Boże Narodzenie przez cały rok: Boże Abbott napisał książkę na temat odchudzania

Zawartość

Kto nie widział świąteczny Abbott, jednak co najmniej raz, ale widziałem ją. Serwery publiczne z tych naszych motywacji można często natknąć się na obraz z blondynka w szpilkach w jednej części obrazu, a wraz z nim samym, ale z sztangą nad głową w drugiej. Radość Bożego Narodzenia Abbott – CrossFit sportowiec, model fitness, prowadząc butkampov, mówca motywacyjny i dziewczynka z połową Demotivators krossfitovskih całym świecie. A teraz ona też pisze książkę. Nie ma nic dziwnego w tym, że książka w ciągu kilku tygodni, stała się bestsellerem w „Amazonki” nie widzę. Boleśnie atrakcyjne osobista historia samego Bożego Narodzenia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak żyć, jeśli nazwa jest „Christmas Treat”

Tak, moja matka jest nasza bohaterka – kobieta z poczuciem humoru. Cierpią na Wigilię dłużej niż jeden dzień w dostawie, nazwała córkę „Christmas Fun”. Cóż, można sobie wyobrazić, co można by nazwać dziewczyną z takiej nazwy na podwórku iw szkole. I choć Boże mówi, że dziecko była bardzo szczęśliwa, jako nastolatek to wszystko w jakiś sposób gromadzone i doprowadziło do uzależnienia od alkoholu. Ogólnie rzecz biorąc, nasza bohaterka po roku, w szczególności nie zatrzymuj się w pracy na uczelni. Jej życie zmieniło się z chęcią zarobienia pieniędzy. Tak to jest, jak mówią w wielu motywacyjnych opowieści o Boże Narodzenie, udał się do Iraku.

Ale nie walczą i przemyć belishko wojsku. To nie umniejsza grozy i terroru bycia w strefie działań bojowych. Jakoś odwrócić (i uciec jeśli cokolwiek) Boże Narodzenie Zacząłem biegać, chodzić na siłownię, a w końcu przyszedł do entuzjastów grupa CrossFit. Reszta, jak mówią, jest historią. Gry, oczywiście, ona jeszcze nie wygrał, ale odbyło się bardzo dobrze.

A co najważniejsze – pozbyć się wszystkich zależnościach … cellulit i zwiotczenie, co dosłownie pozbawionych jej samoocenę całej swojej młodości. Wydawać by się mogło, że takie zwyczajne historie o utracie wagi w CrossFit dla tych, którzy lubią CrossFit.

load...

Ale tutaj jest zagvozdochka. Poza niewielką grupą fanów tego sportu zjawiska, a są tylko kobiety. Są żadnych gier wygrać nie jest konieczne, a Rekord życiowy dla nich – a liczba wyrzuconych kilogramów, niż kwota podniesiona w barze. To było wtedy, że panna Abbott i postanowił zbliżyć się do ludzi. I opracowali dietę i plan treningowy dla tych, którzy po prostu muszą schudnąć.

[Powrót do spisu treści]

Ponownie, utraty części wagowych?

Jakby chciał coś powiedzieć, ale pierwszy rozdział książki jest w całości poświęcony znaczenie posiadania w naszym trudnym czasie elastycznej dupie. Boże mówi – to pierś dzisiaj, ponieważ każdy wygląda chłodniej. I co 16 lat wcześniej nabył parę implantów. Cóż, którzy są zainteresowani w piersi, jeśli można go łatwo podrobić? Kolejna rzecz – punkt piąty. Ona po prostu można „zarobić” ciężkiej pracy, a nie koniecznie kupić ten spodnie z półkul krzemowych wiem gdzie.

Ogólnie rzecz biorąc, na początku autor obiecuje dostarczyć nas do domu na piątym miejscu pod względem cellulitu i głowy – od smutnych myśli, jak przykryć zwiotczała nieporozumienie na plaży, a gdzie nie ma siedzibę dopasowanie przepony.

Potem jednak, jak nam powiedziano, że wciąż pohudeem całości. Ale dalej – otworzyć główne sekret – czyli listę przydatne do poprawy wyglądu produktów pośladków.

[Powrót do spisu treści]

Tajne produkty odchudzające pośladki

Tak, „produkty pośladków” (wziąłem krzywy, szczególnie wrażliwi czekać na polskiej wersji książki) – jest:

  • Mięsa, w tym mięsa wieprzowego krytykowanego przez wszystkich;

  • Awokado, orzechami i innych olejów roślinnych z dużą ilością omega trzy lata;

  • Ryby, zwłaszcza tłuste;

  • Wszelkie owoce morza;

  • Wszelkie zielone warzywa, a także pomidory, papryka i dyni;

  • Owoce, w tym fig i winogron

W ogóle, to okazuje się, że mamy bliżej? Mamy przyzwyczaić się do diety i zobaczyć nasz stary znajomy – diety Paleo. Ułożone tylko dla początkujących. Boże Narodzenie pozwala nam na 1 porcję produktów mlecznych dziennie, jeśli nie uczulone. I zachęcamy do picia białko trzęsie splecione z jagód po treningu.

Poniżej znajduje się zestawienie planu posiłek dla tych, którzy chcą utrzymać wagę i poprawić samopoczucie dla tych, którzy potrzebują, aby rzucić kilka kilogramów masy mięśniowej, jak i dla tych, którzy muszą schudnąć. A odchudzanie towarzyszami z otyłością i tych, którzy po prostu muszą konkurować w kategorii wagowej wznoszenia, zaproponował tę samą dietę.

Istnieje również łatwym sposobem zasilania dla wszystkich – ma płytę, należy wypełnić jedną czwartą mięsa, jedną czwartą – źródła tłuszczu (kto nie lubi masło orzechowe, -nibud kto?), Reszta warzyw rzut. Na przekąski – owoce i mniejszych porcji mięsa, ryb. Jaj. Wraz z żółtek, oczywiście. Ogólnie rzecz biorąc, głodu nie umrze. Ale siedząc w punkcie piątym nie jest częścią planu.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia fizyczne w rozumieniu profesjonalnych sportowców CrossFit

Tak, robisz vraznozhku skoków Burpoe, pompek i przysiadów. Dla każdego w książce jest oferowana RPT-programm. Głównym elementem, który jest dobrym część ćwiczeń z własnym ciężarem, stosowanego w Novichkova wielki i straszny.

Prawdziwa oferta szkoleniowa, jak mówią, bardziej pokojowego, czy coś. Z człowiekiem, że tak powiem, twarz. Ale można spędzić 12-20 minut 3 razy w tygodniu. Doprowadzi to do wzrostu pleśni? Nie byłbym taki pewien, ponieważ nie są pewni 100% zwolenników. Ale fakt, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych programów PFD bez ciężarów w domu, które pomogą rozwinąć wytrzymałość, zdobyć umiejętności w zakresie podstawowych ćwiczeń ruchowych i wzmocnić mięśnie, więzadła, a także poprawy mobilności – tak.

Jednakże, nie jest to cała historia Boże i niewielką część takich niewygodne. Boże Narodzenie, jak większość jego towarzyszy CrossFit uważa, że ​​jedzenie w „blokach” lub „partii”. I wezwał do stosowania menu tygodniowym. Podobnie jak w prawdziwym życiu, oczywiście, traci kalorii liczenia wygodę. Specjalnie dla tych, którzy mają dużo treningu, aby nie jeść 1600 kalorii, aby schudnąć nawet. Ale receptur żywności w książce są godne szacunku i uwagi.

Elena Selivanova

load...