Biznesowych, stroje i obrazów – wszystko to wpływa na pracę?

Zawartość:

Dobry post i szacunek dla pracowników – to jest to, co marzenie każdej nowoczesnej kobiety. Praca jest konieczne dla nas, aw drodze do samorealizacji, a jako środek komunikacji, a wreszcie jako źródło przychodów finansowych. Bez niej, dziewczyny zaczynają się nudzić, czuje się nie na miejscu. Ale, niestety, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, nawet w najbardziej znanych firm nie zawsze przynoszą pożądany satysfakcję. Czasami najbardziej towarzyski kobiety nie mogą nawiązać kontakt z każdym z szefem lub współpracownikami lub klientami. Oraz o ich kariery i nie mówimy. Co w tym przypadku tak nie jest? I jak zachowywać się w pracy?

load...

Aby zacząć rozumieć, że relacje biznesowe są bardzo różni się od towarzystwa. Oto ich statuty i zasady, normy i standardy. Znajomość z szefem, flirty i flirtuje z mężczyznami w miejscu pracy – to nie tylko mile widziane, ale również potępione. Zapamiętaj raz na zawsze, wszystkie te zasady, których należy przestrzegać, niezależnie od tego, czy chcesz je lub nie.

W przeciwnym razie, w jaki sposób nie brzmi to smutno, nie tylko karierę, ale nawet na dobra pozycja będzie musiał zapomnieć. To jak w prawdziwym świecie. On jest trudne i wymaga przestrzegania społeczeństwie prawa. W przeciwnym razie może znaleźć się na marginesie życia, a nie – tak trzymać!

Szukamy pracy: jak stworzyć wizerunek kobiety biznesu

Na targach seks ze swoim nieodpartym emocjonalnej i psychicznej niemocy w tym świecie gorszego niż naszych kolegów – mężczyzn. Jednak natura jest mądra! Dbała przedmiotu równowagi na świecie. Wraz z nadmiernej wrażliwości i zmysłowości, dała girls one doskonałą broń – nieograniczoną możliwość zmiany jego wyglądu. I robimy wszystko bez większego wysiłku. To jest to, co pomaga kobietom przetrwać w walkach biurowych, utrzymanie integralności wewnętrznej.

load...

Pojawienie się kilku konkretnych kobiety biznesu. Po przeżyciu dość trudne w jednym akwarium z doświadczonych rekinów. I aby pokonać swoich konkurentów, budowanie relacji biznesowych z klientami i współpracownikami w przerwie, nawet zdalnie sobie wyan_2ić, gdzie i jak maska ​​powinna być w tym czasie wprowadzone. W niektórych przypadkach gra dla publiczności zupełnie nieodpowiednie. A potem trzeba ukryć swój temperament i charakter.

Dlatego, chcąc poświęcić się działalności życia, a idąc do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, przedstawiciele każdej ze słabości ludzkiego należy wziąć pod uwagę kilka zasad. Pamiętaj, uderzający kontrast do tych, którzy są poszukiwane na rynku pracy, nie będą korzystać. Ponieważ takie odchylenia od normy wskazuje na niezwykłą osobowość, a pracodawca nie musi być geniuszem, i, na przykład, wykonawczym lub administracyjnym inteligentnego asystenta menedżera.

Oczywiście, kobieta twierdzi, że to stanowisko, po prostu zobowiązany umieścić na masce kobiety biznesu. Nie zapominaj, że zawsze spotykają się na ubrania. Więc trzeba wybrać odpowiednie ubrania, makijaż, nastrój. Wizerunek kobiety biznesu należy podkreślić jego przytrzymujące, spokój i zdolność do poświęcenia się dla sprawy. Wtedy będzie dużo łatwiej nawiązać biznesowe międzyludzkiej relacji z pracodawcą.

  • Gest

Pozycja maski w pierwszej kolejności polega na ścisłej kontroli ekspresji twarzy. Wszelkie spontaniczny uśmiech, ruch brwi i nawet rzut oka na boki – z których wszystkie mogą być postrzegane przyszły szef źle. W tym przypadku, on grzecznie pożegnać, albo w procesie dalszej wspólnej pracy będzie długi czas na nowego pracownika, jako osoba niepoważna i zawodne. Oraz ustanowienie stosunków handlowych będzie znacznie trudniejsze.

  • Makijaż

W żadnym wypadku nie powinny być w recepcji do pracodawcy z jasnym makijażu lub zrobić to samo bez niego. Farba wojna natychmiast wywołać agresję i odrzucenia oraz kompletny brak podstawowych zasad higieny – zaniedbanie. Makijaż kobieta – ta powściągliwość, w połączeniu z wyrazistym. On jest w stanie ukryć wszelkie niedoskonałości twarzy, podkreślając jednocześnie wszystkie zalety płci pięknej. Idealnym sposobem nie będzie rozpraszać wady rozmówca (wypryski, trądzik, zapalenie) i pomoże skonfigurować relacje interpersonalne.

  • Gałganek

Jeśli chodzi o odzież i akcesoria, istnieją dwie podstawowe zasady: an_2 kobiety biznesu, aby być harmonijny i dokładne. Zielone buty, czerwona spódnica i niebieski worek – jest mało prawdopodobne, że wszyscy będą mówić o swoim smakiem. Co tu relacja obiekt? kierownik rekrutacji będą myśleć, że osoba siedząca przed nim wygląda okropnie.

  • Akcesoria

Z dekoracjami powinien być bardzo ostrożny. Tani lub tworzywa sztucznego może mieć wpływ na poziom proponowanego wynagrodzenia i zbyt drogie pierścienie, kolczyki i inne akcesoria – na poziom zaufania. Dlaczego miałby bogata panienka szukać pracy? Dlatego też, styl biznesu kobiety, który pojawił się w wywiadzie – uzasadnione jest skromność.

Zapamiętaj ważną zasadę – trzeba mieć jeden pierścień. Zaangażowanie noszony na palcu, jak zwykle – średnio. Ręcznie nabite pierścienie, wygląd wulgarny i bez smaku. Jeśli chodzi o sieci, a następnie wybrać cienki, elegancki wisiorek. O wywiad małe zużycie kolczyki (kropelek).

Zasady postępowania w biurze

Więc udało ci się zrobić dobre wrażenie na pracodawcy, więc można uzyskać żądaną pozycję. Jak zachowywać się na ustanowienie relacji interpersonalnych w zespole? Co zrobić, aby was w pierwszym dniu z najbliższymi podwładnych i przełożonych, którym powierzono odpowiedzialnej i poważnej pracy?

Zapamiętaj raz na zawsze, nawet jeśli jesteś idealny do sytuacji skarżącej, a zespół oczekuje zakończenia relaks nadal nie warto. To dopiero początek. Możesz być uroczy uśmiechnięta twarz i za zaczniesz od razu do omówienia. Nie zrozumcie mnie źle, tylko że już ustalone relacje interpersonalne. Wszyscy jesteście po prostu być.

Pamiętaj jedno dość ciekawe zdanie: „Dobry człowiek – to nie zawód!”. Czy trzy ekspert w tej dziedzinie, dwukrotnie otrzymał tytuł „Wolontariusza Roku”, będzie w trudnej sytuacji. Ludzie nie lubią, gdy ktoś jest lepszy, mądrzejszy, bardziej piękne. Dlatego zanim przyszedł do biura, trzeba myśleć o swoich niezwykłych cech ich przebraniu. Po raz pierwszy w relacje międzyludzkie, trzeba spojrzeć zwyczajne. Indywidualnie na rynku pracy nie jest łatwe. Oni wydają się być długo w grupie nie zatrzymuj się.

W pierwszym dniu człowiek będzie uważnie spojrzeć na swoje nawyki, preferencje, zachowania sposób. Dziewczyny również oceniać tylko na wygląd, a nie charakter. Dlatego optymalnym ubrania wykonania, w tym przypadku będzie ścisła kostium z dyskretnym skromnej bluzce i spódnicy. Spodnie lub dżinsy nie powinny być noszone w ciągu dnia. Dają kobiecie pewną agresywność. Niestety, ten strój może odpychać domniemanych odpowiedników. A jeśli nie uda się ustanowić relacje interpersonalne w pierwszym dniu, a uczyni to znacznie bardziej skomplikowane.

Ważną rolę odgrywa makijaż. Jako wywiadzie, powinien być dyskretny. Fryzura – zgrabny warkocz, kok lub włosy w kok. Nie bądź kreatywny! Prosta, niemal głupi an_2 przyczyni się do szybkiego połączenia z zespołem, a to jest zawsze dobry.

Koszenie kobieta biznesu – to przede wszystkim prostota i naturalność. Pień jeże i kolorowe włosy nie nadają się do pracy. Podstawowe wymagania dotyczące fryzury dla biura – dokładność. Korzystnie, średniej długości włosy byle. Jeśli jest to długo, konieczne jest, aby umieścić w zbudowany na surowych i prostych warkocz. Dobór fryzury w tym przypadku jest indywidualny.

Odzież do pracy w biurze, buty i fryzurę – to czynniki, które determinują wielkość wynagrodzenia i rozwoju kariery. Porządniej niż patrzeć, tym łatwiej będzie ustalić relacje interpersonalne z przełożonymi. Więc zanim wyjść z szafy ubrania powinny myśleć o tym, co chcemy od pracy. Jeśli potrzebujemy perspektywę i znaczący wzrost do wynagrodzenia, a następnie należy wybrać surowe garnitury. A jeśli go brakuje status zwykłego pracownika biurowego, nie bój się pokazać jakąś osobowość, ubierając bardziej swobodnie.

Etyka kobiety biznesu – to jest to, co powinno być ściśle przestrzegane. W pierwszych dniach, a nawet tygodniach, należy uważnie monitorować swoje słownictwo. To w żadnym wypadku nie powinny być obecne żargon, wyrazy niezrozumiałe i zażyłości. Stypendia, jeśli nie jest związane z pracą, dobre w klubach. Trzeba także zbudować międzyludzkiej relacji biznesowych z zespołu.

Nawet zwykły personel biurowy, takich jak jakość znajomości, to nie jest twarz.
Następnie wyrażają wyjątkową kreatywność, jeżeli istnieje, nie będzie działać. Ponadto, będzie traktowany jak koszuli faceta, z którym można porozmawiać w każdej chwili na istotnych tematów. Ale jeśli stać się szefem, zabieg ten nie zmienia się. Trudno brać poważnie kogoś, kto wczoraj zrobił wszystko kawę i pobiegł do sklepu po papierosy.

Dlatego też, wybierając zdjęcie, myśleć o tym, kim chcesz być na. Jeśli chcesz stać się kobietą biznesu z perspektywą dalszego rozwoju kariery, to najlepiej, aby sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Nie należy usuwać z tradycyjnej maski biurowej. Czasami jest tak trudne. I aby nie doświadczyć niepotrzebnego dyskomfortu, zachować wszyscy na odległość. Ustanawiając taki sposób relacji międzyludzkich, w przyszłości nie musiał ponownie je łamać i budować. To musi być uznane zarówno w zespole i jego kaplic, możliwe jest nie do wszystkich.

Obraz, odzież i pozycja w pracy

Biuro zazwyczaj spełniać trzy podstawowe typy kobiet. Każda z dziewcząt w czasie zbudować pewien związek interpersonalny z zespołem. Teraz, kiedy nie próbował, to jest postrzegane tylko w ten sposób. Czasami, aby zacząć przenieść wyżej, płeć piękna musi zmienić miejsce instalacji.

  • Pracuś

Pierwsza opcja – an_2 człowieka zbyt entuzjastyczny w ich pracy. W tym przypadku, zajmowane stanowisko naprawdę powinien dostarczyć przynajmniej trochę zabawy. Bo trzeba iść do niego z głową, aby pracować w weekendy i święta, aby pozostać na dodatkowych godzin. Ta maska ​​jest korzystne. Wysiłki zauważyć tendencję do szefa, a to jest – bardzo dobra okazja, aby poruszać się po drabinie kariery.

Jednak i koledzy nie należy zapominać. Przyjazna komunikacja z nich tworzy komfortową atmosferę pracy. W szczególności dotyczy to kobiet, które mają zamiar zrobić dobrą karierę. W tym przypadku najbardziej odpowiedni strój biznesowy jest moda, jak przystało naczelnym. Formalny garnitur i bluzki, która jest mocowana na szyi – tylko w ten sposób trzeba pokazać się w pracy.

Jedno zastrzeżenie – Być w stanie balansować na krawędzi. Tak więc, jeśli szef – kobieta, bluzki kołnierz nie powinny być zalotne i szyi – zbyt głębokie. I vice versa. Po tym wszystkim, taki szczegół jest protekcjonalny stosunek nadrzędnych mężczyzn. Jest to konieczne, jeśli jakiś mały błąd został przedstawiony w pracy.

  • Plotka

Druga opcja maska ​​biuro – działacz an_2u. Dla popping nos w cudze sprawy i mobilny charakter, który nie lubi odpowiedzialność ta rola będzie najbardziej odpowiedni. Ciekawostką w tym przypadku jest wygaszana plotki, informacje o życiu osobistym pracowników. Czasami te panie są bywalcami kurilok.

Szafa kobiety biznesu może okazać się wyzwolona i wyzywające. Jest całkiem akceptowalne rzeczy sportowe, krótka spódnica z cięciem na udzie, stadniny. Nawiasem mówiąc, relacje interpersonalne więc płci pięknej jest bardzo proste w budowie.

  • Kromka

Trzecia droga dla tych dziewczyn, które są zmuszone do pracy okoliczności. W tym przypadku, w biurze trzeba wybrać się gdzieś w kącie na emeryturę, dzięki czemu torturowani, przemyślany i smutną twarz. Taki wygląd wskazuje na głęboki wewnętrzny dramat. Dlatego koledzy, ochronę przed przypadkowym cięte na ból miejscu, po raz kolejny nie będzie przeszkadzało. W szafie kobiety mają tylko stary sweter z dzianiny sweter i rozciągnięty. Niestety, stosunki interpersonalne takich pracowników nie zawsze sumują się pomyślnie.

Jak odzież wpływa sieci

Urząd pracy może być nieco opisane jako kulę w maskach Brytanii. Bal stroje trzeba przygotować z wyprzedzeniem, począwszy od wyboru już wieczorem. Wybierz ubrania powinny być bardzo ostrożnym, bo to jest – integralną częścią an_2u, więc powinno być możliwe, aby harmonizowały z nim. Należy pamiętać, że dany styl powoduje pewne skojarzenia z kolektywu. I to się dzieje na poziomie podświadomości. Tak więc, jeśli dziewczyna ma na sobie modne, drogie i interpersonalne relacje z innymi współpracownikami, że jest mało prawdopodobne, aby rozwijać.

Należy pamiętać, że w przypadku gdy zajmowane stanowisko całkiem zadowolony, i przesuwa się w górę po szczeblach kariery – a nie celem samym w sobie, w ubraniach można sobie pozwolić na pewne swobody. Jeansy są dozwolone, prześwitujące bluzki. Jeśli chodzi o buty, to musi być czysty i najbardziej komfortowy. Dlatego, aby działać lepiej kupić buty z obcasami stałą średnią lub stud (wysokość – nieco powyżej średniej).

Miękkie i puszyste sweter, dając postać bezforemności, mówią, że ich właściciel będzie pokornie znosić krzywdy i sympatyzować z kolegami kłopoty. Wysoki profesjonalizm z tych bluzek nie są synonimami. Ale jego współpracownicy stworzy chęć wylać swoje serce. Dlatego też umieścić na szacie jest konieczne tylko w przypadku, gdy istnieje możliwość i gotowość do słuchania zeznań innych.

Ważną rolę w percepcji sztuki i wzory bluzek damskich. Na przykład, kwiaty całym bluzek polowych mówić o sennej i romantycznej natury. Obsługi takich delikatnych stworzeń, co do zasady, łagodnie i delikatnie. Bluzka z kropki scharakteryzować kobiet jako pięknych żon i matek opiekuńczych. W ogóle, to jest pozytywna pod względem jakości pracy. Pokazują one dobrze rozwinięte poczucie odpowiedzialności i umiejętności, aby znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Koła i fale, rozrzucone w dużych ilościach na całym polu, bluzki niemałym mówić o egoizmie jego właściciela. Relacje interpersonalne w tym przypadku będą napięte. Mówi, że jeśli ludzie nie powinni dotykać jej pióro, drukarka, klej, markery, etc. To samo odnosi się do pracy. Bluzka właściciel z kręgów i plisami są bardzo zazdrośni o swoich obowiązków. Ona nie pozwoli, aby być wykonywane przez kogoś innego. Taki pracownik robi żrący i skrupulatnie.

Jeśli ubrania malowane kształty geometryczne – proste linie, trójkąty, kwadraty, romby, jest transmitowany na racjonalizm jego kochanki, jej odwaga i skłonność do hazardu. Taki pracownik bardzo szybko rosnąć przez szeregi. Robią to, co do zasady, nie bez przyjemności.

Kobieta, pojawiając się w pracy w barwnym stroju, otoczona falbankami piankowych, ryzyka powodować pewne podejrzenia. Koledzy będą myśleć, że ona przychodzi do biura, aby zorganizować życie osobiste. Aby przekonać innych o przeciwnej, jakby nie starają się być bardzo trudne. Zapamiętaj raz na zawsze, sukienka z plisami – naruszenie nawet najbardziej lojalny do ubioru. Wszakże dla każdej nowoczesnej kobiety bardzo ważne jest, aby podjąć właściwe miejsce w społeczeństwie, aby czuć się dobrze w zespole. Dlatego płci pięknej trzeba maksymalnie zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami i normami zachowania.

Maska biznes – najbardziej znaczący w naszej zhizni.Pri właściwego wyboru mogą one wnieść istnienie zespołu całkiem przyjemne. Aby utworzyć oblicze udanej kobiety biznesu, trzeba przemyśleć wszystkie szczegóły. Po tym wszystkim, nie może obyć się bez niego w pracy. Ta gra dedykujemy co najmniej jedną trzecią naszego życia. Nawiasem mówiąc, ważne jest, aby nauczyć się wyrażać swój charakter i temperament. Mechanizmy ochronne, które są aktywowane w pewnych warunkach przyczynić się do naszego rozwoju, wzmocnienie pewności siebie.

Obraz w pewnym stopniu określają nasz los zależy od tego, jakiego rodzaju ludzie by nas otaczają. Ale zawsze i we wszystkich okolicznościach, należy pamiętać – przyjaciele, koledzy, szefowie też przejść do maski. Muszą także być chronione. Dlatego też, wybierając pracę, trzeba wiedzieć, które mocno maskarada lepiej iść. I nie zapomnij zapytać, co an_2y na tym spotkaniu popytu.

load...