Bomby do kąpieli zrobić własnymi rękami

Zawartość:

Prawdopodobnie nie będzie w stanie znaleźć ani jednej kobiety, która odmówi gorącą kąpiel. Kąpiel jest naprawdę wyjątkowy wynalazek ludzkości – może to stres po ciężkim dniu, ale może również dźwięk w górę, daje siłę. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj kąpieli podjąć.

load...

Bomby do kąpieli naprawdę wspaniałe rzeczy! Raz w wodzie oni wrzeć i syczeć tworząc efekt jacuzzi, powoli uwalniają swoje naturalne składniki aromatyczne i napełnić wannę z fantastycznymi smakami. Zwłaszcza tych trochę „pop” jak dzieci, a nawet zanim dziecko nie jest jak uzdatnianie wody, należy bombardować kąpieli dziecko po prostu zakochał się w pływaniu.

Kulek do kąpieli i oczywiście można kupić, ale o wiele bardziej interesująca, aby bomby do kąpieli z rękami. Lekcja jest bardzo ciekawe, nie jest pracochłonne i nie jest drogie. Jeśli masz dziecko, jesteśmy przekonani, że jest to wielka przyjemność uczestniczyć w tej twórczej działalności i pomóc bomby do kąpieli własnymi rękami.

Dużą zaletą w produkcji bombochek własnymi rękami jest to, że wiesz, co jest w nich, a tym samym mieć pewność, że są one w 100% naturalne składniki. Jednak będzie to zaoszczędzić, ponieważ ceny dla bomb jest znacznie wyższa niż w sklepach ich rzeczywistej cenie.

Składniki na bombochek

Co potrwa do produkcji bomb do łazienki z rękami? W rzeczywistości, nie tak dużo – receptur, składników, pleśnie, dobrze, trochę wolnego czasu. Aha, zapomniałbym – Oczywiście, trzeba mieć wolę!

load...

Główne składniki, które są najczęściej używane podczas tworzenia bombochek kąpieli – jest kwas cytrynowy, sody i olejki eteryczne. Ponadto, w celu nadania pożądanego koloru bomba można stosować różne barwniki.

Na sprzedaż można znaleźć wiele form – na każdy gust. Jednak często nie wytrzymują dużo. Ale to nie ma znaczenia – to jest całkiem możliwe, aby bomby do kąpieli w domu, nawet jeśli nie ma żadnych specjalnych form. W tym przypadku, można łatwo użyć formy do lodu zamarzania formy out czekoladek, puszki dzieci placki błota itp Efekt „musujących kul” nie zależy od ich kształtu.

Relaks bomby do kąpieli

Jeśli jesteś bardzo zmęczony w pracy, konieczne jest, aby starać się bomby, które mogą pomóc Ci jak szybko i całkowicie się zrelaksować. Istnieje wiele przepisów kulinarnych, ale oferujemy najbardziej skuteczne:

  • Kolec olej

Pierwszym jest stworzenie bomby do kąpieli z olejku lawendowego i mleka, który wypełni łazience delikatny odurzający zapach i pomaga się zrelaksować. Olejek lawendowy można łatwo zaoszczędzić na bóle głowy lub zmęczenia po ciężkim dniu, to pomoże uspokoić i pozbyć się bezsenności.

Do tego trzeba gazowanej, kwas cytrynowy, mleko w proszku (3 łyżki.), Sól morską (1 łyżka.), Olej z pestek winogron (4 łyżki stołowe). (2 łyżek stołowych). (2 łyżeczki). Olejek lawendowy (20 kropli), rozdrobnione suche kwiaty lawendy (1 łyżka. łyżką).

Przygotowanie „musującej kuli” jest prosta – po pierwsze, wymieszać i natrzeć soda do pieczenia i kwas cytrynowy w dowolnym dogodnym dla Państwa potrawy. Następnie dodać mleko w proszku, wlać do mieszaniny oleju z pestek winogron. Dokładnie wymieszać i dodać suchego lawendy i sól morska, olej lawendowy ściekową. Pshiknite ze sprayu do mieszaniny niewielką ilością wody i zmieszać. Kiedy mieszanina zacznie się pienić i syk, nie dodawać wody.

W formie wstępnie nasmarowana dowolny olej roślinny, pakowane i ubić do powstałej mieszaniny. Po 10-15 minutach dokładnie usunąć bomby i pozostawić je do wyschnięcia na 5-6 godziny. Wszystko, co można z poczuciem aprecjacji cudownej kąpieli.

  • Kąpiel migdałowy

Migdałowy kąpiel bomby jest idealnym rozwiązaniem dla tych ludzi, którzy mają dużo pracy fizycznej. Po ciężkim dniu pracy jak kąpiel będzie oddychać w nowym życiu. Jego wytwarzania należy cztery łyżki sody, 3 łyżki kwasu cytrynowego, 1 łyżeczka gliceryny, 1 łyżkę oleju migdałowego. Jeśli chcesz, aby bomby był piękny cytrynowy kolor, można dodać ćwierć łyżeczki curry łyżką.

Wykonywanie tego bomby klasycznego kąpieli – w misce szkła lub z tworzywa sztucznego, wymieszać wszystkie składniki – pierwszy z napojem kwasu cytrynowego, a następnie dodać olej migdałowy i trochę wody, w razie potrzeby. Krotnie Otrzymaną masę do formy o odpowiednim rozmiarze i ubija. Wysycha jak bomba około trzech dni.

  • Bomby mięty

Jeśli twoje główne działania – psychiczne, nie może obyć się bez bomby do kąpieli z mięty pieprzowej. Jednak jego produkcja będzie wymagać, aby pracować, ale warto. Termosu umieścić pięć łyżki posiekane myty, wypełnić je trzema łyżeczkami wrzącego oleju słonecznikowego i pozostawić ją przez godzinę, a następnie za pomocą gazy olej skręcającymi. Wymieszać trzy łyżki sody i kwasu cytrynowego, dodać olejek miętowy i umieścić w dużo formy, pozostawić do stwardnienia – z reguły wymaga to 20-30 dni.

Ożywczy bomby do kąpieli

Jeśli nie zrelaksować i rozweselić, to należy zwrócić uwagę na inne bomby do kąpieli. Są one doskonale nastrojony ciało – zaledwie 10-15 minut będzie wesoły jak zawsze. Nawiasem mówiąc, te kąpiele mogą być podjęte w godzinach porannych, zamiast prysznica. O ile, oczywiście, masz wolny czas.

  • Bomby z ylang-ylang

Pierwszym jest stworzenie bomby do kąpieli z kawą i ylang-ylang, który będzie ożywienia cię i daje nową siłę. Jagodlin zmiękcza skórę, pomaga w gojeniu ran i podrażnień w organizmie, normalizuje ciśnienie krwi, a kawa daje wigor i energię.

Trzeba kwasu cytrynowego (2 łyżki. Łyżeczki), węglanu sodu (4 łyżki. Łyżeczki), skrobia (3 łyżki. Łyżeczki), olej z kiełków pszenicy (2 łyżek stołowych) kawę mieloną (1 łyżka. Łyżką), sól morska (1 Art. łyżka), ylang ylang olej (15 kropli).

Dokonywanie stosunkowo prosta. Sodę oczyszczoną i kwas cytrynowy dokładnie rozłożone łyżkę w jakimkolwiek odpowiednim pojemniku, otrzymaną mieszaninę miesza się z skrobi. Dodaj olej z kiełków pszenicy, i jeszcze raz wszystko dobrze wymieszać, posypać w soli morskiej i świeżo mielonej kawy

Ścieka w mieszaninie oleju, ylang-ylang, dobrze wymieszać z pozostałymi przyszłych bomby. Spray mieszaniny niewielką ilością wody – tylko nie przesadzaj. Zapoznaj się z mieszaniny w dłoni i ścisnąć go mocno. Jeżeli mieszanina rozpada, dodać do niej trochę olej z kiełków pszenicy. Rozprowadzić mieszaninę formochkam wcześniej olejowane i dobrze ubić. Kilka godzin później, usunąć bomby i pozostawić do wyschnięcia na kartce papieru przez 5-6 dni.

  • Cytrynowy bomby

Jeśli budzisz się rano jest bardzo trudne, można przygotować bomby do kąpieli z cytryny. Zrób to łatwe, trzeba tylko napoje gazowane, kwas cytrynowy, i, oczywiście, cytryna. Świeże cytryny ruszt ze swadą, wymieszać z sodą i dodać ćwierć łyżeczki kwasu cytrynowego. Proszę pamiętać – reakcja rozpocznie się natychmiast, tak szybko jak to możliwe, należy umieścić mieszaniny w formie i mieć pewność, aby przykryć folią. Po pięć lub sześć godzin wstrząsnąć bombę z kształtu na kawałku papieru, pozostaw na tydzień.

Bomba-deser

Czy wiesz, że można zrobić bomby do kąpieli z rękami, które doskonale rozweselili? Problemy w pracy? Gospodarstwa domowe nie rozumiem cię, a pies złamał nowe rajstopy? Zamiast być zły na cały świat, przejdź do kąpieli. Oczywiście, gdy dowiedział się, jak zrobić bombę do kąpieli, który jest w stanie usunąć śledzionę.

  • Bomba z cynamonem

Na przykład, możliwe jest, aby przygotować dom kąpielowy bomba z cynamonu, kawy i śmietanki, która ma doskonały efekt tonik, zwalnia Cię z depresji i pomaga się obudzić rano.

Potrzeba: lub zabielacz w proszku o wzorze (dziecka. 1 łyżka stołowa), kwas cytrynowy (, 2 łyżeczki), węglan sodu (. 4 łyżki stołowe), cynamon (. 1 łyżka stołowa), kawa (. 1 łyżka stołowa), glicerol lub olej z pestek winogron (2 łyżki. łyżeczki), dowolny olejek (15-20 kropli).

Ostrożnie wymieszać w tablicy zaprawy albo kwas cytrynowy, śmietany i sody. Dodać mieszaninę sproszkowanego cynamonu i oleju bazowego (gliceryny lub oleju z pestek winogron). Po dokładnym wymieszaniu dodać jakąkolwiek istotną kawę mieloną i oleju.

Następnie należy dodać trochę wody z rozpylacza. Otrzymaną mieszaninę należy umieścić w formach oraz, ubijanie go. Po 10-15 minutach usunąć „pop” z foremek i pozostawić do wyschnięcia na 5-6 godziny. Nie rób zbyt dużo akcji – raz w tygodniu jest lepiej przygotować świeżą porcję.

  • Bomby czekoladowe

W domu, można gotować niesamowite bomby do kąpieli, które nie pozostawia obojętnym żadnych członków płci pięknej – czekolada. Istnieją różne recepty, ale oferujemy najprostszy, ale też nie najgorszy.

Na drobnej tarce ruszt poprzeczkę ulubionej czekolady. Można mleko może być gorzki – najważniejsze, że bez orzechów i rodzynek. Mieszać trzy łyżki sodę pół łyżeczki kwasu cytrynowego i trzy łyżki czekolady przez dodanie niewielkiej ilości wody i ubić mieszaninę do formy. Kilka dni później usunąć bomby z formy i umieścić na papierze – są wyschnięcia na około jeden dzień.

Teraz, że bomby są gotowe, można bezpiecznie wyciągnąć łaźni wodnej, spadek jej „musujących kul” (jeden lub kilka, wszystko zależy od ich wielkości) i cieszyć się utworzenie własnych rąk. Bomby bardzo ładny wściekłość w wodę i bańki, wypełniające łazience pomocny i bardzo przyjemne aromaty.

W nagrodę za swoją pracę, masz miękkie i pachnące skórę, piękne włosy i wysokie duchy, bo olejki eteryczne są tak korzystne dla naszego organizmu. Wystarczy pamiętać, że temperatura wody w wannie nie powinna być zbyt gorąca, a czas trwania leczenia wody – nie dłużej niż 30 minut. W takim przypadku, jeśli masz jakieś choroby układu sercowo-naczyniowego, skonsultować się z lekarzem – może to zrobić kąpiel jest ściśle przeciwwskazane.

Należy również pamiętać, że określony składnik bomby może prowadzić do reakcji alergicznych. Dlatego też, wybierając odpowiednie przepisy, uważnie studiować kompozycję. Jeśli dokonujesz bomby dla dzieci, unikać silnego zapachu olejków eterycznych.

Jeśli sugeruje powyższe recepty chcesz i podjąć decyzję o bomby do kąpieli w sposób ciągły, nie bój się eksperymentować z olejków eterycznych i dodatków bombochek, dzięki czemu można tworzyć nowych dzieł na jego zabiegi wodne. Przede wszystkim należy pamiętać, że przed użyciem tych lub innych olejków eterycznych, trzeba uważnie przeczytać instrukcję i nie przesadzaj z dawkowania.

Bądź kreatywny, próbować, eksperymentować, tworzyć własne receptury i wasze życie stanie się trochę bardziej interesująca!

load...