Bob fryzura – na swój sposób, aby podkreślić indywidualność

Bob fryzura – to krótka fryzura damska pionowych kończąc na skroniach lub na poziomie brody. Czasami fryzura uzupełniają proste grzywki, to zależy od kształtu głowy kobiety z rysów twarzy, wiekowej. Obecnie istnieją 4 odmian fasoli: krótki bob, bob aż do podbródka, Bob i wydłużony bob pod kątem ostrym. Od wprowadzenia na rynek, to fryzura jest niezwykle popularny z każdym rokiem to preferuje bardziej od płci pięknej.

load...

Historia wystąpienia

W 1909 roku, francuski fryzjer Antuan De Paris, inspirowany przez sposób znany rodak Joan of Arc, po raz pierwszy w świecie zrobić Boba fryzura. To wydarzenie przyniosło mu niezwykle popularny nie tylko we Francji, ale w całej Europie, a nieco później – na całym świecie. Największe zapotrzebowanie na fasoli zaczęli używać na początku lat dwudziestych ubiegłego wieku, kiedy prawie wszystkie gwiazdy zadawanych fryzjerów ich Bob i wtedy ozdobione stylowym fryzura na różnych imprezach.

W poprzednich latach wierzono, że fryzura jest przeznaczony dla silnych poglądach, niezależnych kobiet, które nie boją się odrzucenia ze strony innych i zawsze mają tendencję do naśladowania własnych zasad. Ta opinia była powszechna, ponieważ w tamtych czasach to było zupełnie niewłaściwe do gołej szyi. W Ameryce w latach 20. Ubiegłego wieku z powodu jego fryzura kobieta może łatwo stracić swoją pracę, co można powiedzieć o tym, że nie każdy lubi tak dzielnych ludzi czyny ich ukochany. Jednak kobiety, ograniczenia te nie zatrzymał, ich pragnienie, aby być piękne i stylowe, wyróżniać się z masy szarej było bardzo gorąco. Więc pośpiesznie we fryzjerstwie, aby szybko zrobić modną fryzurę.

Dla każdego typu osoby można odebrać różnych fasoli. Koszenie jest dość prosta, choć wielu uważa, że ​​styl włosy bardzo trudne. Wręcz przeciwnie: po prostu trzeba umyć włosy, wysuszyć, a włosy będą gotowe w ciągu kilku minut.

Rodzaje ziaren

  • Krótki bob

Ta fryzura jest idealna do wszystkich właścicieli bardzo cienkiej i miękkiej sierści. Krótki bob będzie wizualnie stworzyć dużą objętość, włosy będą wydawać się bardzo gruba. Efekt ten można osiągnąć przez to, że krótki fasoli pozbawiony warstwy, a następnie każda z warstw nałożonych na siebie. Czasami z powrotem włosy obcięte, krótki bob jest ozdobiona małym hukiem. Jeśli masz okrągłą twarz, jesteś bardzo pasuje krótki bob z grzywka ukośne, chowanym stronie.

load...

  • Bob na brodzie

Jest to bardzo piękne i eleganckie fryzury. Czasami bob aż do podbródka, a także krótki bob, zrobić krótszy tył lub dodać do bardzo łatwo grzywką. Bob fryzura z grzywką jest idealny grube kobiety, pomaga uczynić je wizualnie twarz długi i cienki.

  • Bob wydłużone

Wiele pań zrobić sobie bob, który mieści się tuż poniżej poziomu brody, a włosy na wszystkich bokach głowy są równej długości. Czubku głowy, aby utworzyć wolumin, a pod koniec gęstości włosów jest zmniejszona. Bob poniżej podbródka nie łączy się z hukiem, a rozstał mu nie robić na środku głowy, lekko na bok. Więc bob fryzura wygląda jeszcze bardziej korzystna. Wydłużone fasoli dobrze nadaje się do kobiet z okrągłym lub owalnym twarzy.

  • Bob ukośnie

Jeśli twoje włosy są bardzo grube, można zbliżyć się do fasoli z ukośnie. W tej fryzurze włosy obcięte warstw na brodzie i są krótsze z tyłu. Fryzjer zrobić dzisiaj, jako fasoli o tej samej długości włosów i asymetryczny bob pod kątem ostrym. Bob fryzura z grzywką nadaje się również do kobiet w wieku, ona sprawia, że ​​ich sposób bardziej stylowy, odświeżający wygląd, jak również złagodzenie rysów twarzy.

W każdym razie – jeśli nie wiesz, na co wersja zatrzymać – fasola wydłużone, skośnie lub fryzura bob z grzywka zdjęcia z pewnością pomogą Ci podjąć decyzję.

load...