Błędy w makijażu: to 10 najczęstszych błędów amatorskich artystów makijażu

Wszelkie err jest człowiekiem. Nie pomylił jedynym, który nic nie robi. Kobiety z natury tworzyć działania są więc często mylone. Niektóre głupio się przez przypadek, potem staje najlepsze momenty w życiu. Niektóre z naszych gafy to nasz własny mały sekret, a nie otoczenie domyślać o nich. Ale błędy w makijażu może spowodować poważne szkody – dodaj do wieku 10-15 lat, że będziesz wyglądać śmieszne, przemyślany zepsuć swój wizerunek. Porozmawiajmy o błędy w makijażu i starać się im zapobiegać.

load...

Zawartość:

Porady komputerowe, sprzedaż typowych błędów

Standardowe błędy niezależnych artystów makijażu

1) Nieprawidłowe stosowanie tone

Jest to jeden z najczęstszych błędów makijażu. Wybierz podstawą do twarzy jest trudne. To wymaga pewnego doświadczenia w korzystaniu z kolorów i pewną umiejętność jej stosowania na skórę. Ponadto należy wziąć pod uwagę sezonowe zmiany w kolorze skóry. Jeśli wybrał niewłaściwą podstawę, kolor twojej twarzy będzie nienaturalny.

load...

Najbardziej zauważalne błędy przy stosowaniu tone

  • Ostry Granica koloru pomiędzy twarzy i innych części ciała – szyi, klatki piersiowej, uszy. Tonalne zasobów na tych granic musi być starannie odcień.
  • Nierówne stosowanie środków tonalnych. Wynikiem tego jest na powierzchni taśmy.
  • Stosowania fundacji na suchą skórę. Każdy makijaż zaczyna się od stosowania podstawy makijażu. Może to być specjalne narzędzie lub zwykły krem ​​do twarzy. Jeśli umieścisz tonu dla skóry pozbawionej nawilżona wcześniej, będzie on nienaturalnie.
  • Zbyt gruba warstwa proszku. Jeśli nie przesadzić, twoja twarz będzie wyglądać jak bułka, posypane mukoyJ

Odcień fundamentu powinny być dobrane bardzo starannie. Trochę czasu, aby go przetestować przed zakupem z naturalnym światłem dziennym i sztucznym wieczorem. Nie należy używać zwykłego fundament, jeśli wróci z wakacji i może pochwalić się dobrą opaleniznę. Odcień ramy tonalna powinna być jak najbliżej naturalnego odcienia skóry. Celem podstaw – bez zmian, i wyrównać cerę. Jeśli twoja twarz jest wymawiane niedoskonałości, nie starają się ukryć je z fundamentów. Ich przebranie – prawdziwie praca „biżuteria”.

2) Problem ze stosowaniem korektor

Korektor – środki do maskowania ciemnienie twarzy. Nowoczesne korektory są dostępne w różnych formach, a panie jak z nich korzystać. Ale często korektory stać się przyczyną błędów w makijażu. Najczęstsze z nich – błędnie wybrany odcień i stosuj korektor w kilku warstwach.

Makeup artystów zalecamy wybranie korektor pół tonu jaśniejszy własny kolor skóry. Dobrze mieć nie jeden, lecz kilka korektory. One – maskuje cienie pod oczami, a drugi – do wygładzania cienie na inne części twarzy (fałdów nosowo-wargowych, brody, nosa, skrzydła). Najlepiej jest, aby ukryć cienie korektor z zielonkawym lub żółtawym odcieniem. Narzędzie kolor skóry nie daje pożądanego rezultatu.

Nicole Kidman (na zdjęciu) przyznał w swoim makijażu obu tych błędów: używanie zbyt jasny korektor z cząsteczek odbijających światło i zbyt hojnie zajmowała go.

3) Niewłaściwe użycie brwi ołówkiem

Piękne brwi poprawna forma – marzenie każdej dziewczyny. Ale jeśli natura jest skąpy i nie daje piękne brwi? Oczywiście, wyraźna linia ich bogate wyrazisty makijaż. Ale nie każdy może czerpać brwi prawidłowo. Po tym wszystkim, ołówek – jest zbyt surowy narzędzie do rysowania. Brwi, sporządzony przez ołówek, wygląda nienaturalnie, nawet jeśli kolor jest dopasowany pomyślnie.

Jak tego uniknąć? Do opracowania makijaż powinien wyglądać naturalnie. Dla opcji dziennych, należy użyć specjalnego przezroczystego żelu z odrobiną brwi. Poprawia brwi przez długi czas i nadaje im kształt. Nawet bez wyrazu będą miały naturalny wygląd. Na wieczornym makijażu, użyć specjalnego cień do brwi, które mają zastosowanie sztywnej szczotki.

4) „Oko w czarnej ramce”

Tak więc wśród wizażystów żartobliwie określonych oczach równomiernie krążył po obrysie. Ten oka wygląda bardzo małe i niezdarnie rouged. Szczególnie nie zaleca się pełne Podsumowując dolną powiekę. Więc panie eyeliner 80, z wszystkich sondażach.

Jednak „oko w ramce” nie powinien być mylony z „Smokey AES” – najpopularniejszego współczesnego wieczorem makijażu. To jest nie do pomyślenia bez wykładziny, ale odbywa się zgodnie z określonymi zasadami. Źle wykonany makijaż „Smokey” – „. Oko w ramce” prawdziwy

5) Disharmony szminki i kontur ust

Jeśli używasz szminki, nie zaniedbuj zarys ołówkiem, ale starają się go przyciąć i unikanie zaniedbania w liniach. Dla odpowiednio dobranej ścieżki – klucz do jakości wargi makijażu. Kształt warg będzie bardziej jasne. Najczęstszym błędem jest dysharmonia liniowej i szminki. Jeśli pomalowane usta ciemna szminka i nakreślonych światłem liner, że wizualnie wydają się mniejsze. Jeśli jasne szminki i zarys ciemny makijaż wygląda wulgarnych.

Należy przedsięwziąć odpowiednie środki i próbuje optycznie powiększyć usta za pomocą wykładziny. Nawet mały występek nie może pozostać niewidoczne dla innych. A jeśli szminki słabnie, a statek będzie? Będzie to wyglądać wąsami. Jeśli chcesz, aby Twoje usta Plumper, użyj Plamper, wizualnie zwiększa objętość, eksperyment z odcieni szminki.

Innym błędem warga makijaż – stosować ciemne szminki nie pętli. Ten makijaż wygląda prymitywne, niechlujstwa.

Aby uniknąć błędów w wargi makijażu, kupić szkic ołówek z szminki. Powinny one być w zgodzie ze sobą. Idealne liner – który jest pół-tone ciemniejszy niż szminki.

6) rumieniec na policzku

Jeśli stosuje się rumieniec właściwie, istnieje ryzyko stania się jak klaun. Nawiasem mówiąc, przesadzić z rumieniec jest bardzo proste: wystarczy, aby stracić kilka milimetrów lub wziąć pędzel trochę więcej pieniędzy niż jest to konieczne. Jednak z reguły błędów przy stosowaniu makijażu rumieni związanego z położeniem uszkodzenia i brak cieniowania. Doskonale urządzenia aplikacyjne przypomnieć i odświeżyć słaby rumieniec twarz. Granica musi być nieuchwytny. Najbardziej podstępne Blush – bronzer. Powinny one być stosowane bardzo ostrożnie. Pomimo faktu, że są one w obronie naturalny makijaż, nadając skórze efekt opalania, zbyt daleko idące z nimi bardzo łatwo. Następnie będą one spaść na obliczu ogromnych pomarańczowych plam.

7) Cienie do najbardziej brwi

Dlatego zdecydowano się być pomalowane w środowisku disco divy z lat 80. Ubiegłego wieku. Ale są rzeczy, które lepiej zostawić w przeszłości. I na tym makijażem lepiej zapomnieć. Bez względu na to jaki odcień używasz, ich bogactwo sprawia, że ​​wizualnie starszych. Więc nie dać się ponieść w cieniu, a jeśli masz spowodowało niepotrzebne bezwzględnie umyć.

8) Jasne kolory i dużo brokatu

Perłowy odcień, odblaskowe cząstki w proszku i różu, pomadki świeciło – to wszystko, oczywiście, daje świąteczny wygląd, ale ten makijaż nie powinno być zbyt dużo. Nie ma znaczenia, blask w codziennym makijażu, a wieczorem z niego uważać. Jeżeli osoba błyszczy, niedociągnięcia stają się bardziej widoczne, twarz wygląda nieświeże, a jeśli używasz w swoim makijażu jest zbyt jasne kolory, inni śpieszą w oczach swojej chorowity bladość. Dlatego nie należy stosować więcej niż jeden produkt, aby błyszczeć w czasie i nie stosuje się więcej niż jedną warstwę.

9) niechlujstwa Mascara płatków

Wiele kobiet marzy o długich i gęstych rzęs, tusz do rzęs, więc jest stosowana w kilku warstwach. Rzęsy w tym przypadku są bujne, ale lepkie. Czasami atrament jest brane grudek, i oczywiście nie dodać piękno do swojego wizerunku. Jak uniknąć takich błędów w makijażu? Po pierwsze, należy starannie wybrać tusz do rzęs. Nie nadużywaj ten, który daje objętość rzęsy – to po nałożeniu kilku warstw wykonanych płatki a czasem spada na dolnych powiekach. Oczywiście, to nie wygląda estetycznie. Po drugie, upewnij się, że stan szczotek i daty mascara zapadalności. Po trzecie, nie podążają złą radę z kategorii „dobrych rzęsy przed nałożeniem tuszu proszkowych, jakby sklejone, oddzielając je igłą.” Ostatnia rada w ogóle jest niebezpieczne dla zdrowia.

10) Nerastushevannye odcień w zagnieceń i taśmy wieku

Takie błędy występują w makijażu ze względu na fakt, że używasz kosmetyków niskiej jakości lub niewłaściwego narzędzia do rysowania cieni. A może masz tłustą skórę na charakter życia? Będzie to wymagać stosowania podstawowych ram w cieniu. W jej cieniu zastosowano lepsze i trwalsze. Nie zapomnij cieniu. Zawsze upewnij się, że jako zdobione cienia granicy na powiekach, w ciągu dnia regularnie sprawdzać stan makijażu.

My, kobiety z makijażem, powinien być na „ty”. Po tym wszystkim jest to – nasz wierny asystent, który ukryje wady twarz, oczy daje połysk, dają światło rumieniec. Aby nie używać kosmetyków na szkodę własnej urody, starają się unikać błędów w makijażu. Teraz już wiesz o nich wszystko lub prawie wszystko.

Zdjęcia błędy lub jak nie być malowane

0.

load...