Biżuteria: Jak dobrać kolczyki?

Jeśli zdecydujesz się kupić kolczyki i nie chcesz popełnić błąd przy zakupie, konieczne jest, aby je wybrać bardzo starannie.

Po pierwsze, ocenić kształt twarzy . Kobiety w kształcie owalu twarzy kolczyki pasują praktycznie wszystkich kształtach i rozmiarach. Idelno wyboru są okrągłe kołki, kolczyki w postaci małych lub dużych pierścieni, zawieszki szeroki Niedługo lub owalne kolczyki. Wskazane jest, aby uniknąć długich wąskich strąków, które są w stanie wizualnie wydłużają i rozciągnąć swoją twarz. Kolczyki mogą być wykonane z dowolnego materiału.

load...

Kobiety o kwadratowym kształcie twarzy powinny być preferowane owalne kolczyki, w kształcie kropli, małe kołki z długim drobną zawiesinę lub pozbawienia kamienia. Twoje zadanie – wyciągnąć twarz i zmiękczyć jego kontury. Można to osiągnąć poprzez zakup kolczyki z zaostrzoną lub zaokrągloną podstawą. Płaska podstawa należy unikać, sprawi, że twoja twarz bardziej kwadratowe. Tylko na twarzy straciłem trochę nijaka kolczyki.

Kobiety z okrągłym kształtem twarzy jest lepiej kupić kolczyki, które optycznie wydłużają i wyciągnąć go. W celu uzyskania tego efektu, możliwe jest za pomocą długiego owalu zawiesinie lub trójkątny. Trójkątne kolczyki wizualnie „przedłużyć” swoją twarz, daj mu brakującą ostrość. Pożądane jest, aby uniknąć dużych i małych okrągłych ozdób że okrągła twarz jeszcze bardziej.
Kobiety z trójkątnym kolczyki kształtu twarzy pasuje wokół niego wzroku. Dobrym wyborem będzie kolczyki okrągły kształt (zarówno dużych i malengie), który usunie ostrość podbródka. Wszelkie Kolczyki trójkątny kształt podkreślają kontury twarzy.

Po drugie, ocenia swój wzrost . Kobiety wzrostowe najlepiej jest unikać długich strąków, które są wizualnie czynią je jeszcze niższa. W przeciwieństwie do tego, w wysokim potencjale wzrostu kobiet te kolczyki będą wyglądać bardzo imponujące.

Po trzecie, ocenia swój wiek . Młode kobiety może być wolny w wyborze materiału, z którego dekoracji. Są one odpowiednie jako biżuteria z metali szlachetnych i niedrogiej biżuterii z tworzyw sztucznych, szkła i metalu, stopów.

load...

Kobiety w wieku lepiej zdecydować się na biżuterię ze złota, srebra, platyny i kamieni szlachetnych lub półszlachetnych, pereł. Tania biżuteria na nich będzie wyglądać na miejscu.

Po czwarte, poznać środka ! Jeśli nie zamierzamy nosić na szyi naszyjnik, naszyjnik lub wisiorek, można wybrać jasne i duże kolczyki. Im jaśniejsza Twój dekoracji na szyi, trzeba być skromne kolczyki. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby być jak choinka.

load...