Bon appetit! Korzystanie z jaj przepiórczych

Dieta dzieci zawsze było, jest i będzie przedmiotem zainteresowania wszystkich rodziców. Po tym wszystkim, to ma zasadnicze znaczenie dla pełnego i zbilansowanej diecie dziecka, które jest niezbędne dla jego prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Dlatego rodzice są zawsze stara się kupić dla dziecka najlepsze jedzenie. Jednak, niestety, w naszych czasach, koszt żywności nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Dlatego rodzice muszą wiedzieć, jakie pokarmy skorzystają swoje dziecko, i co przyniesie jedynie szkodę jednego.

load...

Nie dobrze wyciągnąć dziecko dieta może prowadzić do dziecka z problemami zdrowotnymi, takimi jak:

 • Zakłócenie normalnego funkcjonowania żołądka. W przypadku nieprawidłowego i niezrównoważonej diety może rozwijać przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, a nawet nadżerek błony śluzowej żołądka.
 • Przy stosowaniu w żywności dla niemowląt jest zbyt tłuste lub pikantne żywności może rozwinąć się ostre zapalenie trzustki.
 • Ponadto, niestety, dzieci, w wyniku niedożywienia, często istnieją różne zaburzenia wątroby.
 • Jeśli dieta dziecka cierpi z powodu obfitości pożywienia bogatego w alergeny, istnieje możliwość rozwoju atopowego zapalenia skóry i innych objawów reakcji alergicznych.
 • Ponadto, niewłaściwa dieta często prowadzi do rozwoju dziecka dysbioza jelit, co z kolei może prowadzić do rozpadu krześle.

W tym artykule będziemy mówić o jajach. Jednak nie jest to kurczak i jaja przepiórki. Ostatnio, jaja przepiórcze otrzymane w żywności dla niemowląt jest bardzo rozpowszechnione. Co to jaja przepiórcze zasługują taka miłość między rodzicami?

Jaja przepiórcze – korzyści i szkody. To, co zostanie omówione w tym artykule. Fakt, że mięso i jaja przepiórcze są produkty dietetyczne, ludzie wiedzieli, w starożytności. Ale wątpię, czy wielu rodziców dzieci jaj przepiórczych, jak to możliwe. Jaja przepiórcze są nie tylko wytworem dietetycznego jedzenia, ale również pomaga pozbyć się całkiem poważnych chorób. Dlatego korzystanie z jaj przepiórczych dla dzieci jest bezcenna.

Co to jaja przepiórcze? Waga przepiórki jaj jest bardzo mała i wynosi około 10 – 12 gramów. Przepiórka jaj powłoki jest bardzo cienka i delikatna, posiada skomplikowany koloru są plamiste. Ten niezwykły wygląd jest bardzo jak dzieci, a nawet najbardziej wybredny mali smakosze z
Przyjemności jedzenia jaj przepiórczych.

load...

Jaja przepiórcze są bardzo odżywcze, zawierają ogromne ilości witamin i minerałów – więcej niż jakikolwiek inny został jaja. Weź w jajkami przepiórczymi żywności może być tak surowe i gotowane, pieczone i smażone.

Skład jaj przepiórczych

Co jest tak dobre jaja przepiórcze? Nic więc dziwnego, że są tak popytu. A następnie, jaki jest pożytek z jaj przepiórczych, zostaną opisane. Jeśli porównanie przepiórczych jaj i kurczaka, widać znaczną różnicę w ich skład – Witamina A jajkiem przepiórczym jest trzy razy wyższy niż w kurczaka, witamina B1 – ponad 4-krotnie, a witamina B2 – siedem razy. W tej samej ilości jaj i przepiórek żółtka zawartości żelaza zupełnie inaczej – w przepiórki 8 razy więcej.

Ponadto jajo przepiórki zawiera minerały śladowe i aminokwasy, które są niezbędne dla organizmu dziecka:

 • Miedź . Miedź jest niezbędna dla ludzkiego organizmu do prawidłowego tworzenia i rozwoju układu sercowo – naczyniowego systemu. Ponadto kontroluje się zawartość miedzi w cukru we krwi i kwasu moczowego. Również miedź jest niezbędna dla mocnych kości, stymuluje produkcję enzymów we krwi, pobudza układ odpornościowy. Miedź jest niezbędna dla procesu wzrostu u dzieci. Inną ważną cechą jest to, że użyteczny miedzi miedź pomaga utrzymać prawidłową równowagę mikroflory w organizmie, chroniąc w ten sposób dziecko przed dysbioza.
 • Kobalt . Kobalt jest jednym z podstawowych mineralnymi dla organizmu ludzkiego. Kobalt jest niezbędny dla normalnego procesu hematopoeza ludzi, a także do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i wątroby.
 • Tyrozynowej . Jest aminokwasem, jest niezbędny dla organizmu dziecka. Pochodzi on z tyrozyny zbudować absolutnie wszystkich rodzajów białek występujących w organizmie człowieka. Również z tyrozyny występuje syntezie neuroprzekaźników niezbędne do normalnego funkcjonowania układu nerwowego. Jeśli dziecko nie jest wystarczająco dużo tyrozyny, może odczuwać zmęczenie, nadmierną senność, niepokój, niezdolność do koncentracji.
 • Lizyna . Odnosi się to również do grupy aminokwasów, które są niezbędne dla funkcjonowania wszystkich żywych organizmów. Własny organizm ludzki do syntezy lizyny nie są w stanie, tak powinno być zawsze przyjmować z posiłkiem. Lizyna jest częścią białka, które są niezbędne dla ciała dziecka pełnego rozwoju, funkcjonowanie układu nerwowego i układu wydzielania wewnętrznego. Ponadto, jest on odpowiedzialny za lizyny normalnej regeneracji tkanek.
 • Glicyny . Glicyna jest wymagane dla pełnego zaopatrzenia wszystkich komórek organizmu za pomocą tlenu, usunąć komórki przepięcia i znacznie zmniejsza działanie neuroprzekaźnika, co zmniejsza je do optymalnej wartości. Ponadto, glicyna ułatwia usuwanie fenolu nieuchronnie gromadzi się w ciele dziecka i ma silne działanie toksyczne działanie na układ nerwowy dziecka. Glicyna reaguje z fenolem i usuwa je z organizmu dziecka, nie zapewniając mu najmniejszego negatywnego wpływu. Wiadomym jest, że układ nerwowy dziecka jest zawsze bardzo trudne do odpowiedzi na większość pomniejszych czynników drażniących. Nawet niewielki stres, takich jak egzamin lub kłótni z rodzicami, są w stanie wywołać rozwój poważnych problemów z układem nerwowym i psychikę. Glicyna jest nie tylko zapobiega rozwojowi choroby, ale również pomaga leczyć już istniejących i całkowicie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Glicyna jest częścią całkowicie wszystkie, bez wyjątku, białka i inne substancje fizjologiczne ciała dziecka. Ponadto, jest on syntetyzowany z glicyny wiele potrzebnych puryn i porfiryn. Glicyna powodzeniem pozytywnie wpływać zakończeń nerwowych mózgu i rdzenia kręgowego, i normalizacji ich działanie stabilizujące.

Powyższe substancje – tylko ułamek wszystkich zawartych w przepiórek. W jajkami przepiórczymi obecne w prawie wszystkich niezbędnych indywidualny zestaw biologicznie aktywnych substancji, minerałów i pierwiastków śladowych.

Wszystkie jaja przepiórcze są równie użyteczne, jednak jeśli jajko jest stosowany w leczeniu dziecka, rodzice powinni dać swoje preferencje dla chińskich jaj przepiórek. Ich jaja ma ogromny wpływ terapeutyczny na następujących chorób:

 • Wszystkie rodzaje żołądkowo – jelitowego, w tym erozyjne żołądka i okrężnicy dzieci.
 • Przewlekłe i ostre dysbioza. Ponadto, jaja przepiórcze wybitnie zapobiec rozwojowi dysbioza podczas leczenia dziecka z antybiotykami. Aby to zrobić, w trakcie leczenia, aby dać dziecku do picia dziennie dla jednego surowca przepiórczym jajkiem.
 • Niedobór żelaza niedokrwistość. Wielu rodziców wie, jak trudno jest wyleczyć dzieciństwa niedokrwistość z niedoboru żelaza – wiele miesięcy po otrzymaniu wiele drogich leków żelaza, aw rezultacie – ponownie, niski poziom hemoglobiny we krwi. Zabieg z jaj przepiórczych pozbywa niedokrwistości w ciągu kilku tygodni, a przez długi czas. Aby to zrobić w ciągu 21 dni, daje dziecku pusty żołądek do picia dwa surowe jaja przepiórki.
 • Bóle głowy u dzieci w wieku szkolnym, wynikające z przepracowania i nadmiernego wysiłku.
 • Jeśli twoje dziecko cierpi na przewlekłe zapalenie płuc, można przyczynić się do wyleczenia jego prosty przepis – mix 3 jajka przepiórki i jedną łyżkę soku z liści aloesu. Oczywiście, cechy smakowe takiej mieszaninie pozostawia wiele do życzenia, ale wynik nie potrwa długo. Często po tygodni raz dziennie łyżeczkę będzie pozbyć się chronicznego zapalenia płuc.
 • Jest to również bardzo korzystne jaja przepiórcze wpływ na zdrowie dzieci cierpiących na astmę. Astma oskrzelowa – bardzo podstępny i poważną chorobą, więc traktować jej jaj przepiórczych, oczywiście, nie uda. Ale znacznie złagodzić warunek może być – za to dziecko należy przyjmować doustnie, codziennie przez jednego surowca jajkiem przepiórczym. Po miesiącu leczenia można zrobić sobie przerwę tydzień, po czym zabieg należy powtórzyć. Z reguły po trzech cyklach leczenia takiej poprawy obserwuje się w około sześć miesięcy. Po tym okresie, leczenie należy rozpocząć od nowa.
 • Jaja przepiórcze najskuteczniej usunąć niemal wszystkie rodzaje zatruć – tak jak jedzenie, i innych. Na pierwszych objawów zatrucia chore dziecko należy pić z jednego surowca jajkiem przepiórczym co godzinę. Po około 10 – 12 godzin stan dziecka znacznie się poprawiła.
 • Jaja przepiórcze bardzo szybko i skutecznie normalizuje układ nerwowy.
 • Reakcje alergiczne wszelkiego rodzaju, czy to sezonowy katar sienny, czy atopowe zapalenie skóry. Korzystanie z przynajmniej jednym jajkiem przepiórczym dziennie usunie wszelkie przejawy reakcji alergicznych w ciągu kilku dni.
 • Jaja przepiórcze – korzyści dla kobiet w ciąży. Chociaż artykuł ten dotyczy żywienia dzieci, nie możemy mówić o przydatnych właściwościach jaj przepiórczych kobietom w ciąży. Jaja przepiórcze wspaniały usunąć nawet najsilniejsze zatrucia – zarówno wczesne i późne. A kobieta w ciąży powinna rano bez wychodzenia z łóżka, wypić dwie – trzy surowe jajka. Taki środek pomoże uniknąć mdłości przez cały dzień. Ponadto, korzystanie z jaj przepiórczych kobieta w ciąży w dużym stopniu zmniejszyć ryzyko naruszenia prawidłowej ciąży, zwłaszcza poronień i przedwczesnych porodów. Ponadto, korzystanie z jaj przepiórczych kobiet w ciąży znacznie zmniejsza uszkodzenia zębów w czasie ciąży, a także zapewnia prawidłowe tworzenie się tkanki kostnej w przyszłość dziecka.

W przeciwieństwie do leków, jajkami przepiórczymi, utwardzanie jednej choroby, nie przynoszą żadnej szkody dla reszty ważnych systemów, ponieważ nie ma żadnych skutków ubocznych. Leczenie jaj przepiórczych odpowiednie dla wszystkich, bez wyjątku, dla dzieciaków.

Również użyteczne właściwości do listy, należy dodać fakt, że regularne stosowanie dziecka do jedzenia jajek przepiórczych znacznie wzmacnia układ odpornościowy. Nawet często i przewlekle chorych dzieci po regularnej konsumpcji jaj przepiórczych praktycznie przestało boleć.

Nawiasem mówiąc, jaja przepiórcze w sezonowych epidemii może być z powodzeniem zastąpione grypie. Aby chronić swoje dziecko przed dostaniem grypy i innych chorób wirusowych, trzeba przygotować następujące środki. Gotować trzeba będzie się z następujących elementów:

 • 10 jaj przepiórczych.
 • 3 łyżki każdy miodu.
 • 2 łyżki soku z cytryny.
 • 1 obrany ząbek czosnku.

Czosnek musi być mielony do postaci puree, dokładnie wymieszać wszystkie składniki do uzyskania jednolitej masy. Otrzymana mieszanina powinna być umieszczona w szklanym pojemniku i przechowywać w lodówce.
W okresie epidemii mieszaninę tę należy na czczo jednej łyżeczce. Pomoże to dziecku uniknąć choroby nawet w szczytowym okresie epidemii. To narzędzie jest idealne dla profilaktyki chorób u dzieci i dorosłych.

W celu wzmocnienia odporności dzieci, wystarczy wpisać w diecie jaj niemowlęcych. Poniżej przedstawiono średnie dzienne tempo jaj przepiórczych niezbędnych do osiągnięcia rezultatu:

 • Jaja przepiórcze dla dzieci do jednego roku może być dokonane dopiero po konsultacji z pediatrą.
 • Dla dzieci w wieku od jednego roku do trzech lat – dwa jaja dziennie.
 • Dla dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat – trzech jaj dziennie.
 • Dla dzieci w wieku od dziesięciu do piętnastu lat – 5 jaj dziennie.

Najsilniejszy efekt jest wykorzystanie jaj w ich surowej postaci, około pół godziny przed posiłkiem. Jaja powinny być myte w dół z soku, wody lub mleka, ale w żaden sposób nie herbaty. Jaja powinny być spożywane przez okres co najmniej trzech miesięcy – aby osiągnąć efekt może być tylko przedmiotem regularnego i systematycznego korzystania z jaj.

Bardzo często rodzice proszeni są o swoje dzieci jako jajkiem przepiórczym. W takim przypadku, jeśli dziecko nie może być spożywane surowe jaja przepiórki, muszą być mieszane w płatki owsiane, ziemniaki puree lub zupy. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – jest to temperatura potraw – są one w żadnym wypadku nie powinna być gorąca, w przeciwnym razie wartość jaj przepiórczych trochę upuścić, i trzeba będzie zwiększyć ich liczbę.

Jeśli zdecydujesz się narazić jaj obróbce cieplnej, wziąć pod uwagę fakt, że po pięciu minutach obróbki cieplnej prawie wszystkich witamin i minerałów, są niszczone. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, jak gotować jajka przepiórcze dzieci. Jaja przepiórcze w żywności dla niemowląt, dietetycy zalecają spożywanie smażonych, surowe lub gotowane.

Zbyt wielu rodziców boi się dać swoim dzieciom jeść surowe jaja przepiórki, z obawy, że dziecko jest zakażone salmonellą. Jednak te obawy rodziców całkowicie bezzasadne i bezpodstawne – w odróżnieniu od kury, przepiórki nie jesteś chory na salmonellozy. Wyjaśnia to fakt bardzo prosty – temperatura ciała przepiórek przynajmniej 4 stopnie większe niż w innych ptaków. Dlatego ani czynnikiem sprawczym salmonellozy lub innych patogenów w przepiórki ciała po prostu nie przetrwać.

Ta cecha przepiórek i odporności na wszelkie możliwe rodzaje chorób ma inną bardzo wielką zaletę – przepiórki hodowanych bez zastosowania – lub środki farmakologiczne, które zapobiegają ogromne straty drobiu powszechnie stosowanych dla drobiu. Jaja przepiórcze nie zawierają żadnych antybiotyków, więc jest całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci. I korzyści z surowych jaj przepiórczych są bardzo, bardzo wysokie.

W Europie, jaja przepiórcze długi czas – od dawna używane w dietetycznego odżywiania pacjentów i dzieci niepełnosprawnych. Jak wspomniano powyżej, jaja przepiórcze mają na osłabiony organizm dziecka jest bardzo pozytywne efekty: mniej chore dziecko, poprawę jego ogólny rozwój fizyczny i wzrostu.
Ponadto, jaja przepiórcze mają niesamowitą zdolność do pozbycia się ciała ludzkiego z metali ciężkich i innych substancji, które negatywnie wpływają na zdrowie dziecka. Jaja przepiórcze są bardzo przydatne dla dzieci, które żyją w niekorzystnych ekologicznie obszarów. Po regularne stosowanie surowych jaj przepiórczych w tych dzieci jest znacznie poprawiła samopoczucie, są bóle głowy, zmniejsza zmęczenie, poprawia ogólną morfologię krwi, co znacznie zwiększa poziom hemoglobiny we krwi. Jaj przepiórczych odżywianie dziecięcych – wykorzystania i traktowania w „jednej butelki”.

Skorupkę jaja przepiórcze

Nadanie jaja przepiórki dziecko, nie spiesz się rzucać skorupek. Skorupkę jaja przepiórcze nie są mniej użyteczne, niż jaja. Jedna grupa badaczy zainteresowanych właściwości skorupy jaj przepiórczych. Przeprowadzone liczne badania, w wyniku których naukowcy odkryli, że skorupa jaj przepiórczych – prawdziwa skarbnica minerałów i pierwiastków śladowych. Najwyższym zawartość w nich – wapnia. I tak jak zostało udowodnione, że jaj przepiórczych – dobre, że powłoka jest niewątpliwie lekarstwo.

Wapń w skorupkach jaj przepiórczych jest w formie, która jest najlepiej wchłaniana przez organizm dziecka. Każdy słyszał o tym, że w takim przypadku, jeśli ciało ma niedobór wapnia, normalny rozwój dziecka jest praktycznie niemożliwe. Jeśli dziecko nie ma wystarczającej ilości wapnia, może wystąpić powikłania, takie jak:

 • Krzywicy. Krzywica – układową chorobą ciała, naruszające wszystkie niezbędne systemy. Jednak przede wszystkim w tym samym czasie cierpi układ kostny – są patologiczne zmiany w kościach. Pierwsze krzywica – wynikiem niewłaściwego lub metabolizmu lub brakiem wapnia w żywności dla dzieci. W leczeniu krzywicy w pierwszej kolejności dziecko musi wziąć tyle wapnia, jak to możliwe.
 • Problemy z układem zębów dziecka. Dziecko, w którym organizm nie ma wystarczającej ilości wapnia, pierwsze ząbki mogą pojawić się znacznie później niż jego zdrowych rówieśników. Ponadto zęby mogą rosnąć prawidłowo zwinąć.
 • Brak wapnia jest często prowadzi do zwiększonej kruchości kości, a tym samym do złamań kości.
 • Ponadto, przy braku wapnia w ciele dziecka znacznie zmniejszona odporność na infekcje. W rezultacie dziecko jest stale narażone na różne przeziębienia.

Wapń zawarty w przepiórek skorupce, pomaga przywrócić prawidłowy metabolizm wapnia w organizmie dziecka. Żaden z preparatów medycznych wapnia nie może poradzić sobie z tym zadaniem szybciej i lepiej. Wyjaśnienie to wysokie wchłanianie wapnia zawarte w skorupce jaj przepiórek ich skład.
Skorupy jaj przepiórek 90% dwutlenku węgla, która jest zasadniczo całkowicie absorbowane przez dzieci ciała. W skład pozostałych 10% składa się z takich elementów zasadnicze znaczenie dla organizmu dziecka, takich jak:

 • Miedź . Na temat roli miedzi w organizmie człowieka już wspomniano wcześniej w tym artykule.
 • Fluorek . Fluor jest absolutnie we wszystkich tkankach organizmu, ale w małych ilościach. Największe stężenie fluoru w kościach i zębach. W nich, atom fluoru znajduje się w niezmienionej postaci i jest odpowiedzialny za prawidłowe tworzenie się kości i zębów systemów, jak również do zapobiegania próchnicy.
 • Mangan . Mangan jest jednym z tych pierwiastków śladowych, które są wymagane przez organizm do pełnego rozwoju. To mangan jest odpowiedzialny za aktywację większości enzymów niezbędnych do oddychania i metabolizm minerałów. Organy dzieci po prostu mangan jest niezbędna dla prawidłowego wzrostu i tworzenia systemów szkieletowych i mięśni. Wszystkie reakcje odpornościowe również nie może nastąpić bez odpowiedniej zawartości w organizmie dziecka Wymagana ilość manganu. W rezultacie układ odpornościowy dzieci przestaje funkcjonować w pełni, aw rezultacie, dziecko zaczyna boleć stale. Ponadto, mangan jest mocno zaangażowane w procesach, takich jak krew, oddychanie, regulacja tkanki tkanki i metabolizmu lipidów.
 • Molibden . Wymaga to mikroelementu ciała dziecka do typowego utlenienia – Reakcje redukcji w organizmie i w metabolizmie azotu.
 • Siarki . Rola siarki w organizmie dziecka jest bardzo trudne do przecenienia. Że siarka jest odpowiedzialny za organizację przestrzenną cząsteczek białkowych odgrywa funkcję ochronną dla komórek i tkanek, chroniąc procesów utleniania. Również siarka nie jest możliwe bez normalnego procesu przepływu oddychania tkanki wytwarzania energii. Ponadto, nie wspominając o tym, że siarka ma bardzo mocny oczyszczające działanie na organizm ludzki. Siarki neutralizacji absolutnie wszystkie toksyczne związki wytworzone w ciele dziecka.
 • Cynk . Cynk jest mocno zaangażowane w węglowodanów, białek i lipidów, jest odpowiedzialna za pełnej syntezy kwasów nukleinowych. Jego niedobór w organizmie dziecka może prowadzić do zahamowania wzrostu i ogólnego rozwoju fizycznego dziecka, późniejszego dojrzewania. Jeśli dziecko w braku ciała cynku, dziecko będzie przeszkadzał normalny proces regeneracji – wszelkie zarysowania staną się stan zapalny i bardzo słabo uzdrawiania. W okresie dojrzewania, brak cynku może powodować trądzik dziecka.

Jak pokazują obserwacje lekarzy, kruszone muszle przepiórczych jaj wprowadzanych do diety żywności dla dzieci, ma bardzo wysoką aktywność terapeutyczną, przy braku jakichkolwiek objawów niepożądanych zostały. Ponadto, dając dziecku proszek ze skorup jaj przepiórczych, rodzice nie muszą się martwić, że dziecko będzie miało nadwyżkę – substancji, jak to się dzieje w przypadku produktów farmaceutycznych. Wszelkie nadwyżki nie są potrzebne przez organizm, będzie wyświetlany bez śladu, nie powodując żadnych szkód dla zdrowia dziecka.

Największą korzyścią z proszku z skorupy jaj przepiórczych przynosi dzieciaków po pierwszym roku życia. W rzeczy samej, jest to wiek ciała dziecka rozpocząć aktywne procesy tworzenia kości, które wymaga zwiększonego spożycia fluoru dzieci wapnia i innych pierwiastków śladowych. Zastosowanie proszku skorupce zapobiega rozwojowi krzywicy u dziecka.

Jeśli twój maluch rodzi się z problemami z poruszaniem się – układu mięśniowo-szkieletowego, takich jak wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego lub osteoporoza, proszek ze skorupy jaj przepiórczych znacznie przyspieszyć proces gojenia dziecko, zapobieganie ewentualnym powikłaniom.

Zastosowanie proszku z skorup jaj przepiórczych jest zalecane w następujących przypadkach:

 • Zwiększona łamliwość włosów i paznokci u dziecka.
 • Krwawienie z dziąseł dziecka, które często rodzice zauważą podczas szczotkowania zębów dziecka.
 • Na wiosnę, kiedy ryzyko wystąpienia niedoboru witaminy sezonowe.
 • W takim przypadku, jeśli dziecko ma zmniejszony poziom hemoglobiny we krwi.
 • Ponadto, proszek z powłoki jest bardzo przydatna do młodzieży w okresie dojrzewania.

Przygotuj proszku ze skorup jaj przepiórczych jest łatwe. W tym celu trzeba zebrać skorupkach jaj, umieścić go w occie przez dwie minuty zrobić, następnie dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą. Następnie można pozostawić powłokę do wyschnięcia, a nie można czekać kilka dni i wysuszyć w piekarniku. W tym celu podgrzania piekarnik do 200 stopni, aby równomiernie rozprowadzić powłokę i umieszcza w piekarniku przez 10 minut.

Następnie starannie zmielić skorupy w postaci proszku. Najskuteczniejszym można to zrobić za pomocą zwykłej szlifierki. Następnie wlać uzyskany proszek w szklanym pojemniku i zamknąć pokrywę.

Jak można wziąć ten proszek? Bardzo małe dzieci, to jest o wiele bardziej celowe, aby dodać do żywności. Ale starsze dzieci jest lepiej dać rozpuszcza się w wodzie. Aby to zrobić, trzeba będzie zwykłą wodę pitną i kilka kropli soku z cytryny. Należy wziąć to rozwiązanie na czczo.

Nadanie dziecku proszek musi być w tempie pół łyżeczki proszku na 10 kg masy ciała dziecka. Będzie to dzienna stopa dziecka. Ale nie dają jej dziecku wszystko na raz – lepiej jest oddzielić od siebie. Jeśli proszek skorup jest zastosowanie jako środka zapobiegającego, jak i terapeutycznych, dawkę należy zwiększyć przynajmniej dwukrotnie.

Jeśli mówimy o bardzo małych dzieci, które jeszcze nie obchodził swoje pierwsze urodziny, przed rozpoczęciem leczenia skorupy proszku, rodzice muszą być obowiązkowo skonsultować się z lekarzem pediatrą, który monitoruje zdrowie i rozwój dziecka. Nie zapominaj także, że proces leczenia jest również niezbędne do kontrolowania. Pamiętaj, aby odwiedzić lekarza w odpowiednim czasie i przestrzegać wszystkich instrukcji i jego przeznaczenia. Ponieważ jaj przepiórczych, dla wszystkich swoich zalet, nie może być panaceum w przypadku wielu poważnych chorób.

load...