Biżuteria wymaga starannej pielęgnacji

Prawie każda kobieta lubi nosić biżuterię. Jednak nie wszyscy wiedzą, że potrzebują starannej obróbce i starannej opieki.

Najbardziej popularne są dziś klejnotów złota. Jednym z najbardziej powszechnych metod dostępnych i ich oczyszczania, są konwencjonalne detergenty do mycia naczyń, rozcieńcza się wodą do małego zbiornika, które są umieszczone pierścienie, kolczyki naszyjniki około dni. Następnie, przy użyciu miękkiej szczoteczki do czyszczenia urządzenia dokładnie. Po zakończeniu procedury, dobry płukania złota biżuterii w przegotowanej wody i osuszyć ręcznikiem. Ozdobić nabytych połysk i błysnął, pocierać je kawałkiem tkaniny zamszowej.

load...

Srebrna biżuteria nie wymagają mniej konserwacji niż złota biżuteria. Do ich czyszczenia można polecić najprostszy sposób, aby wypełnić mały pojemnik z ciepłą wodą i mydłem i zwykłej umieścić z powrotem całą biżuterię srebrną przez 12-24 godzin. Następnie przemyć je wodą i gotowanych tkaniny zamszowa czyszczenia. Aby powrócić do zaciemnionych wyrobów srebrnych atrakcyjny wygląd, wystarczy, aby odświeżyć swoją zwykłą sodę, za pomocą szczoteczki.

Chcielibyśmy przypomnieć, że każdy sklep jubilerski lub pożądane w pudełku lub w szczególnym przypadku i w żadnym wypadku nie należy pozostawiać je w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności. Diamentowej biżuterii zaleca się usunąć przed mycie rąk lub kąpieli.

load...
load...