Błąd stylu niewybaczalne

Ta kombinacja dość powszechne, ale nie stylowego

Każda dziewczyna, idąc gdzieś indziej, próbując na dziesiątki różnych strojów, próbując znaleźć najbardziej odpowiednią i harmonijny sposób tylko dla tego wydarzenia. Staramy się łączyć rzeczy i styl i kolor. Czasami okazuje się wyjątkową Tandem, a czasami – coś niezrozumiałego. W celu uniknięcia przykrych momentów łączenia ubrań, należy nauczyć się kilku ważnych zasad. I nawet jeśli teraz rozpoznają siebie w tych przykładach są „nie z stylu”, nie martw się. Wystarczy spróbować, aby nie pozwolić na takie błędy.

load...

Przestrzeganie podstawowych zasad łączenia ubrań zawsze będziesz wyglądać stylowo

Wiele dziewcząt chce być tak modne, że całkowicie zapomnieć, że istnieją podstawowe zasady strój. Są rzeczy, których nie można łączyć i dopasowywać. Indywidualnie, to może być bardzo stylowe rzeczy, ale to będzie wyglądać śmiesznie, a czasami nawet głupie w połączeniu ze sobą. Ponadto, w dążeniu do ekstrawaganckich strojów, nie należy zapominać, że moda jest zawsze elegancki. A jak wiadomo, ekstrawagancja – główny wróg elegancji. Więc zawsze myśleć i zważyć, że uczyni to doskonały sposób, a to zaszkodzi. Poczuj się granica między elegancką i piękną sukienkę opracowania ekstrawaganckie. Przy wyborze ubrania w butiku lub otwierając swój ulubiony sklep odzieżowy online, nie należy zapominać, że jesteśmy teraz można mówić o modzie i „wcale” kombinacje. Więc nigdy nie zrobić:

 1. Klasyczny żakiet + dżinsy. Co jest złego w tym połączeniu? Jeans – nie styl biznesowy strój, ale nie tak na ścisłej kurtkę. A dziś wiele osób pozwala sobie na to połączenie rzeczywistości nigdy prawdziwie stylowy dziewczyna pozwalają na takie lyapa w obrazie.
 2. Coat + ugg buty. Wydawałoby się, że te dwa elementy mody, to można powiedzieć, że trend sezonu. Również, że nie jest faktycznie w połączeniu ze sobą. Luksusowe futro idzie do zera, gdy jego dopełnienie uggami. Nie można mieszać dwóch różnych rzeczy, mimo że są stylowe.
 3. Trench + minispódniczki. Innym dość niefortunne kombinacja. Wygląda nieprzyzwoite rowu, z czego tylko pończochy widoczne. Ta sukienka jest bardzo ambiwalentne percepcji.
 4. Czerwone buty i czerwoną torebkę. Ostatnio dobór koloru akcesoria buta jest uważana za złą formą. Szczególnie, jeśli chodzi o taki nasycony kolor. W żadnym wypadku nie może być przebudowany obraz nadmiernej jasności.
 5. Bieżnik

 6. + minispódniczkę. Tandem rozmówca użytkowania i stosowności, które mogą być długa debata. Zaleca się zrezygnować z tej dość kontrowersyjny zestaw, tak aby nie być zbyt rażące. Kupić ubrania, styl jest tylko bardzo dzielna dziewczynka.

  Idealna długość spódnicy pod Buty

 7. Klasyczne spodnie + top z jasnym nadrukiem. Ponieważ nie wybrano do klasyki dzisiaj, starają się uchwycić stylu. Używać jako dodatek do klasycznych spodniach ciętych z jaskrawymi druki pieczęć vkorne może zepsuć swój wizerunek.
 8. Czółenka + rzeczy w stylu wojskowym. Klasyczne, eleganckie buty nie jest całkiem właściwe uzupełnienie ubrania w stylu wojskowym. Niezgodność ta, a nawet bardziej, wyglądają nieorganicznej.
 9. Spodnie sportowe z uggami. Wspominaliśmy już, że buty Ugg nie są połączone z futrze. Teraz, jak źle wyglądają z spodnie sportowe. Ten tandem traci przynajmniej z tego prostego powodu, że spodnie zakładają dla siebie butów sportowych.

Sportswear stylowe buty sportowe wygląda

load...

Nadal można znaleźć wiele nieszczęśliwych kombinacjach. Staraj się omijać je. Do Państwa dyspozycji różnorodne strasznych rzeczy, które można łatwo łączyć z innymi. Najważniejszą rzeczą – nie stracić swój własny styl. Można niestrudzenie eksperymentuje z ubraniami, podnieść i wyrzucić wszystkie poszczególne elementy, ale wciąż nie tracą swoją indywidualność w dążeniu do cebuli mody. Odzież damska jest tak różnorodna, że ​​każda dziewczyna będzie w stanie znaleźć dokładnie strój wyjątkowy i niepowtarzalny. Współczesne społeczeństwo płaci dużą wagę do ubrań, jej wybór trendami mody. Aby nie pozostać „za” modnego życia, trzeba zwrócić uwagę na zalecenia i rady z czołowych ekspertów. To nie zawsze jest self-poprawne, można połączyć idealny strój. Nie jesteśmy w żaden sposób nie stara się nałożyć na ciebie swoją radą i swoją wizję, my po prostu staramy się chronić przed błędami.

Sukienka w stylu!

Słuchaj, czy nie do naszych zaleceń, przypadek każdego z was. Ale jeśli to czytasz, zatem nie będzie obchodziło, jak się ubierać, aby wyglądać stylowo. Ważne jest, aby stworzyć odpowiedni sposób, w jaki będzie można się zapoznać organiczną i czuć się komfortowo. Jest to niezmienna zasada wszystkich mody. Ty decydujesz: aby dołączyć do grona stylowy i ignoruje wszystkie zalecenia. I uwierz mi, lepiej jest wybrać pierwszą opcję.

load...