Boże Narodzenie bajki

Zawartość:

Dlaczego w Nowym Roku jest konieczne do wzięcia udziału w konkursach, przebieranie się w kostiumy i czekać na Dziadek Mróz i śnieg Maiden, jak można na przytulnej kanapie oglądać swoje ulubione bajki świątecznych. Śnieg błyszczy jaśniej gałęzi drzewa puszysty, a samo święto w stu razy więcej zabawy i magiczne z kreskówek. A nawet jeśli się nudzić noworoczne życzenia z tej serii, bajki Cię z powrotem w kierunku wypoczynku i dobrego nastroju i nie pozostawi po świętach Bożego Narodzenia.

load...

Kolekcja domowych świątecznych kreskówek

Tak wiele dobrych i różne bajki, dotykanie plasteliny – „zeszłoroczny śnieg padał”, „New Song Santa Claus”, „czerwony” i przygodę ten film – „The Night Before Christmas”, „The Snow Maiden”. Kreskówki „Santa Claus i Lato”, dzieci i dorośli są w stanie spojrzeć na kilka razy w czasie wakacji, a kreskówki „Mitten” jak na Boże Narodzenie światła smutku. „Mitten” – kreskówki o dzianiny pies wyszedł na ekranach telewizyjnych w 1967 roku i od razu podbił serca nie tylko radzieckich dzieci, ale również zdobył nagrodę „za animację wysokiej jakości” na francuskich i hiszpańskich festiwali filmowych.

Każdy pamięta słowa piosenki, „powiedział, że Nowy Rok nie chciał, to zawsze się dzieje …”, ale niewiele osób pamięta go z niektórych kreskówki, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby rozważyć „Kiedy zapalił choinkę.” „Zima w Maślanka”, „Santa Claus i Wilk”, „Snowman Mailer”, „Dwanaście miesięcy”, „Dziadek do orzechów” i „Umka”, ten ostatni, oczywiście, nie chodzi o Nowym Roku, ale jest więcej niż wystarczająco dużo śniegu. Wiele kreskówki, dobre i różne, czy będzie wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się je ponownie.

The Night Before Christmas

Film dla dzieci oparte na dziełach NV Gogol, nakręcony w 1951 roku, będzie równie interesująca zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gra Alekseya Gribova i Mihaila Yashina, że ​​jest to jeden z najlepszych filmów w kolekcji kina radzieckiego. Dać swoje ukochane Oksana piękne pantofle Vakula podjechał do cesarzowej, a do Petersburga pojechał piekło.

load...

Dziewica

1952. Snow Maiden – dziecko Santa Claus i wesoły wiosna, ale serce jest zimne i dziewczęta nie znał ludzkie zmysły. Spotkanie z Lel zmienia wszystko: miłość pomaga chłopcy dziewczyna wiedzieć ciepło i dobroć świata i stopić lód w jej sercu.

Świecąca choinka

1954. Wesołych Radziecki kreskówki o nieszczęsnej Mikołajem, który stracił prezenty dla Lucy i jej brat Wania. Ale dzieci czekają na prezenty, i wierzę, że Mikołaj nie będzie ich zawieść.

Dwanaście miesięcy

1956. Film-opowieść o kapryśnej księżniczki, która miała miejsce na Boże Narodzenie zimno bawić się przebiśniegi. To zapowiada wysoką nagrodę za koszem kwiatów, ale z powodu złej dziewczyny będą musiały pójść do lasu w poszukiwaniu fiolkami, jak zła macocha Chciałbym otrzymać złoto w zamian za przebiśniegi. Wędrówki w lesie, dziewczyna spotkała się z braćmi, którzy od miesięcy nie tylko dał jej kwiaty, ale studiował i księżniczka i zła macocha.

Snowman Mailer

1955. Snowman i jego przyjaciel Bobby szczeniak Sylwester są wysyłane do Świętego Mikołaja na choinkę. Na leśnej drodze czekają na zabawnych przygodach i trudnych przeszkód. Cartoon kończy się snowman i choinki Bobik w stanie dostarczyć na imprezę dla dzieci.

Królowa Śniegu

1957. Bardzo kolorowy animowany oparty na GH tale Andersen. Gerda wyrusza na poszukiwanie swojego brata o imieniu Kai, który został porwany zimną królową śniegu. Tylko szczera dziewczyna miłość, a jej ciepło w stanie rozwiać zły czar i stopić lodowate serce Kai.

Nowy Rok podróż

1959. Chłopiec z pomocą magii Mikołaj postanowił dać mój tata badacz polarny drzewo na Nowy Rok. I doprowadzić choinkę z Warszawy na Antarktydzie – nie jest to łatwe przedsięwzięcie. Magia kończy, ale chłopak nie ma czasu, aby spełnić swoje pragnienia. Jak papież na Antarktydzie jest prawdziwa choinka? Kontrola kreskówki do końca i się dowiedzieć.

Umka

1969. Miś Umka (czyli male White Bear) chodzenia na kry, poznaje chłopca. Ale teraz ludzie idą do tych miejsc, Umka jest samotny i smutny o swoim nowym przyjacielem. Umka postanawia go odnaleźć. Oczywiście, większość z niedźwiedzia matka nie ma pojęcia o swoich zabawnych przygodach w rozliczeniu polarnego. I na zakończenie Umka jest na pokładzie helikoptera, bo naprawdę chce znaleźć swojego małego przyjaciela. W 2007 Umka jest już dziadkiem pojawia się w kreskówce „Elka”. Spójrz na dwie bajki – nie pożałujesz.

Tam kiedyś był pies

1982. Na podstawie opowiadań kreskówki NV Gogol. Barwne postacie tej ukraińskiej wsi. Dyrektorzy nie przegapisz żadnego szczegółu i zachowane rodzaj humoru Nikolai. Akompaniament jest wybierana jest po prostu doskonała, a animatorzy starali. Pies wiernie służył swoim panom, ale nie poszedł do sądu, gdy w wieku. Z rozpaczy psa Poszedłem do lasu, gdzie zamierzano powiesić na pierwszym odpowiedniego drzewa. W lesie spotyka ten sam wilk-biedaczysko, w wyniku czego są one rozwiązywane na desperackim akcie. Wilk musi ukraść syna pana, i wierny pies pokazać heroizm i uratować dziecko. Teraz dobrze karmione pies zabezpieczone starość. Ale dobry kolei zasługuje na inną, i to w środku ślubu zabawy wilk przychodzi do wsi do jedzenia. Pomysłowy animowany, który można wielokrotnie i bez utraty odsetek oglądać.

Zeszłoroczny śnieg padał

1983. Żona wysłała nieszczęsnego męża w lesie na drzewie; że wyszło – wyglądać w filmie.

Orzechówka

1994. Świąteczne klasyki gatunku; historia dobra i zła, że ​​cuda się zdarzają iw zwykłym świecie, że czasami szczerość idzie w parze z oszustwa. Cartoon oparta jest na bajce przez Hoffmann i baletu Czajkowskiego, powodując w „Dziadku do orzechów i król myszy” była wyjątkowa opowieść z wieloma nowymi postaciami. Dobry rysunek, i fakt, że cała akcja odbywa się w Petersburgu początku ubiegłego wieku, a więc prawie cała architektura łatwo rozpoznawalne.

Przygody barona Munchausena. Dokładny strzał

1973. Zabawna historia o innej przygodzie chwalebnej Baron, który tym razem udał się do bieguna północnego, niedźwiedź polarny, aby uzyskać Royal Zoo.

Santa Claus i lato

2003. Kreskówki dla dzieci. Bardzo zabawna historia o tym, jak dzieci są wprowadzane Mikołaj z latem, wyposażony w kwiaty, motyle i trawa zielona.

Zima w Maślanka

1.984. Trzeci serial animowany o przygodach wujka Fiodora i jego czworonożnych przyjaciół. Jak zawsze subtelny humor kot Matroskin, bale i wyrok nieuwagi dziecka Uncle Fedor.

Boże obcy kreskówki

W latach 30-tych ubiegłego wieku, Walt Disney z długiej podróży do Europy przyniósł ogromną ilość książek kolorowe dzieci, i to właśnie ten materiał później wykorzystane do stworzenia jego wspaniałe bajki. Ale w kreskówkach Disneya ZSRR widział tylko po upadku „żelaznej kurtyny”; oni ostro kontrastuje z naszych kreskówek, i tak kochany przez wszystkich i od razu.

I do tej pory wiele osób uważa, że ​​jest to pełnometrażowy kreskówki Disneya zamiast animowanej serii, to prawdziwy majstersztyk i prawdziwe dziedzictwo kulturowe. Oczywiście, zwrot z kreskówek na cytowań nie rozerwać, ale są jasne, kolorowe i muzyczne.

Europejskie same bajki głównie nakręcony na tematy biblijne, takie jak kreskówki „pierwszych świątecznych piosenek.”

Piękna i Bestia. Zaczarowane Święta

1997. Piękna opowieść o prawdziwej miłości działa cuda. Beauty Bell szczerze kocha Bestię, a oto wszystkie obiekty w zamku ponownie wziął ludzką postać: Chip stała filiżanka słodki chłopiec, który obiecał powiedzieć mamie, co zdarzyło się w ciągu ostatniego roku w Wigilię.

Płowy Rudolph

1998. Nowa wizja z bajki, nakręcony w 1964 roku. Boże Narodzenie magiczna atmosfera doskonale podkreśla muzyka Al Kasha i Michael Lloyd, a główną piosenką „Magical Christmas” w wykonaniu Paul i Linda Makkartni. To opowieść o młodej sarny Rudolfa, który jest wysyłany do Bieguna Północnego, aby uratować swoją dziewczynę. Ukradła złą Królową Śniegu i zimne Shtormella; ścieżka dzielnego Rudolph spotyka wiele przeszkód. Ale nie tylko poradził sobie z Shtromelloy, ale także pomógł Mikołaj uratować Boże Narodzenie.

Mickey Magiczne Boże Narodzenie

2001. Wszystkie postacie Disneya z Mickey postanowili uczcić święta razem, przypominając swoje role w kreskówkach i popijając gorącą czekoladę. Boże Narodzenie atmosfera zmienia nawet kłótliwego charakter Duddy Donald – staje się prawdziwym ulubieńcem. W tej kreskówki zebraliśmy wszystkie znaki, które raz zagrał z Mickey. Wydawać by się mogło, że wakacje były udane, ale nie tak proste …

Miki ratuje Mikołaja

2006. Dostarczyć prezenty, Santa i jelenie utknęły na samym szczycie jednej z gór, Donald i Miki spieszyć mu z pomocą, ale nawet narzędzia, które zabrali ze sobą bezsilna. Tak, ale nie jest to łatwe zadanie spadło to Boże Narodzenie Mickey Mouse i Donald Daku – na Boże Narodzenie i Nowy Rok zostały zapisane, potrzebują naszej pomocy.

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

1937. To bardzo stara historia przez baśni braci Grimm Śnieżki i jej macocha. Macocha, królowa była niezwykle piękna, ale gdy jej magiczne lustro odpowiedział, że pasierbica Śnieżka jest piękniejsza niż królowej. Zła królowa postanawia ją zniszczyć i wysyła ją do lasu. Jednak Śnieżka nie umarł w lesie, ale wręcz przeciwnie, zyskał nowych przyjaciół – poznała siedmiu krasnoludków. Croaker, Jolly, profesor, skromność, Cichy, małomówny i Sonia – tzw gnomy, które osłonięte piękną Śnieżkę.

Zimowa opowieść

2004. Nadszedł czas, aby pomyśleć o prezenty, ponieważ Boże Narodzenie i Nowy Rok tuż za rogiem. „Zimowa opowieść” – dar od Walt Disney. Wszystkie bajki i filmy muzyczne, które są zawarte w tej kolekcji są rzadkie i jakoś połączone motywy świąteczne. Poszukuje do końca, dzieci i rodzice będą uczyć się, jak faktycznie spędził Boże Narodzenie Belle i Mickey i zanurzyć się w niesamowitych przygodach młodego jelenia, Bambi, pingwin Pablo i inne ukochane i dobrze znane postacie z kreskówek Disneya. Po zimowych bajki, Boże Narodzenie i Nowy Rok musujące jasne Fairy światła.

Ekspres polarny

2004. Cartoon jest adaptacją baśni dla dzieci „The Polar Express” magiczny pociąg, który wpada małe gości do Santa Claus. Nawet ci, którzy nie wierzą w Boże Narodzenie, można dostać się na Express zweryfikować istnienie bajki.

Bernard

2004. Polar Medved Bernard z natury bardzo aktywny, ciekawy i uparty, więc każda sprawa, że ​​zamienia się w niebezpieczną przygodę. Kłopot w której zawsze przestrzega, nie sprawiają, że pragnienie, aby podróżować mniej, a lucky star pomaga wydostać się z dowolnego wycinka.

Elka

2006. W przeddzień Nowego Roku, White Bear Elka znajdzie w Magic Tunnel przyjaźni. Łączy Polaków Północnej i Południowej, podszedł do niego, Elka znajdzie dziewczynę – PENGUIN Tasha. Tasha mówi, że wkrótce na Antarktydzie nie śnieg, jako złych ludzi, czyniąc pingwinów niewolników, ukraść, i jak tylko zostaną one pozbawione śniegu Antarktydy, woli i Arktyki. Elka i Tasha postanawia zapisać Śnieg, lód i oba bieguny. Mają nowych przyjaciół – Mewa, która jest ciągle smutna i wpada w depresję, a geniusz komputerowy uszczelnić Martik, którzy mogą wejść do sieci World Wide Web z wszelkimi kry. Elke, Tasha i ich nowi przyjaciele muszą najpierw dowiedzieć się, dlaczego ludzie tak dużo śniegu, w których podejmowane są i dlaczego jej straszna i zła robota wygląda Mikki Maus. I spełniają chłopca i dziewczynę, która, podobnie jak postacie z „Królowej Śniegu”, nazwanych Kaj i Gerda, ale absolutnie nie podoba bohaterów starych bajek.

load...