Bob Fryzura: Katalog fotografii i fryzury lekcji wideo

Bob i quady? Kareta czy Bob? Dla wielu jest to samo. Oczywiście, bob fryzura ściśle związana z placu i, w rzeczywistości, jest jego dziełem, ale w przeciwieństwie do tysiącletniego bob, bob pojawiły się dopiero w XX wieku jako zmodernizowanej odmianie na starej dobrej placu.

load...

Koszenie nie mniej popularna niż jej wybitnego przodka zadowoleni i jest uważana za jedną z najseksowniejszych fryzury kobiet wszech czasów. Nic więc dziwnego, że jest tak lubiący gwiazd show-biznesu. W różnych okresach, ta fryzura zdobią głowy gwiazda Victoria Beckham, Liv Tyler, Katie Holmes, Natalie Portman, Eve Langor, Jennifer Aniston, Madonna, Nicole Ritchie, Kira Knightley, Kym Marsh, Uma Thurman, Rihanna.

Zawartość:

Technika klasyczne i innowacyjne fasoli

Główne różnice w stosunku do kwadratowego

Bob Fryzura faktycznie wykonywane na podstawie kwadratu i bardzo do niego podobny, ale jest jedna ważna, ale charakterystyczny – w kapsule pasma są skracane i przedłużane na plecach osoby. Również klasyczny bob jest często wykonywane bez hukiem, ale z wersją Wybuchu też nie jest wykluczone. Długość włosów może zmieniać długość klasycznego obciążnika do ucha środkowego.

load...

immmg_3.

Historia fryzury bob

Wiele atrybutów wyglądu fasoli wielki i niepowtarzalny Coco Chanel, pojawiła się w 1909 roku fakt, fasoli z lekką ręką francuskiego fryzjera Antoine de Paris (Antoine de Paris), zainspirowany drodze Joanny d’Arc. Antoine, którego prawdziwe nazwisko Antek Kierplikovsky, urodził się w Polsce, ale nie chwała czeka na niego w domu, ale w Paryżu, a później w Hollywood.

Jak można się domyślać, na początku XX wieku fryzura była więcej niż rewolucyjne. Zdecyduj się na fryzurę mógł tylko osoby najbardziej śmiałe, odważne i wyzwolone, więc nie dziwi fakt, że stał się mega strizhechka, przede wszystkim wśród pań darmo zachowań. Plotka głosi, że królowa Zjednoczonego Królestwa o świeckie fashionistas przy wyborze fryzury bob, nosić kapelusz i przykryć gołą szyję. W Ameryce lat 20., kiedy nie było jeszcze tak błahe jak jest teraz, z impish bob fryzura może stracić pracę lub dostać się do orzechów z wiernych, ale to nie powstrzymało kobiety. Następnie są kobiety! Kto by wątpić, że ostatnie słowo będzie nadal za nimi! 🙂

Ten fasoli doświadczyła boomu w latach 60., kiedy Bob pojawił się w rozgwieżdżone niebo legendarnego modelu Twiggy. Dziś stylowe fryzury a la Bob nie kurczy się, a silny połowa ludzkości.

Zalety popularnych fryzur

Wszechstronność – Bob nadaje się do każdego kształtu twarzy i dowolnego typu, czy jest to romantyczny młody człowiek, kobieta biznesu lub skandaliczne towarzystwa. Dla każdej kobiety jest wariant, na rzecz którego istnieje bardzo wiele. Bob jest przyjazny nawet loki. Popularność kędzierzawy fasoli przyniósł w odpowiednim czasie Jane Fonda.

Praktyczność – wymaga minimalnego wysiłku do opieki i stylizacji, oszczędzając dużo cennego czasu.

Paradoks – młode osoby sprawia, bardziej kobiece i dorosłych kobiet daje lekkość i młodzieńczą zgorszenie.

Seksualność – uznane przez ekspertów jeden z najseksowniejszych, będąc nienawistnych stylowy eklektyczna wrażliwość i przygody.

Tak, bob fryzura – jest to z pewnością rzecz! I to nie jest tylko sprawa, rzecz godna gwiazdy pierwszej wielkości. A co gorsze? Tym bardziej, że jest ona dostępna dla każdego z nas taki luksus.

Katerina Bagatskaya

load...