Biustonosz: jak wybrać intymną ciuch

Zawartość:

Biustonosz – ubranie unikalnym dziełem pań, a zawiadomienie jeden odzieży Najmłodszy kobiet. A najlepsze jest to, nikt w naszej wyłączne prawo nosić biustonosz nie narusza: niepotrzebnie mężczyzn i dzieci. Ale może to dlatego praktycznie wszystkie modele twórców tej ekskluzywnej toalety damskich – mężczyźni. Zakazany owoc znany jest słodki. Trendy w dziedzinie bielizny – także mężczyźni. I stereotyp mody i piękny biustonosz ustawić je też.

load...

Tak, mężczyźni kochają z ich oczu. A oto pani w pianie koronki pokrywającej jedynie sutki one szalenie miłe. Zgadzamy się, że koronki – to sexy, i wypaść z biustem gorset – sexy. Ale spróbuj „teoretyków” mody jak dzień w swoich, że tak powiem, rozwój. Chociaż trzeba przyznać, powodują dyskomfort, dostarczane biustonosz, często stają się sami. Albo raczej, nasz elementarna niewiedza. Tu są na przykład wiedzieć, jak wybrać odpowiedni biustonosz?

Wybierz więc, że jest to nie tylko piękne (i nie tylko pod ubraniem), ale również wygodne, ale również bezpieczne dla zdrowia? To jest jak zwykle wybrać biustonosz? Przyjdź w zakresie wielkości, zbieramy kilka biustonoszy, że „w niektórych słodkie!”, A następnie – w przymierzalni. A my wpatrywał się w szatni? Nie kłamać – patrzył na nas jak sexy w tym, „jakie słodkie!” patrzymy. Tak, jakby właśnie wyszedł z domu bez niczego obejmującego swoje erotyczne wdzięki zapakowany w biustonoszu. I wybrać ten intymny przedmiot do umysłu, z uczuciem, naprawdę, z układem. Kochasz siebie? Pielęgnować swoje zdrowie? Dbasz o swój wygląd? Wtedy po prostu trzeba poznać tajemnice intymnego doświadczenia handlowego.

Przed udaniem się do sklepu

Aby nie tracić cennego czasu na zakupy, do określenia z góry, co chcesz kupić. Jeśli potrzebujesz innego erotyczny szmatki, które mogą obudzić ruch myśli i lędźwiach infantylnych ludzi, to jest jedna rzecz. Jeśli potrzebujesz wygodnego i niezawodnego ciuch, który może poprawić wadliwy widok kobiecych piersi pod ubraniem, to jest zupełnie inna. Mimo to, bez względu na cel ich nabycia na początek, usunąć pomiary. Przynajmniej w celu zaoszczędzenia czasu i właściwego wyboru zakresu wielkości.

load...

Wierzymy, że większość kobiet schlebiać siebie. Dziewczyny z małymi piersiami złapać prezentuje biustonosze oczywiście większe, a panie otaczają popiersie próbuje wycisnąć do malutkiego biustonosze. Dziewczyny! Z wyjątkiem ciebie, tagi na swojej biustonoszy nikt nie widzi! Dlatego, być obiektywne i usunąć odpowiednie pomiary, by poznać swoją prawdziwą wielkość, a nie taki, który wydajesz realne.

Umieść na swojej najwygodniejsze ze wszystkich ich biustonosze i usunąć tylko dwa pomiary. Po pierwsze, należy zmierzyć objętość pod piersią, a następnie objętość klatki piersiowej w punkcie jego wybitne. Pierwszy numer będzie służyć jako wytyczne dla wybierając biustonosz w objętości. Że będzie to pierwsza cyfra na etykiecie Ci odpowiedni biustonosz. W celu określenia wielkości miseczek stanika, oblicza różnicę między dwoma usunięto kryterium. Tak więc, jeśli różnica między kryterium jest:

 • 10-11 cm – rozmiar sutka zerowy (AA);
 • 12-13 cm – pierwszy rozmiar sutka (A)
 • 13-15 cm – drugi rozmiar sutka (B);
 • 15-17 cm rozmiarze piersi, jako trzeci (C);
 • 18-20 cm – rozmiar czwarty sutka (d);
 • 20-22 cm – piątą wielkość piersi (DD).

Jednakże zasada ta jest uniwersalna tylko dla biustonoszy nie jest bardzo duża. Na piątej (i rośnie) liczby oznaczeń piersi od różnych producentów mogą się różnić. Na przykład, rozmiar ten jest oznaczony E lub DD (w Ameryce), a szósty – F lub DDD. Cóż, po usunięciu środków i ustalenia jej rzeczywistej wielkości piersi, można bezpiecznie iść do sklepu za pożądane uaktualnienie. I nie powtórzyć główny błąd w doborze stanika, gdy objętość stanik kobiet duży i mały kubek na piersi.

W garderobie

Tu jesteś w szatni, trzymając pół tuzina biustonosze odpowiedni rozmiar. Teraz trzeba wybrać najbardziej prawidłowe i najwygodniejsze. Pierwszy określa wielkość biustonosza. Dlaczego większość kobiet kupować biustonosze, że są one w dużej objętości? Ponieważ wybrany prawidłowo. Trzeba kupić biustonosz opasujący tylko na najbardziej ekstremalnych łącznika, czyli swoją objętość ty „back to back”. Fakt, że materiał, z którego nowoczesne biustonosze zszyte elastyczna. Ta tkanina ma właściwość rozciągania odpowiednio biustonosz objętości staje się większa. A jeśli kupić biustonosz z ilością zapasów, nie można zrobić mniej niż kwota rozciąganie, z wyjątkiem zmiany łącznika.

Teraz patrzymy na taśmy, która (dzięki nowoczesnym producentów!) Mają regulować długość. Jeżeli pasy kopać w ramionach, biustonosz ty mały, jeśli z tyłu biustonosz jest skradanie się – świetnie! Ale spróbuj dopasować długość szelek. Jeżeli spadnie z powrotem pod łopatką, a ramiączka będzie nadal wywierać presję na ramionach – to nie jest twój biustonosz. Jeżeli pasy ciasno, ale bez zbytniego nacisku na ramiona i tył biustonosza znajduje się poziomo pod łopatkami – wszystko jest w porządku. Jeśli koło w biustonoszu gorset można wsadzić palec, to twoja objętość.

Spójrzmy teraz na kubku. Kiedy prawidłowo wybrać kubki wielkość jej górnej krawędzi nie należy zbyt mocno do klatki piersiowej, nawet jeśli kielich jest bardzo otwarty. Niższa kubek stawów lub kości ciasno w poprzek klatki piersiowej od dołu, a raczej nawet nie piersi i „Podgród”. Tkanina na miseczkach biustonosz nie powinien się marszczyć i zbierać plisy. Podnieść ręce do góry. Piersi nie są „sugerować” w biustonoszu? Schylać. Twoje wdzięki z niego nie skakać? Więc, rozmiar miseczek biustonosza też jest wybrany prawidłowo.

Sprawdzić kształt miseczek. Odwrócić się na bok lustra. Jeśli Twoje piersi większy rozmiar zero i nie zapchane silikonu, zgodnie z prawem powszechnego ciążenia Jest nieco (lub niewiele) opadać. To jest fizyka! I bez względu na formę nie była prawdziwa kobieta piersi bez stanika będzie ona „drenaż” w dół. Więc właściwie wyposażone biustonosz jest po prostu nadać mu żądaną pozycję, gdy dolna część klatki piersiowej nie spada poniżej mostka liniowego.

Nadal patrzeć na jej piersi w profilu. Prawidłowe kubek podniesie klatkę piersiową tak, że jest to porcja (w profilu) część będzie na środku ramienia między łokcia i barku. Nawiasem mówiąc, wysokość piersi zawsze sprawiają, że szczuplejsze, jak kobiety z niskim piersi wydają się bardziej obszerne.

Teraz umieścić na koszulce lub T-shirt. Jeśli wybrać odpowiedni biustonosz do ilości i odpowiedniej wielkości miseczek, bez dodatkowych fałdy na ciele pod koszuli nie powinny być widoczne. Uwaga – nie jest konieczne. Jeśli twoje ciało i bez stanika nalichistvuyut fałdy i wybrzusza, biustonosz nosząc te fałdy nie powinno być więcej.

Wniosek

Podsumowując intymne tajemnice handlowe. Tak, jak wybrać odpowiedni biustonosz do „garnitur siedział”:

 1. Przed zakupem biustonosz, nawet nie znając dokładnie swój rozmiar, nie jest w porządku, aby nowy pomiar. Jeśli jest gorąco na zewnątrz, zwykły 34B może nagle wzrosnąć.
 2. Biustonosz nie powinien upaść na dno klatki piersiowej i na plecach rośnie też. Ramiączka biustonosza nie spadają z ramion. Jeśli mają dostosować dużo – to nie ma znaczenia: po kilku dniach lub skarpet pierwszym praniu pasków naramiennych guma mocno rozciągnięty.
 3. Jeśli pokaz rękami po bokach biustonosza pod wybrzuszenia „ciała” oznacza rozmiar potrzebujesz jest zbyt mała. Spróbuj przymierzyć wielkości większej lub wybrać inny styl, z bardziej zaokrąglonym kształcie miseczek.
 4. Jeśli masz duży rozmiar piersi, wybierz biustonosz na szerokich ramiączkach. A tym bardziej piersi, tym bardziej szeroko powinny one być. Bo to oni, a nie kości, są głównym wsparcie dla swoich piersi.
 5. Ewentualnie spróbuj na niektórych rozmiarach biustonoszy podobne: czasami różnica między nimi wynosi 1-2 hak. Aby wybrać najlepszą opcję sadzenia biustonosz na rysunku eksperymencie z klamrami.

I wreszcie, pewne istotne wskazówki. Każda pora roku, czy „poprawka” w swojej bielizny szafie. Powinna ona stanowić podstawę klasycznej (kilka staników sportowych i kości), oraz dwóch lub trzech romantycznych wzorów koronek. Jak pokazuje praktyka, cielisty bielizna stopniowo zastępuje tradycyjny biały kolor. Do „przedłużyć życie” bieliznę, umyć w zimnej wodzie. Do prania w maszynie, należy użyć specjalnych worków do delikatnych.

Co bielizna zestawy powinny być w szafie?

 • Wątek koronkowy lub ich kombinacji.
 • Jednolite zestaw (jak z „klocków”, a bez nich) jest zobowiązany nosić obcisłe koszulki i topy.
 • Biustonosz bez ramiączek poręczny, suknie wieczorowe z ramiączkami, topy i sukienki „jedno ramię”, a także pod ubrania z amerykańską armhole.

Biustonosz – unikalny element garderoby damskiej. On jest w stanie dopasować nawet najpoważniejsze błędy natury. A naszym zadaniem – by podnieść narzędzie do naprawy poprawnie. Miłego wyboru!

load...