Boże Narodzenie śniegu własnymi rękami – aby stworzyć historię

Zawartość:

Czy wiesz, że przygotowanie na Nowy Rok przynosi nie mniej (jeśli nie więcej) niż sama radość wakacje? A dlaczego? Bo czeka na Nowy Rok – to czeka na cud. I wraz z wiekiem, nie przestają nadzieję na cud. Dlatego jest tak starannie przygotowuje się do tego magicznego wypoczynku, staramy się odkryć nowe przepisy na świątecznym stole, odebrać nowe ubrania, kupując prezenty dla rodziny i przyjaciół i, oczywiście, udekorować swój dom. I dekorować drzewa i wieńce świąteczne spędzać czas, i mieć pewność, aby wyciąć płatki śniegu. Cóż, nawet jeśli nie wyciąć, a następnie w pre-Nowy Rok to dzieciństwo rozrywką uzależnieni od niego.

load...

Boże Narodzenie śniegu z rękami – to było łatwiejsze? No, nic, poza tym, że waciki na sznurkach z sufitu. Piękna, delikatna ręcznie formowane śniegu na okna i lustra na ścianach i drzwiach i ozdobione choinki. Nawet dzisiaj, mimo obfitości jasne i błyszczące ozdoby świąteczne w sklepach, ramion i porysowanych zrobić coś w rodzaju Nowego Roku. A więc dotykać cud. Tu są rysowane siłą przyzwyczajenia do papieru i nożyczek, i znowu, jak dziecko, wyciąć płatki śniegu, cut, cut – dopóki nie znudzi.

Oraz, między innymi, produkcja Boże Narodzenie płatki śniegu tylko jeden papier cięcia nie jest ograniczony. Więc wiesz, na przykład, że śniegu noworocznego z ich rąk, można zrobić makaron, folia, z solonego ciasta? Tak, to może być tylko szydełku lub uszyć. Zobaczmy, co to wszystko okazuje.

Płatki śniegu suchego makaronu

Mały makaroshki (muszle, kwiaty, koła, pierze) nadaje się do tych płatków śniegu. Najciekawszym – wymyślić kształcie płatka śniegu. Zebrać interesujące, różne formy i składu śniegu na stole pierwszy, a potem połączyć. Płatki śniegu wyschnąć dobrze i nie przykleja się do powierzchni roboczej, umieść je na papierze wosku i od czasu do czasu wzrostu cen.

Następnie płatki śniegu kolor za pomocą pędzla lub natrysku farb. Mogą być wykonane z białego, niebieskiego, złota lub srebra. Bądź ostrożny i nie stwarza dużo farby na raz – makaron z wilgoci puchną! Po malowaniu śniegu mogą być ozdobione cekinami, koralikami lub koralikami. Płatki gotowe powiesić na wstążki i udekoruj nimi choinkę i pokój.

load...

Folia śnieżynkami

Aby płatki śniegu z rolki folii, pokarmową odpowiednią folią lub folią z czekolady. Cięte z niego opakowania kwadrat o boku 5 cm do 10 cm (w zależności od wielkości przyszłych śniegu). Owijarki liczba będzie zależeć także od samej objętości i płatki śniegu. Każde owinięcie toczyć się w kłębek (nie bardzo grube, ale gładkiej). Faktycznie, te kulki i płatki śniegu są promienie.

Teraz, w jednej z kulek (będzie on w środku) z szydłem lub grubą igłą, aby liczbę niezbędnych przelotowych otworów (trzy lub cztery). I włóż kawałki drutu (10-12 cm), a następnie umieścić na drucie pozostałej kulki. Uszczelniania końców drutu w ostatnich bryły folii. Przymocować taśmę. Wszystkie – płatek śniegu jest gotowy!

Szydełkowane śniegu

Ci, którzy wiedzą, jak szydełka, można wykorzystać swoje umiejętności do produkcji drobnych szydełkowych płatki śniegu. Małe delikatne piękno będą ozdobą nie tylko drzewa i dom. Mogą one być wykorzystywane do dekoracji dziane rzeczy (na przykład czapki dla dzieci). Płatki szydełka biały, niebieski, niebieski (jak chcesz) Przędza do dziewiarstwa lub tęczówki lub nici lub surowym szpuli nici do szycia.

Szczególnie oszczędny mistrzowie mogą pochodzić z płatki śniegu na własną rękę. Wiele ciekawych stałych fragmentach można znaleźć na spadek jego sił twórczych, lub braku czasu. Nawiasem mówiąc, z nie mniejszym sukcesem szydełkowych płatki śniegu można użyć ażurowe serwetki motywy. Ukończony śniegu lekko krochmalenia i wyprasowane prasowania. Jednak dla tych, którzy nie są w stanie szydełku, produkcja dzianin płatki śniegu Boże Narodzenie – dobry pretekst, aby nauczyć się techniki nieskomplikowany i bardzo użyteczny.

Płatki śniegu z gałązek

Dla takiej potrzeby płatki śniegu gałęzie drzewa (jak każdej grubości ołówka), noża lub ostrych nożyczek, klej (pistolet do kleju) i coś dla dekoracji – guziki, koraliki, jagody, wstążki, gałęzie sosnowe, i tak dalej.

Ścinać gałęzie od ilości promieni przyszłych płatki śniegu. Pamiętaj, że musi być liczbą parzystą – sześć lub osiem? Na podstawie (w środku) z tektury śniegu w kręgu kleju wszystkie promienie. W celu podobieństwa gałęzie z kryształków śniegu, dodawanie do każdej poprzecznej promieniowania lub w kształcie litery V krótkim perekladinki. I to jest możliwe, że i innym. Bliski udekorować jak lubimy: łuk, zielona gałązka, jasne guziki, krótko mówiąc, wszystko, co dusza zapragnie. Snowflake gotowy. Chcesz, powiesić na choince, chcemy – na ścianie i podziwiać!


Płatki śniegu z filcu

Jest to doskonała opcja producenci twórcze płatki śniegu dla tych, którzy są przyjaciółmi z igły i nici. Ale nawet jeśli nie wiem jak dobrze szyć, płatki śniegu z filcu – dobry pretekst do rozpoczęcia tego badania. W przypadku takiej potrzeby płatki śniegu czerwone i białe filc (dyski o średnicy 10 cm i pasa od 0,5 do 10 cm), ołówek do maszyny tkaniny, czerwone i białe nożyczek gwintu.

Przez białej środka dysku ołówek poziomej taśmy i dzielą dysk na sześć równych części. Po dwóch centymetrów od środka okręgu, Mark rysowane na zespoły i punkty na przemian łączyć je ze sobą za pomocą linii prostych. W centrum płatki śniegu ma być Pentagon. A następnie przy każdej długości taśmy (Ray płatki) wykorzystują dwie prostopadłe krótkie paski. Jest to jednak tylko jedna z opcji rysowania. Filc może być reprezentowany na jakimkolwiek innym regularnym kształcie geometrycznym śniegu.

Następnie złożyć na siebie czerwone i białe koła, a pomiędzy nimi w jednej z belek umieścić cienki pasek filcu (pętla do zawieszania śniegu). Wypełnij nici maszyny do szycia tak, że górna nić była czerwona, a dolny – biały. Ścieg na śniegu malowane linie – pierwsze promienie, potem paski melenkie. Odciąć nadmiar nici. A potem wszystko neproshitye okręgu wyciąć nożyczkami, odchodząc od szwach dwóch milimetrów po obu stronach. Wymazać ołówek i można podziwiać niezwykły czerwono-biały filc śniegu. Tak, ale nie tylko podziwiać drzewa śnieżynkami takich dekoracji lub pokój – efekt przekracza wszelkie oczekiwania.

Płatki śniegu z masy solnej

Piękne płatki śniegu z masy solnej można wykonać na dwa sposoby. W każdym razie, trzeba będzie ciasto z jednej części soli, jedną część mąki i dwóch części wody. Łyżeczkę z oleju roślinnego może zostać dodana do plastyczności testu.

W pierwszym przypadku śniegu lepim cienkich kiełbasek. Rozwałkować kiełbasy i obrót jej monogramem. Końce kiełbasy owijki spirali po obu stronach (dwa lub trzy zwoje), a następnie zaciska spirala ze sobą tak, że tworzą pętlę spodu. Jest to pierwszy element z płatki śniegu. Drugi element – prosty pętli. Rozwałkować ciasto kiełbasa jest wyłączony w pętli i odciąć nadmiar końce.

Dla jednego płatka potrzebują cztery monogramy i dwanaście pętle ciasta. W centrum przyszłych płatki śniegu, umieść małe kółko (również z testu), a wokół miejsca monogram spirale w płatki śniegu. Cztery klapki (dół stożka) umieszczone między spirale monogrammami, a pozostałe osiem (stożka w górę) – pomiędzy monogrammami pętli.

W drugim przypadku płatka wykonane z jednego kawałka ciasta soli, rolki do cienkiej warstwy. Wyciąć płatek śniegu szablonu – może być ażurowe, mogą być stałe, bez żadnych przerw. Wykonać otwór na taśmie. Suszone płaszcz płatek białej farby i malować kreski, koła i wiruje. Upiększanie użyć czerwonego lub niebieskiego długopisu. W razie potrzeby, gotowy lakier płaszcz śniegu.

Jak się okazuje, Boże Narodzenie śniegu z rękami – to nie tylko nożyczki i papier. Wszystkie twoje umiejętności robótki może w pełni przejawiać się w produkcji takiego prostego i wspaniały symbol zimy i Nowego Roku – płatki śniegu. Tak więc, w ramach przygotowań do nowego roku, szyć, dzianiny, rzeźbić i przyklej te magiczne koronkową dekorację, a jak mogłoby być inaczej – Sylwester na wyciągnięcie ręki!

load...