kobiecie przeżyć orgazm pochwowy. Wyjściem z tej sytuacji są specjalne ćwiczenia, na przykład, codziennie podczas oddawania moczu opóźnia strumień moczu przez kilka sekund i 30-40 razy szczep mięśni odbytu, po kilku miesiącach tego mięśnie są w pożądany sygnał.

load...

W celu zbadania ich zdolności do orgazmu pochwowego, wprowadzić do pochwy 2 palce: kiedy ścisnąć je nie działa, szkolenie powinno być kontynuowane. Inna trudność w osiąganiu orgazmu pochwowego może leżeć w anatomii i fizjologii kobiecego: zbyt niska wrażliwość pochwy, łechtaczki lokalizacja, itd …

Zdecydowana większość kobiet, które doświadczyły w swoim życiu tylko łechtaczki orgazm, który występuje z bezpośrednią stymulację łechtaczki. Najczęściej piękna połowa ludzkości przeżywa tego rodzaju orgazmu podczas masturbacji lub seksu oralnego, ale łechtaczki orgazm podczas normalnego stosunku seksualnego nie jest rzadkością: w klasycznej pozie nogi poruszają się razem, penis będzie wywierać presję na łechtaczkę bardziej intensywnie. Ponadto instrukcja stymulacja łechtaczki partnera podczas stosunku przyspiesza uzyskanie orgazmu.

Rodzaj matka orgazm kobiety jest mniej powszechne we wszystkich. Ta forma orgazmu wymaga aktywnego kontaktu szyjnego z penisa. Są 2 powody nieprzestrzegania tego warunku: nieprawidłowe położenie macicy lub pochwy penisa długości rozbieżności głębokości. W pierwszym przypadku pomogą specjalne ćwiczenia, a w drugim – zmiana pozycji.

Pomimo wielu odmian i sposobów uzyskania orgazmu, wiele kobiet nie czuje się ani nie czuć, kiedy stosunek seksualny z mężczyzną, czując chłodny.

Prawdopodobieństwo to jest, oczywiście, nie jest, jednakże, najprawdopodobniej, diagnoza drugiej – orgazmu. Aby się go pozbyć, ważne jest zidentyfikowanie przyczyn tej choroby.
Powrót do spisu treści

Rodzaje orgazmu

Jeśli masz regularne partnera seksualnego, ale z jakiegoś powodu nie możesz go używać, aby osiągnąć punkt przyjemności, musimy rozróżnić trzy znanego stopnia orgazmu:

 1. Całkowity brak orgazmu, pomimo przyjemnych uczuć od seksu;
 2. Obojętność wobec aktu seksualnego, brak zarówno emocji i satysfakcji;
 3. Nieprzyjemne odczucia seksu, niechęć.

Również brak orgazmu może być kilka odmian:

 • Podstawowa: kobieta nigdy w swoim życiu doświadczyła orgazmu w jakikolwiek sposób;
 • Wtórny: w pewnym momencie kobieta przestaje mieć orgazm, podczas gdy wcześniej było to możliwe do osiągnięcia jednego lub więcej sposobów;
 • Sytuacja: kobieta może mieć orgazm w pewnych warunkach, a nie jest w stanie w razie ich nieobecności. Na przykład, zdolność do osiągania orgazmu podczas masturbacji tylko sytuacyjne orgazmu;
 • Nimfomanicheskaya: kobieta czuje się wyjątkowo eskalacji emocji, gdy stymulacja pochwy, ale nie można poczuć orgazm;
 • Sporadyczne: kobieta może mieć orgazm podczas stosunku płciowego, ale nie zawsze.

Powrót do spisu treści

Przyczyny orgazmu

Brak orgazmu może wystąpić z kilku powodów, a jednym z nich – dysharmonii seksualnych partnerów życiowych (disgamiya). Najczęstsze przypadki disgamii – przedwczesny wytrysk mężczyzn, trywialne temperamenty rozbieżności zbyt dużego lub małego penisa.

Pierwsze seksualne kontaktu dziewczęta mogą towarzyszyć strach przed niechcianą ciążą, wstydu, strachu i braku zaufania partnerem. Takie zaburzenia nie sprzyjają pojawieniu intymności między mężczyzną a kobietą, aw rezultacie chęć uzyskać pełną przyjemność z seksu. Dla kobiet, kontakty seksualne, które opiera się wyłącznie na instynktach zwierząt, bez uczuć i bliskości psychicznej, prymitywnych.

Więc przede wszystkim trzeba uporządkować swoje uczucia do swoich partnerów seksualnych i być w stanie odróżnić pasji, miłości i pożądania. Orgazmu może być spowodowane przewlekłego zmęczenia i depresji jednego z partnerów. Dość często pary, które są w związku nakładającej perspektywie tracą zainteresowanie seksem, ponieważ jego monotonii.

Jeśli dziewczyna dostaje zbyt rygorystyczne i purytańskie wychowanie, brak orgazmu może pojawić się z powodu winy niedopasowania ich pragnień i działań wyobrażeń o seksie, szczepionych od dzieciństwa. Jest wiele psychologicznych niuansów, które utrudniają orgazmu:

 • Konflikty między partnerami;
 • Brak podniecenia przed seks;
 • Strach zarażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową, w ciąży i tak dalej itp..;
 • Świadome lub nieświadome wrogość do całej płci męskiej lub konkretnego partnera seksualnego;
 • Nadmierna samokontrola nad ich pragnień i emocji;
 • Negatywne postawy wobec seksu.

Niewielki odsetek orgazmu mogą być związane z różnymi chorobami. Otyłość, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, nowotwory macicy, pochwy po porodzie rozrywania i inne zaburzenia fizjologiczne mogą być zaangażowane w niezdolności płci osiągnięcia uniesienie.

Długotrwały brak orgazmu może prowadzić do negatywnych konsekwencji i doprowadzić do nerwice, migreny, depresja, drażliwość i stagnacji w narządach rozrodczych, co z kolei może zakłócić cykl menstruacyjny, zwiększenia bóle menstruacyjne, a nawet powodować krwawienia z macicy. Te zmiany hormonalne organizm może spowodować patologii piersi. Gynecologists ostrzega, że ​​żyły zatorów w pochwie przyczynia się do rozwoju chorób mięśniaki macicy i jajnika.

Powrót do spisu treści

Jak radzić sobie z orgazmu?

Jeśli masz jakieś trudności w osiągnięciu orgazmu z partnerem, to przyjemność doświadczyć każda kobieta może bez niego. Jak seksuolodzy mówią dziewczyny, które nauczyły się dać sobie przyjemność, są bardziej skłonni do orgazmu ze swoim partnerem. Przede wszystkim należy dokładnie zbadać swoje ciało, aby określić najbardziej wrażliwy punkt preferowanych metod i wpływ na strefy erogenne.

Podczas tego procesu należy odciąć wszelkie myśli obce i bodźców, skupiając się na odczuciach i emocjach, ponieważ dokładna kontrola sytuacji nie przyczynił się do uzyskania pełnego korzystania z masturbacji. Kilka wskazówek do opracowania kameralne mięśni Ćwiczenia Kegla, które pozwalają cieszyć się kobietę i jej partnera seksualnego.

W przypadku, gdy czynnik psychologiczny jest przyczyną orgazmu, trzeba odpocząć i zaufać człowiekowi. Straight Talk z nim może pójść na swoją korzyść, na przykład, aby przedłużyć czas gry wstępnej, technik zmiana płci, itd. D. Jeśli przyczyna jest bardziej poważne (np doświadczyła gwałtu), konieczne jest zaufanie do właściwego specjalisty.

Około 60% kobiet cierpi z powodu całkowitej lub częściowej orgazmu, nie dzieląc ten problem ze swoim partnerem z powodu strachu przed przestępczością i wydają lodowato zimna. Jest to częsty błąd, ponieważ aby móc mieć orgazm, trzeba zaufać człowiekowi i przezwyciężyć nieśmiałość i lęk, aby wyjaśnić istotę sytuacji.

Ale w żadnym wypadku nie jest konieczne, aby podnieść ten temat w formie ultimatum, dochodzenia roszczeń i ustalania warunków. Może to tylko obrażać człowieka jako partnera seksualnego. Taktownie prosi i rady, można powiedzieć, że jego ulubiony polityk lepiej zmienić w łóżko. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu, aby w pełni wzbudził, powinny wskazywać na przedłużenie gry wstępnej.

Zmiana nawykowe postawy, które pomogą Ci znaleźć bardziej egzotyczne jedną, w której stymulacja łechtaczki jest maksymalna. Wyświetlanie partnerem preferowanych stref erogennych, czas, aby wzbudził podjąć znacznie mniej niż wcześniej. Kolejną ważną rolę w osiąganiu orgazmu grając tempo ruchów: człowiek nie powinno zmniejszyć tarcie i zwiększyć prędkość w miarę zbliżania się dziewczyny do punktu ekstazy.
Powrót do spisu treści

Diagnostyka i leczenie orgazmu

Jeśli kobieta doświadczyła orgazmu wcześniej, ale się go w kontakcie z nowym partnerem seksualnym nie może ze względu na swój neutralny stosunek do tego problemu, należy skontaktować się z lekarzem. Specjalista może wyjaśnić wybranych błędność jego stanowiska i przedstawi zalecenia, zgodnie ze specyfiką każdego przypadku. Najczęściej mężczyźni zaufanych lekarzy ponad Rady Kobiet. Jeśli przyczyna leży w fizjologii, potrzebują natychmiastowej porady seksuologa literat, w stanie ustalić dokładnej przyczyny braku orgazmu:

 • Pierwotne orgazmu polega powołanie badania w celu ustalenia, czy choroba jest spowodowana jakąś chorobą lub wrodzonym.
 • Jeśli jest wtórny brak orgazmu, lekarz konsultacji zaprosi nie tylko ty, ale również partnerem.
 • W razie potrzeby, terapeuta seks może przepisać sesji konsultacji lub kurs na psychoterapeuty.
 • Jeśli coital orgazmu (jedna z odmian sytuacyjnej orgazmu) oferują sposoby leczenia: leki pobudzające, uspokajające, leki przeciwdepresyjne, hormony i tak dalej ..
 • W leczeniu choroby metod fizjoterapii można przypisać takie jak zabiegi fizykoterapii, hydroterapii, miednicy wibracyjnych, elektrycznych i innych.

Podsumowując, należy stwierdzić, że brak orgazmu – to błędne koło: bez regularnego odprowadzania fizycznym może powstać zainteresowanie seksem i brak zainteresowania seksem nie może mieć orgazm. W rezultacie, seks między partnerami ani nie znika całkowicie, czy nie dzieje się bez radości i przyjemnych emocji, które nie przyczyniają się do wzmocnienia unii dwóch osób. Kobieta czysto fizjologicznie potrzeby występują regularnie orgazmu, w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia raka i chorób narządów miednicy.

load...