Borovaya macicy stosowany w ginekologii

Taka osoba – dziecko natury, usłyszał, pewnie, bez wyjątku. I, oczywiście, natura zawsze dbać o nas. I nawet dzisiaj, gdy medycyny i farmakologii osiągnął takie wyżyny, które, jak się wydaje, zanim można było tylko pomarzyć, ludzie nadal nieustannie szuka pomocy natury.

load...

Na przykład, Wyżyny macicy. Roślina ta otrzymała dość powszechne w medycynie ludowej. Ta popularność jest dość łatwo wytłumaczyć – skład wyżynnego macicy jest niezwykle bogaty. Zawiera on substancje, takie jak żywice, hydrochinon, saponiny, flawonoidy, kumaryny, arbutyna, witamina C, tytanu, cynku, miedzi, manganu. Należy jednak zaznaczyć, że nie ważne jak dobry Wyżyny macicy, stosowanie wyłącznie tego zioła jest niedopuszczalne. Kobiety muszą udać się do lekarza, który przepisze niezbędnego leczenia. A trawa będzie jedynym rozwiązaniem.

Uważa się, że macica wyżynnego jest stosowany tylko do leczenia chorób ginekologicznych. W rzeczywistości, to roślina ma co najmniej jeden korzystny wpływ na układ moczowy. Najczęściej wyżynnego macicy stosuje się w leczeniu chorób, takich jak:

 • Wszystkie rodzaje chorób ginekologicznych o charakterze zapalnym. O
 • Krwawienia z macicy, ciężkie miesiączki.
 • Erozja szyjki macicy, nowotwory macicy różnego pochodzenia etiologii.
 • Infantylizm macicy, niepłodność.
 • Procesy klejące i zakłócenie normalnego drożności jajowodów.
 • Zaburzenia miesiączkowania, zespół napięcia przedmiesiączkowego.
 • Zapalenie cewki moczowej i pęcherza moczowego.
 • Ostre i przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek.
 • U mężczyzn, to zioło jest używany do gruczołu krokowego.
 • Pogorszenie hemoroidy.

W większości przypadków w leczeniu powyższych chorób Wyżyny macicy jest stosowany w postaci roztworów wodnych lub alkoholowych. Do przygotowania ekstraktów danych Zalecane albo w szybie lub w zbiornikach wyłożone szkłem, ale w każdym razie nie z tworzywa sztucznego lub emalii.

Gyniatrics

Tak więc, tutaj mówić o tym, jak macica wyżynnego stosuje się do leczenia chorób ginekologicznych. Natychmiast należy zwrócić uwagę naszych czytelników: w żadnym wypadku nie należy zmieniać proporcji proponowanych środków – może to mieć negatywny wpływ na ogólny stan organizmu kobiety. Warto też zwrócić uwagę na kolejny punkt – czerwona szczotki i wyżynne macicy mają tę samą aplikację, ale w żadnym wypadku nie zastępują się nawzajem.

load...
 • Środek do leczenia zapalenia przydatków

Procesy zapalne, w najądrza, występują u około jednej na trzy kobiety. Aby szybko usunąć procesu zapalnego, należy przyjąć następną kurację: rozcieńczyć 10 kropli alkoholu konfiguracji wyżynnego macicy w pół szklanki wody. Należy wziąć to na pięć minut przed posiłkiem, co najmniej trzy razy dziennie. Czas trwania terapii powinien wynosić co najmniej trzy tygodnie, lecz nie więcej niż dwa miesiące – wszystko zależy od stopnia procesu zapalnego.

 • Douching z zapaleniem jajowodów

W takim przypadku, jeśli kobieta cierpi na zapalenie jajowodów, tradycyjnej medycyny zaleca się spróbować douching wywar z rumianku i wyżynnych macicy. Przygotowanie brzeczki, co następuje: miejsce w termos z dwoma łyżkami suszonego rumianku i jedną łyżeczkę wyżynnego macicy. Ten ziołowy mieszaninę należy wlać pół litra wrzącej wody, szczelnie przykryć i zaparzać przez godzinę.

Wlew musi być szczep za pomocą tkaniny z gazy, a oni douche raz dziennie – przed pójściem do łóżka. Po douching kobieta powinna iść do łóżka, a ten dzień już nie obudzić się. W ciągu 12 godzin po nawadniania zaleca powstrzymanie się od współżycia seksualnego. Przebieg leczenia powinno trwać co najmniej trzy tygodnie, ale z reguły pierwsze wyniki leczenia kobiety zauważą pod koniec pierwszego tygodnia.

 • Leczenie niepłodności

Ponadto, bardzo często Wyżyny macicy wziąć te kobiety, którzy zrozpaczeni o zajściu w ciążę. Do leczenia niepłodności, można użyć następującego przepisu: łyżka suchej wyżynnego macicy zalać szklanką wrzącej wody. Strome przez około godzinę, następnie odcedzić używając tkaniny gazą. 4-5 razy dziennie, – jedna łyżka przed każdym posiłkiem wziąć ten wywar jest konieczne. Leczenie nie powinno trwać dłużej niż trzy miesiące, po których, jeśli próba nie będzie mogła zajść w ciążę, robiąc przerwę dwumiesięczną, leczenie może być kontynuowane.

 • Leczenie braku miesiączki

Często Wyżyny macicy jest stosowany w leczeniu braku miesiączki. Aby to zrobić, trzeba przygotować napar Wyżyny macicy następuje: jedna łyżeczka suchej wyżynnego macicy należy umieścić w termosie, a następnie napełnić go dwie filiżanki gorącej wody. Wlew należy pozostawić na jeden dzień, a następnie odcedzić używając szmatki gazą. Bulion powinien sto gramów, pół godziny przed posiłkiem trzy razy dziennie. Leczenie musi odbywać się w następujący sposób: pięć dni infuzji, dwa dni przerwy, potem drugi pięć dni infuzji. Razem kuracja powinna trwać przez okres dwóch miesięcy.

 • Leczenie mięśniaków macicy

Wiele kobiet jest osobiście przekonany o skuteczności recepcji wyżyny infuzji macicy do leczenia mięśniaków. Aby to zrobić, należy przygotować sobie napar – wlać jedną łyżkę wyżynnych macicy stu gramów wódki. Należy pamiętać, że pojemność musi być ściśle szkła. Napar powinien być umieszczony na dolnej półce w lodówce przez około dziesięć dni. Take infuzji musi być następująca: 5 kropli rano na czczo, 10 kropli – w godzinach popołudniowych, na pół godziny przed posiłkiem, 5 kropli przed snem. Leczenie należy kontynuować przez okres jednego miesiąca, po którym należy wykonać jedną miesięczną przerwę.

 • Leczenie zrostów

Nawet lekarze potwierdzają, że użycie wyżynnego macicy jest bardzo użyteczna w przypadku, gdy kobieta cierpi z procesów adhezyjnych występujących w jajowodach. Aby to zrobić, należy przygotować nalewkę alkoholu jagody kaliny i wyżynnych macicy. Aby to zrobić, to zrobić w szklanej misce dwie łyżki suchej trawy i wyżynnych macicy 10 Viburnum jagód – można stosować zarówno świeże i suszone. Wszystko to jest niezbędne, aby wypełnić dwa kieliszki wódki i odstawić na dwa dni. Weź nalewki musi być trzy razy dziennie, pół łyżeczki, to wstępnie rozcieńczone w szklance czystej przegotowanej wody. Przebieg leczenia powinien trwać dwa miesiące. Następnie należy dokonać co najmniej miesiąc przerwy.

W takim przypadku, jeśli zapalenie i niedrożność jajowodów są wyrażone bardzo jasno, można spróbować użyć następującego schematu. W celu przygotowania roztworu trzeba cały miód naturalny, łyżka suszonego rumianku, dziurawca suche i dwie łyżki suchej Wyżyny macicy. Wlać wszystkie trawie litra wrzącej wody, rozpuścić ją w trzech łyżek miodu. Następnie szczelnie przykryć rondel i niech parzyć przez kilka minut.

 • Leczenie mastitis

Również bardzo skuteczne alkoholan wyżynnego macicy do leczenia zapalenia wymienia. Wlej łyżkę wyżynnego macicy jeden kieliszek wódki, przykryć szczelnie i umieścić w lodówce przez około tydzień. Weź nalewki jest konieczne co dwie godziny, przez krople, po rozpuszczeniu go w pół szklanki wody. Przebieg leczenia powinien trwać 25 dni, po upływie których wymagane pięć dni przerwy, po czym zabieg należy powtórzyć. Co do zasady, pełne odzyskanie muszą być dwa – trzy cykle takiego leczenia.

 • Policystycznych jajników

Czasami kobieta zmaga się z tą chorobą, jak zespół policystycznych jajników. Do leczenia tej choroby, należy do sześciu miesięcy do picia wytworzono w następujący sposób wyżynnego macicy bulionu. Ciepła w kąpieli wodnej pół litra wody. We wrzącej wodzie, umieścić dwie łyżeczki suchej wyżynnego macicy. Zagotować rosół około piętnastu minut, następnie schłodzić i szczepu z zastosowaniem tkaniny gazą.

Weź kobiecie wywar musi codziennie rano na czczo. Jest on również przydatny w tej chorobie wyżynnego macicy i czerwonego pędzla, zastosowanie, które razem zwiększa skuteczność leczenia. Bulion Receptura jest dokładnie to samo, ale trzeba dodać jedną łyżeczkę czerwonym pędzlem.

A po zakończeniu leczenia bardzo ważne jest, aby udać się do lekarza na badania kontrolnego!

load...