Borovaya macicy w endometriozie: jak zrobić i przygotować nalewki i herbaty

Receptur i technik

Naukowcy wciąż nie może rozwinąć skuteczną metodę leczenia endometriozy – charakter choroby nie jest w pełni poznany, ale środki hormonalne nie zawsze prowadzą do wyleczenia. Jeśli lekarz zalecił obserwację, że nie jest konieczne, aby zrezygnować nietradycyjnych technik. Nawet lekarze przyznają, że endometrioza Wyżyny macicy ma znaczący wpływ terapeutyczny. Zioło to nazywa się powodem, dla kobiet, jego właściwości przyjęli ginekologów i firm farmaceutycznych.

load...

Zawartość:

Charakter spraw zdrowia kobiet

W świecie naukowym wyżyny macica jest bardziej znany pod nazwą ortiliya jednostronna. Zielarze od dawna stosowane ekstrakty Terytorium Altai z pędów roślin do leczenia chorób zapalnych żeńskich narządów kuli.

Ortiliya jednostronna – unikalną roślinę, która zawiera naturalne hormony roślinne: fitoestrogeny i fitoprogesteron. Te naturalne składniki delikatnie wpływać na poziom hormonów w organizmie hormonów i normalizacji. W Wyżyny macicy znaleziono kumaryny, chinony, roślin polufenoly, arbutyna, kwasy organiczne, garbniki, żywice, saponiny. Również w składzie chemicznym podstawowych pierwiastków śladowych dla Zdrowia Kobiet: żelazo, mangan, tytan, miedź, kwas askorbinowy.

load...

Preparaty z macicy wyżynnego prowadzi do normalnej równowagi hormonalnej, mają działanie moczopędne i działanie antyseptyczne. Surowce z ortiliya stosowanych w chorobach takich jak:

 • Macicy mięśniaka; zrosty
 • W rurach;
 • Przewlekłe zapalenie jajowodów i przydatków;
 • Początkowych etapach procesów nowotworowych;
 • Endometrioza lli_1;

  Krwawienia

 • Macicy;
 • Policystycznych lli_1;

  Niepłodność lli_1;

Terapia ziołowa – wybawienie od chirurgii

Tradycyjne leczenie obejmuje leczenie zachowawcze hormonów endometriozy. Jednak nawet lekarzy praktykujących leczenia endometriozy Borowoj macicy we wczesnych stadiach choroby.

Przepisy i stosowanie środków domu

 1. Przygotowanie naparu: łyżeczkę surowego warzyw na parze 200 ml wrzącej wody. Po ćwierć filtrem godziny infuzji. Do leczenia przyjmowania leków do trzeciego kubka przed posiłkami trzy razy dziennie.
 2. Najprostszym sposobem, aby przygotować herbatę leczniczy z ortiliya stronny worków filtracyjnych. Do codziennej terapii wlać jedną torbę przegotowanej wody i zaparzać przez 15 minut. Pij lek zalecany przez trzecią filiżankę rano, po południu i wieczorem, przed posiłkiem.
 3. Gotowy Nalewka Borowoj macicy można kupić w aptece, ale bardziej opłaca się go przygotować samemu. Aby to zrobić, trzeba wlać 50 g surowców roślinnych butelki wódki i umieścić naczynia w ciemnym miejscu. Podczas przygotowywania naparu należy wstrząsnąć dziennie.

Przed podjęciem nalewki Borowoj macicy w endometriozie, nie można jeść i pić – powinien on być wykonany jedną godzinę przed posiłkami trzy razy dziennie. Dawkowanie najlepiej jest zacząć od 15 kropli do recepcji, stopniowo zwiększając do 30.

Zalecenia dotyczące samoleczenie

Każdy healer ma swoje zalecenia dotyczące sposobu przyjmowania macicy wyżynnych w endometriozie. Ale istnieją ogólne zasady:

 • Napary, wywary i napary nie może być stosowany w okresie miesiączki – w dniach miesiączki powinno być przerwane;
 • Ortiliya stronny zabronione w połączeniu z terapią hormonalną;
 • Trakcie leczenia nie zaleca się picia alkoholu.

Ważne jest, aby pamiętać, że z trawy damskiej musiałby dać kobiet z zaburzeniami krwawienia żołądka, niedrożność jajowodów, reakcje alergiczne na leki ziołowe. W żadnym przypadku samoleczenia w okresie ciąży i laktacji.

Przed rozpoczęciem picia Wyżyny macicy w endometriozie, konieczne jest, aby przejść inspekcję i określić diagnozę. Wybór popularnych zabiegów, powinien być monitorowany przez specjalistę i monitorowania stanu zdrowia.

Naturalne środki zaradcze dla mięśniaków macicy i

Endometriozy

load...