Błędy podczas szycia zasłon, lub jak odróżnić profesjonalistów od amatorów

Wiele osób uważa, że ​​wyrażenie „ślepej próby” – właściwie dobranych materiałów, całkowicie w harmonii z resztą wnętrza oraz maksymalnego wykorzystania metraż tkaniny. Ale te słowa kryją ogromną ilość niuansów, których klient nie jest wymagane, aby poznać i zrozumieć podczas uzyskiwania dostępu do usług dla projektanta kurtyny, że jego torebce była pusta, a pokój Aerobic ucztę dla oczu.

load...

Jeśli nie chcesz, aby niezależnie zbadania rynku tkanin, szukać odpowiednich faktur i wzorów, obliczyć metraż wymyślić projektowania i rozplanować wzór, nie może obejść się bez opieki wykwalifikowanego specjalisty. Specjalista z łatwością wybrać dla jakości tkanin odpornych zanikać i zużycie. Specjalista będzie w stanie wziąć pod uwagę rodzaj pomieszczenia i funkcję zasłony.

Projektant wnętrz wezwany do ostatniego, po wszystkich prac wykończeniowych i najlepiej z istniejącego mebli, tak aby można było dokładnie wybrać najlepszą konsystencję i kolor tkaniny. Dlatego też „cud” projektantów, gotowych do podjęcia pracy na jednym projekcie projektu od architekta, na pewno nie pasują. Pośpiech w tym przypadku do niczego.

Projektant powinien nie tylko przedstawienie projektu, ale należy wziąć pod uwagę i obliczyć wszystkie małe rzeczy, że w trakcie realizacji zlecenia do klienta nie przychodzi do nowych lub zmienionych szacunków. Po uzgodnieniu projektu umowy jest podpisany, co wyraźnie pokazuje ilość produktów gotowych. Jeżeli projektant coś przeoczyć, na przykład, nie mam go złapać, to będzie zupełnie na sumieniu i na jego koszt. O wszelkie dodatkowe płatności na swojej części może być mowy.

Po podpisaniu umowy i przedpłaty zamówienie idzie do pracy. To kulisy każdej curtain`s wnętrz lub tekstyliów studiu projektowym, bo nigdy nie będzie widzieć i nigdy nie wiadomo, kto będzie rozłożyć i uszyć swoją tkaninę. Wiele tkanin mogą być bardzo trudne do szycia, a następnie aptekach, którzy będą naprawiać ubrania, buty i wrócić do dawnego widzenia nie jest dokładnie odpowiedni. Dlatego szanujący się firma ma swój własny sklep zszycie lub szwaczki, chałupników, a prace są przekonani i ręczę do klienta.

load...

Ponadto, projektant zawsze powiedzieć, jak dbać o nowego mebla: strzelać, powiesić, myć ani czyste.

Więc produkty gotowości, projektant przychodzi do Kurtyny zaczep, jeśli usługa została zrealizowana. Kiedy nowe zasłony miały swoje miejsce, trzeba podjąć pracę. Co należy zwrócić uwagę:

  1. Długość zasłony. Jeśli wybrany z konstrukcją podłogi, dolna krawędź powinna być gładka i podnoszone z podłogi na wysokości 1,5 -2,5 cm.
  2. Górna krawędź. Należy zwrócić uwagę na sposób zasłony są dołączone do okapu, czy istnieją krzywe szwy.
  3. Sprawdzić wszystkie tkanki, ponieważ jeśli nie prasowania lub parze – tkanina jest bardzo łatwo zepsuć.

Jeśli jesteś zadowolony, a braki w części technicznej, nie, gratuluję z faktu, że zamówienie zostało wykonane przez profesjonalnego projektanta wnętrz.

Wiaczesław Akulov, projektant wnętrz „StoreHof”

load...