Bob fryzura – uniwersalny fryzury dla krótkich włosów

Zawartość:

Każda kobieta wie, jak sprawić, by Bob dla krótkich włosów. Ale nie każdy wie, jak pojawił się fryzura w branży mody. Uważa się, że Bob (różne quady) wprowadziła do świata mody tancerka Iren Kastl. Na początku 20 wieku była tylko raz obcięte jej długie warkocze, która pozwalała jej taniec.
Powrót do spisu treści

load...

Trochę historii niesamowitej transformacji

Iren Kastl widział wszystkich słynnych Koko Shanel i kopiowany obraz tancerza. Po Coco Mademoiselle dla nowej „Kara” wyciąć aktorka włosy Luiza Bruks i Clara Bow. Od tego momentu ta słynna fryzura udał się do masy.

Z biegiem czasu, moda się zmieniła, przekształcony obraz fryzury. Tak więc, w latach 50-tych ubiegłego wieku była to prędkość z obowiązkowych grzywką. Długość modnej Kare w tamtych czasach nie było poniżej podbródka. Duch lat 60-tych 20 wieku pozostawił swoje piętno na wielu dziedzinach, w tym czasie. Nie przechodzą obok i mody. Bob te lata został uaktualniony fryzjer Vidal Sassoon, który wymyślił nowy obraz dla aktorki Nensi Kvan. Stał się bujny grzebień. W 70 krótkich fryzur Kara charakteryzuje gładkie loki loki na końcach. W ciągu 80 lat ich zmutować i stać prosto lub lekko potargane. Pod koniec 20 wieku pojawia się wielowarstwową głośność za pomocą prostych splotów.


Powrót do spisu treści

Bob do różnych kształtów twarzy

W naszych czasach, takie fryzury związał się z asymetrii. Ci, którzy lubią nietypowe formy i nie boi się eksperymentować, warto spróbować na tym obrazie. Opcja ta fryzura jest uniwersalny, nadaje się dziewczęta z różnej długości włosów i kształtu twarzy. Na przykład posiadacze okrągłej twarzy może wybrać narożnik Bob. Ten wariant fryzury dla krótkich włosów, który poprawia wizualnie oferuje okrągłą twarz, dzięki czemu jest bardziej wydłużony. Fryzura okrągła twarz nie powinna być zbyt krótka. Długość nie jest powyżej podbródka, w przeciwnym razie będzie to, że pojawiają się wizualnie w rejonie twarzy kości policzkowych wzrosła nawet szerszy.

load...

Dla okrągłej twarzy Boba idealny dla krótkich włosów – to linia fryzury z zamkami, wzniesione na górze iz przodu trochę dłużej niż z tyłu. Wizualnie, te długie pasma zmierzy już dodawać atrakcyjne i ukryć niedoskonałości okrągłej formie. A sylwetka będzie wyglądać świetnie na włosach przez kwadratowym kształcie twarzy. Na owalnego kształtu twarzy będzie wyglądać dobrze w ścisłym krótki bob z grzywka i śluz powietrznych. Jest również idealnym rozwiązaniem byłoby Bob z estetycznym szyi i asymetrycznych grzywką.


Powrót do spisu treści

Bob na cienkiej i gęstej sierści

Fryzury na krótkie włosy są doskonałe i bezbłędne spojrzenie na cienkiej sierści, jeśli jest warstwowa bob z długich nici nie są niższe i wyższe, czyli krócej niż brodą. To właśnie w takich zamków krótka długość wyglądać łatwo i za darmo. Ponadto, sposób ustawiania w stos wielowarstwowy pozwala cienkie loków, aby zapewnić dodatkową objętość. Im krótsza fryzura, tym łatwiej będzie większe rozmiary i wygląd. Zbyt grube włosy już ostrzy może być rozcieńczona się, jeśli popełnisz Przecinka, więc będzie to wielowarstwowa.

We wszystkich czasach kobiety wydają się być piękne i zadbane. Zmiana standardów piękna, ale nie gaśnie kobiety pragnienie atrakcyjny wygląd, stylowe, modne. Aby pomóc panie przyszedł różne narzędzia, które pomagają im utrzymać doskonały wygląd. Wynaleziony przez różne sztuczki, aby ich zgrabna, czyni piękną figurę zdobi twarz, i były one krótkie lub długie włosy w przedmiot podziwu i dumy. Stopniowo dochodzimy do tego, co jest modne i stylowe, tak piękne w naszym rozumieniu. Nowoczesna fryzura bob – To niesamowite quady. Nadają się do różnych rodzajów włosów, różnych kształtów twarzy. Od odważne fryzury tancerz Iren Kastl stał się elegancki, jasny włosach krótkie włosy.

load...