Bondage dla kobiet w ciąży – jakie są jego zalety?

Zawartość:

Ciąża – jest trudnym i ważnym etapem dla młodej matki. W tych chwilach, jest szczególnie sympatyczny do wszystkich otaczających wpływów, często czuje się nieswojo. Aby kobieta mogła czuć się łatwiej i szybciej odzyskać po trudnym porodzie, regularnie przemyślany zestaw technik, leków i urządzeń. Bondage – jest to najbardziej skuteczne i proste rozwiązanie dla takich sytuacji. Ale jak nosić bandaż dla kobiet w ciąży, istnieje kilka swoich sztuczek są warte zapamiętania.

load...

Powrót do spisu treści

Jaki jest pożytek z zespołu?

A oto pierwsze pytanie, w rzeczywistości, zanim zaczniesz nosić bandaż, matka w ciąży pomyśleć o sens działania. Nie myśl, że jest to kolejny kaprys lekarzy, którzy nie mają do wykonania. Zacznijmy od tego, że zespół zmniejsza obciążenie mięśni pleców, co jest niezwykle napięta ze względu na rosnący brzuch. I jest to jeden z najbardziej irytujących problemów z ciążą, która przybiera na sile z każdym miesiącem. Zmęczenie rośnie, wzrasta również ból i mięśnie brzucha nie należy zapominać. Jeśli kobieta nie zapłacił czasu na sport, a później ich sag i powrócić do pierwotnej pozycji nie będzie łatwe.

Oto wielka pomoc jest w stanie dostarczyć prostego urządzenia. Można dbać o swoje ciało nie jest szybko, bo po ciąży nie można uprawiać sport przez długi czas, ale w celu zminimalizowania obciążenia i wynikającą z uszkodzenia mogą teraz.


Powrót do spisu treści

Który z nich wybrać?

Zgromadzeni w sklepie i już podjęciem decyzji o zakupie, można zmierzyć się z problemem wyboru. Istnieje kilka rodzajów opatrunków, aw rzeczywistości prawdopodobnie nie wiem, która z nich jest najlepsza. Jest to zespół, który wygląda jak zwykły szorty wysokich i mocno, ale różni się od nich miękką i gęstą wkładką, która wspiera żołądek. Z tyłu również nie jest pozostawione bez wsparcia, ponieważ tej tylnej ścianki o grubości. Takie rozwiązanie byłoby idealne w przypadku, gdy nie cierpią z powodu nietolerancji syntetyków.

load...

Z drugiej strony, może chcesz coś więcej, nie tylko z tej funkcji. W tym przypadku, spróbuj zwrócić uwagę na zespole pasa. Jego główną cechą – jest istotne w niemal wszystkich etapach ciąży, ponieważ dzięki urządzeniu, może to być zarówno wąskie i rozwinąć. Zewnętrznie wygląda szerokiej wstążki, która zwęża się na przednim i tylnym rozwija. Ie w pierwszych miesiącach ciąży, będzie ubrana w wąską część przodu, a kiedy odbyła pewnym czasie zacznie być szerokie. Nie martw się o niedogodności – bandaż jest noszony na bieliznę, który gwarantuje brak dyskomfortu.

Oprócz tych modelach, jest bardziej interesująca, który może przyciągnąć fashionistas, czyli gorset. Tylko nie zapomnij, że ta opcja będzie dostępna tylko po ciąży, ponieważ ściskając mięśnie brzucha podczas specjalnej pozycji nie jest to zalecane.


Powrót do spisu treści

Kiedy zacząć i dlaczego?

Kiedy zacząć nosić bandaż? Najlepiej, gdy żołądek jest dopiero zaczyna działać. Czas ten zależy od właściwości organizmu: ktoś się pojawi na 20 tygodni, a ktoś znacznie później. wielkość brzucha bez względu na to żadnego wpływu, ponieważ Twój cel – jest zmniejszenie obciążenia mięśni, ale tutaj nie ważne jak uprawia swój brzuch.

W uzupełnieniu do obciążenia mięśni, nie zapomnieć o nieprzyjemnych konsekwencjach dla skóry. Ktoś zaleca się stosować specjalne kremy, ale jeśli to jest możliwe, aby rozwiązać kilka problemów w jednym zamachem, nie należy z niego zrezygnować.

Oprócz oszczędności skórę i mięśnie, bandaż – sposób zachowania starego sposobu życia. Jest oczywiste, że wędrówki, jazda na nartach lub zaangażowany w innych aktywnych gier można tylko po porodzie. Ale jeśli lekarz daje „dobre”, konieczne jest, aby wykorzystać tę szansę i uniknąć wielu problemów, które nękają kobiety w ciąży, w tym odzyskać pewność siebie.

Powszechnym mitem jest to, że opona może uszkodzić płód nie ma podstaw w rzeczywistości, i powie to każdy lekarz. Wszystko co jest potrzebne – jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar gdy nie będzie czuć dyskomfort, a nawet uzyskać natychmiastową ulgę. Porady tutaj będzie zbędne, ponieważ wszystko, co pozostało do zrobienia – jest kupić i zacząć cieszyć zakupu.

load...