Bliskość do nowego kochanka. Obawy damskie

Ty i on lubił sobą niemal od pierwszych sekund spotkania. I w głębi duszy, nie przeszkadza mi, że zawarcie tego wieczoru było łóżko. Zwłaszcza, że ​​jest to nawet miejsce. Dlaczego więc czekasz, oczekując, że od datowania minut zostało dużo czasu lub po raz pierwszy złożył ofertę, albo wierzyć, że początkowo należy wprowadzić go do moich rodziców, albo … Tak niewiele z nich, „lub” wymyślamy sami, jeśli naprawdę chcesz związek z tym człowiekiem stać się tak silna, jak to możliwe i trwałe.

load...

Innymi słowy, nie chcemy, że wszystkie swoje marzenia o tej osobie i stosować się do ich realizacji w wysiłki nie były udane życie. Jednak przyczyną naszego strachu przed intymnością z nich leży nie tylko w tym. W rzeczywistości, pomimo faktu, że seks jest aktywnie nadawane praktycznie wszystkie media, wyzwolony XXI wieku nie jest w stanie całkowicie pozbyć się od nas strach szybkiego zbliżenia z nowym mężczyzną. W rzeczywistości, po Ta zbieżność może zostać utracone. A więc wszelkich starań, aby opóźnić moment wejścia w sypialni.

Być może jest to nieco irytujące rzeczy i dwa miesiące spacer do muzeów, teatrów i restauracji. Od dawna jasne, że oboje chcą dużo więcej! I jest prawdopodobne, że nawet waha się, czy kontynuować związek z kobietą, bawić się z nim jak kot z myszą, od początku związku. A że jest już dość zmęczony i chce wracać do domu, bo dziś odbyło się mecz ze swoim ulubionym zespołem.

I my także nadal rozwijać swój własny kompleks niższości. Po tym wszystkim, wszystko w jednym powtórzeniu głosowej, że płeć – jest całkowicie naturalny i konieczne jest gotowy w każdej chwili. I żadne bóle głowy i inne rzeczy kobiety nie mogą stać się przeszkodą do intymności. Nie wchodzą pod wpływem nowoczesnych mediów, twierdząc, że pragnienie seksu zawsze i wszędzie jest naturalna dla naszego organizmu. Więc co jest za – trudny dzień, a dziś chcemy tylko jedno – aby uzyskać pod kołdrą i spać? Mężczyźni, zgodnie z magazynów mody i wszelkiego rodzaju sprzętu, a nie jak zmęczone i wyczerpane kobiety. Daj im wesoły, uśmiechnięty dziewczynki. Więc staramy się właściwie patrzeć, nawet jeśli jesteśmy śmiertelnie zmęczony. I czy jest to konieczne?

Może on też był bardzo trudny dzień, z wielu godzinach siedzenia w korkach, a on też chce ciszy i spokoju, a nasz wesoły uśmiech nie będzie na miejscu. Co więcej, może to wzbudzić podejrzenia – Dlaczego jesteśmy tak błyszczeć po długim dniu pracy? Być może powodem do radości – niektóre pracownik biurowy? Więc nie pójdą stereotypy i rzeźbić twarz sztuczny uśmiech. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy pełne prawo do zmęczenia, ból głowy, ciszy i spokoju.

load...

Innym błędem współczesnych kobiet – przekonanie, że powinny one doświadczać orgazmu kiedykolwiek. Pożądane jest również, że za każdym razem mieli dużo. I robimy co w naszej mocy, aby dopasować to, co powiedziano nam, że pilnie World Wide Web, telewizji i przyjaciół. A nasza twarz podczas intymności staje się skoncentrowany i poważny, a on został utracony, wierząc, że robią coś złego.

Jesteśmy bardzo chcą wyglądać atrakcyjnie i seksownie, wciągając nawet zimą, zamiast ciepłych rajstop, pończoch zapalić. Po tym wszystkim, mówią, że pończochy nie można zostawić nikogo obojętnym człowiekiem. Pozwól mu mówić! Dla człowieka, który kocha kobietę – nie tylko obiektem seksualnym. I zdarza się, że udaje się żyć swoje życie i postrzega ją jako matkę swoich dzieci. I tak chce, aby być zdrowym, bo z taką żoną uprawiać seks może być nawet dłużej i częściej.

Chcemy być atrakcyjne i oryginalne i kochać się w samochodzie, pod prysznicem, na kuchennym stole i na podłodze w salonie. Próbowaliśmy wielu pozach i za każdym razem łamią sobie głowy, że musiałby wymyślić wieczorem. On mówi, że jesteś najlepszy, więc należy starać się zaskoczyć go za każdym razem. I jest to konieczne? Może on dzieli się ze strachem myśli o tym wieczorem, ponieważ niektóre z wynalazków zakończył się siniaki i drzazgi. Kto będzie się to podoba? I chce jednego: do seksu jak normalni ludzie, pod kołdrą na łóżku i bez światła. Ponieważ trzeba było najlepsze w historii.

Albo jesteśmy, a wręcz przeciwnie, zbyt nieśmiała i nie zgadza się z jego ofertą do gry, na przykład, stewardesa lub uczennicy i nauczyciela. Ponadto złości nas niewymownie, ponieważ po takim seksie z reguły nie oferują poślubić. To, że tak uważasz. A on – nie. Bo ja nie widzę nic złego w tym, że jego ulubionym tylko jedną córkę stać puszysty króliczek. Po tym wszystkim, chce się bawić, a to o tym ekstatycznie mówiłem wczoraj jego dobrym przyjacielem. I boimy się, że posprosit o czymś, że nie wiemy, jak to zrobić. A jeśli on przyzwyczaił się do niego, a następnie z kimś był lepszy od ciebie.

Patrzy na naszej twarzy, tushuetsya zdezorientowany, przestraszony i zaczął gorączkowo myśleć, co robić dalej. I całkiem możliwe, że jest niezgrabne i nieudolny, a ty z kimś innym był lepszy od niego. Lęk, strach, strach … Staramy się, aby ukryć wady figury i zaczynają poruszać się niezręcznie w jego obecności, aby ukryć zmarszczki na brzuchu i udach. On spekulowali, dlaczego ukochana kobieta nagle napięta i nieufny.

Naprawdę chcemy być przestrzegane, i starał się wyglądać doświadczony, jeśli on zaczyna przytulając nas. Ponieważ doświadczenie w łóżku, z naszego punktu widzenia, to gwarancja szacunku. Ale nie wiemy, co robić w takiej sytuacji i jak rozpinać mu koszulę i spodnie, nie uwikłany w paskach i przycisków. To o tej porze zaskoczył wszystkich naszych manipulacji, ponieważ można go całkowicie rozebrać się. W ogóle, to jest niezależny i doświadczony w tej grze mumia w łóżku nie lubi.

Albo wręcz przeciwnie, nie chcemy wyglądać zbyt doświadczony, więc nie miał nic złego myślenia. Po tym wszystkim, marzymy o męskiej opieki, a kto zadba o to, co jest prawdopodobne, aby wziąć pod swoje skrzydła, a więcej niż jeden raz, do innych ludzi. Tak w każdym razie nie pasek tańca i zawiązanymi oczami i rąk. Krótko mówiąc, jesteśmy w czystym i niezręczne. On również marzy o kobiecie, która będzie tańczyć i taśmy mu omacku!

I wreszcie, jesteśmy ciągle boi się, że chciał tylko seksu. Ponieważ już w nim zakochana, więc intymności z tym człowiekiem. – Nie jest standardowym ruchy i orgazm. I tak naprawdę nie chce go stracić. Dlatego ostrożnie wyciąga tę intymność, bez względu na to, co mówią media i znajomi. I nie ma nic strasznego tam, ponieważ może on przyjąć, że jesteśmy z nim – też tylko dla seksu. I marzy o czymś więcej.

Spróbujmy wyrzucić wszystkie te obawy. Po tym wszystkim, człowiek obok nas już z drogi. I wybrał nas spośród setek innych kobiet nie jest przypadkowy. A zatem można być sobą. Najprawdopodobniej, tak my, jak i on lubi najbardziej. A – cieszyć kochać z całego serca!

load...