Black Tie Dress Code: przyprawione, ale ciekawy obraz

Zawartość:

W szafie każdej prawdziwej kobiety powinny zajmować godne miejsce stroje do pracy i oficjalnych okazjach. Spotkania biznesowe, spotkania i negocjacje, imprezy firmowej lub reprezentowanie firmy na imprezach i innych event’ah – za to wszystko trzeba ścisły dress code. On, nawiasem mówiąc, nie powinno być poważne i trwałe, ale także stylowe i modne tylko.

load...

Obecnie naszym celem jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rygorystycznych kodeksów formalnych – Black Tie: Teraz jego przestrzeganie jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w różnych imprezach. W związku z tym, w ramach tego przeglądu, my wyczerpująco spojrzeć na to, co powinno być czarno-biały strój w 2017 roku. Również koniecznie poruszyć szczegółami garderoby, które uczynią trwały wygląd ciekawy i oryginalny. I pamiętaj, aby sprawdzić, czy można uznać, aby połączyć się z innym kierunku, na przykład, w stylu koktajlowym.

Prosty klasyczny Black Tie 2017: co to będzie?

W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim, czarno-biały strój powinien być mecz na gali, czyli trzeba wybrać nie tylko stylowe, ale nawet trochę huczne opcje. To, co zapowiada się charakterystyczne elementy Black Tie 2017:

  • Długa sukienka z pociągu, począwszy od pasa – bardzo elegancki opcja, która pozwala skutecznie dziewczyna strój i jednocześnie w modzie. Ale kolor sukienki powinny być przechowywane – oznaką dobrego smaku będą wszystkie odcienie kremu i beżu. I, oczywiście, szczególnie czarno-biały strój będzie również trend: te sukienki pozostanie klasyczną.
  • Obowiązkowy dodatek Black Tie look’a w nadchodzącym sezonie powinny być długie rękawiczki – dadzą żeńską formę łaski, podkreślając piękno uchwytami. To jest dokładnie to akcesorium, że nawet najsurowsze ubiór może się nieco różnić, ponieważ po jej wybraniu nie istnieją jednolite przepisy. Jest możliwe, aby grać na kontrast i wybrać rękawice, aby dopasować suknię.
  • Innym sposobem może być dodatkowo bolerko futerko lub ukradł – to szczegół wzbogaci Black Tie wyglądać. Istnieje jednak jedno „ale”: To urządzenie nadaje się tylko wtedy, gdy wybierzesz sukienkę z głębokim dekoltem i otwartymi ramionami.

Jeśli ona zdecyduje się dać pierwszeństwo do zamkniętego wariantu etole i bolerka nie można myśleć. Zwykle te akcesoria i wybrać odważniejsze i nieskrępowany styl Cocktail – sezon wiosna-lato 2017 jest najwygodniejszym sposobem fashionistki wyjątku.

Jednak klasycznie ścisły dress code Black Tie nie jest jedyną opcją, ponieważ posiada filię, również wchodzą w zakres trendu. W pewnym sensie pokrywających się z koktajl, BT trafić fashionistki dać więcej możliwości stylowy wygląd na najbardziej poważne i odpowiedzialne działania. Więc spójrzmy na tych oddziałach i określić, co może dać współczesnym zmienności Woman „czarny krawat”.

load...


Co to jest Black Tie Zaproszeni 2017

Sama nazwa kierunku – „tie powitanie” – mówi nam już pewien stopień swobody look’a. Centralnym elementem, podobnie jak w przypadku klasycznej, jest również strój koktajlowy, ale sytuacja z Black Tie Zaproszeni mogą bezpiecznie wybrać model, urządzone w stylu koktajlowym. Głęboki dekolt, odsłonięte ramiona, długość tuż poniżej kolana – to wszystko może również obejmować tę wersję ubioru.

Ponadto, w przypadku BT Zaproszeni Przyjmujemy nawet kostiumy, szczególnie jeśli składają się z płaszczem i przeponę (spodnie, ale również dostępna). Najważniejsze – to wysokiej styl look’a: kierunek ten pozwala na odejście od normy oficjalne, ale bez narażania elegancji kobiecego wizerunku.

Black Tie Opcjonalnie: Trendy 2017

Ponownie, ta tendencja nie jest za nic nazywany „tie nie jest konieczne”: jest bardziej wolny niż zaproszony. Ten ubiór mówi nam, że nawet krótka sukienka koktajl może nie być najbardziej śmiałe odejście od surowych norm.

Black Tie Opcjonalnie proponuje skupić się na elegancji strój niż na określony temat ubrań. Ubieranie się zgodnie z jej zasadami, może wybrać sposób pantsuit lub proste połączenie spódnicy i bluzki – najważniejsze, że jej wizerunek został podkreślić elegancki.

Ale to jest bardziej spokojny kierunek mówi nam jest niezbędne, aby zachować kolory powinny dać pierwszeństwo rzeczy wykonane w szare lub beżowe. Pozostaje miejscowe i klasyczny czarno-biały strój jak garnitury do spodni i spódnicy wykonane w ten trend, oczekuje się, że będzie za co przyjęć, imprez firmowych i prezentacji w sezonie wiosenno-letnim 2017.

Co cenimy kreatywny Black Tie?

Jest to najbogatsza na połączeniu stylu, elementy, które mogą być i koktajle i biznesowych. Na Twórczej Black Tie, jest jedna ważna zasada – nawet oficjalna look’u być twórczy. Więc dziewczyny, nie wahaj się mieszać i tworzyć stroje – ten strój jest łatwo przyznaje. Ważne dla kombinacji nie dostać zbyt jasne i kontrastowe – górna i dolna powinny być w zgodzie ze sobą.

Rozważmy więcej koloru: jak w przypadku innych obszarów Black Tie, domy projektowania zaleca się wybierać rzeczy zrobić w dyskretny i przyjemny oko beżowy, piasek, skali szarości. Również zaniedbane pozostało i klasyczny czarno-biały strój – jeśli chodzi o oficjalnym stylu, nie ma wątpliwości, w znaczeniu tego trendu.

Oszczędny w tym przypadku pokazano wyprofilowane wolno bardziej wyrazisty cięcie, dodatków obecność lub elementy dekoracyjne, na przykład, w tym samym kolorze. Z Black Tie kreatywny można stale aktualizować swój wizerunek, a nawet tworzyć nowe look’i w oparciu o stare, pozostając nienagannie modne i stylowe. Wszystkich obszarach ubioru jest najbardziej praktyczne, dlatego w sezonie wiosenno-letnim 2017 będzie dawać pierwszeństwo kobietom o delikatnym smaku.

Jak uniknąć błędów podczas tworzenia wizerunek urzędnika podkreślić?

Jeśli chcesz spojrzeć na publikację przestrzegał wszystkich zasad Black Tie, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

  • Elementy ubrania muszą być wyleczone – maksymalnie 3 kolorach w zakresie, bez nadmiernej jasności i kontrowersyjnych kombinacjach. Czarno-biały strój nie jest próżna jest uważany za klasykę – do poważnego wypadku jest optymalna. Czerwony, niebieski, cytrynowy żółty, fioletowy, zielony kolor światła powinna być pozostawiona na imprezę.
  • Black Tie zapewnia proste linie i kształty – nawet w przypadku swobodnego Twórczej uniknąć wielowarstwowe sukienki i zbyt skomplikowanego cięcia. Minimalizm powinien znajdować się w wyposażeniu: zamiar formalnego przypadku konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do eleganckiego stroju, nie blask biżuterii – wszystkie zbiegają się na tego projektanta domu.
  • W najwyższych kręgach BT ubioru jest zawsze związane z perfekcji. Dlatego, ubrany we wszystkich jego zasad, każda kobieta powinna dać pierwszeństwo sukienka, garnitur lub strój, w którym można poczuć się ona w 100% pewni. Jeśli wybierasz się do formalnego razie nie jest konieczne, aby radykalnie zmienić swój wizerunek i spróbować czegoś zupełnie nowego – Black Tie nie toleruje eksperymentów.

Uwzględniać wszystkich wyżej omówionych cech ubioru, należy kierować się tymi zasadami 3, a następnie można stworzyć prawdziwie nieskazitelny wygląd, który zachwyci każdą oficjalną imprezę.

load...