blaty marchwi hemoroidy: skuteczne leczenie zapomniane recepty

naturalne fani żywności twierdzą, że szczyty marchwi do składu witaminowo-mineralnej nie jest gorsza korzenie. Jest to często umieścić w sałatkach lub zielonej zupy zamiast pietruszki. Receptury medycynie ludowej marchwi nakrywki hemoroidów stosuje się jako środek przeczyszczający i środek przeciwzapalny. Dodatkowo, warzywa marchew oczyszcza krew, poprawia działanie układu limfatycznego, neutralizuje toksyny i przyczynia się do ogólnej poprawy ciała.

load...

Zawartość:

Jakich rezultatów można oczekiwać od leczenia marchewka Zieloni

Leczenie hemoroidów o dowolnej ciężkości powinien zawierać kilka wskazówek:

  • przestrzeganie diety sparing, eliminując ryzyko zaparcia;
  • Wykonywania regularnych siłowni lub specjalne ćwiczenia wzmacniające;
  • Venotonic zastosowanie lli_1, znieczulające oraz leki przeciwzapalne.

Używaj różnych napary z zielonej marchwi i kąpiele w oparciu o nią można uzyskać miękkie krzesło, zdrętwiałe grudek gemorroynye i zapobiec dalszemu rozwojowi stanu zapalnego. Przepisy tradycyjnej medycyny w leczeniu szczytach hemoroidy marchwi w domu dużo, ale korzystanie z któregokolwiek z nich jest zgodzić się z lekarzem – to jest właściwy do określenia stopnia choroby, przepisać kompleksowe leczenie i doradzić absurdalny z jej środków ludowej.

load...

Piękno pochodzi z wewnątrz – napary i herbatki z liści marchwi

W tym przepisie topy marchew z hemoroidów pomoże pozbyć się 2-3 tygodni kompleksowego leczenia: 4 łyżki. L. Suche lub średni pęczek świeżych posiekanych ziół zalać szklanką wrzącej wody. Pozostawić na noc w termos i pić następnego dnia na 1/3 kubka. Czas trwania wniosku, chyba że lekarz, wynosi jeden miesiąc.

Kiedy herbata była luksusem, ludzie pili napar z marchwi, oraz w celach leczniczych zaparivat jego łodygi. Do herbaty 40g świeżych liści należy zaparzyć w 1 litrze wrzącej wody i odstawić na godzinę. Zaleca się pić tej herbaty jako napoju stolik na 2 tygodnie.

Nalewka na wódkę wytwarza się następująco: 100 g suchego listowia należy dodać 350 ml wódki i pozostawić do zaparzenia w ciemnym i chłodnym miejscu. Po wysiłku leku napojowi 15 kropli 1 razy dziennie przed posiłkami. Jako takie, efektywne wykorzystanie marchewki topy hemoroidy i nadciśnienia tętniczego.

Karetka z silnym bólu: płyny i kąpieli

Metoda zewnętrzna z wykorzystaniem środków z marchwi zieleni ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne obrzęk, aby zapewnić szybką ulgę od stanu pacjenta. Znaczące negatywne mleczka, kąpiele i okłady, które stale muszą uciekać się do ich pomocy, gdyż ich działanie jest krótkie.

Aby wyeliminować pieczenie hemoroidy zewnętrznych przygotowywane infuzji można stosować miejscowo w postaci płynów. Małe otrez miękką szmatką lub duże kulki z wełny trzeba moczyć wlew i zastosować się do hemoroidy przez 20 minut. Innym prostym sposobem, aby szybko łagodzi swędzenie – dołączyć do obszarów problemowych kleik ze świeżych liści zgnieciony na godzinę.

Już dawno zaobserwowano, że szczyty marchew z hemoroidów pomaga, jeśli wziąć kąpieli biodra oparte na nim. Duży zabieg wiązki łodyg należy umieścić w dużej misce i dodać wrzącej wody kilka litrów. Liczbę jego opieką jest utrzymanie woda całkowicie pokrywa obszaru.

Taz muszą być pokryte grubą tkaninę lub pokrywy i dają naparu do trawy i wody do ostygnięcia do temperatury dopuszczalnej. Siedząc w kąpieli wynosi 30 minut i powtórzyć jeszcze raz Procedura 1 w ciągu dnia. Oczywiście takie leczenie trwa dwa tygodnie.

Kto nie powinien być traktowany marchewka blaty

Niektóre kategorie wiedzy ludowej, jak leczyć hemoroidy topy marchew, nie będzie przydatna. Pomimo wyraźnych korzyści i pozornej nieszkodliwości, zieleni i marchew środków z tego programu są przeciwwskazane:

  • Kobiet w ciąży (wywar z świeżych liści zwiększa ton macicy);
  • Ludzi z chorobami przewodu pokarmowego, w ostrej fazie (brak zasadniczych substancji może powodować kolki i spęczania trawienie); osób
  • Z indywidualnej nietolerancji (z pojawieniem się senność, bóle głowy lub gorączka należy natychmiast przerwać leczenie w domu).

Zwolennicy tradycyjnej medycyny twierdzą, że szczyty marchew pozbyć się hemoroidów wielu chorych. Jednak nawet po uzyskaniu wymiernych rezultatów z jego użytkowania, należy poważnie myśleć o zmianie stylu życia i zapobiegania chorobom jelita grubego w przyszłości.

Jak leczyć hemoroidy w domu?

load...