Biuro Moda 2017-2017: będzie modne iw pracy

Każda niezależna kobieta posiada bardzo ważną część swojego dnia w pracy, który jest w zespole. Dlatego każdy prawdziwe fashionistki nie muszą spełniać jedynie z urzędu ubioru, ale także wykazać pracownikom i współpracownikom poczucie dobrego smaku.

load...

Oczywiście, ta kobieta musi zdawać sobie sprawę z najnowszymi trendami i dokładnie wiedzieć, jakiego rodzaju rzeczy, przedmioty i ubrania są popularne w tym sezonie. Zrozumieć wszystkie zawiłości współczesnych trendów będzie to badanie – w tym my powie jak aktualizacje od projektantów, a „win-win rozwiązaniem”, które stały się częścią klasycznego biznesu look’a.

I naprawdę nie o tym mówić, bo Urząd moda jesień 2017 zawiera szereg rozwiązań, zarówno dla kobiet biznesu, szefów życiowe dużych firm, jak również dla urzędników, dyspozytorów i innych zwykłych robotników. Więc spójrzmy na te trendy w modzie, które łączą kobiety z wszystkich zawodów.

Biuro Moda 2017-2017: szczególne tendencje

Tak więc, o trendach, które są odpowiednie do pracy w nadchodzącym sezonie – Co to jest?

  1. Pierwszy przykład godny uwagi od wszystkich kobiet, niezależnie od ich pozycji lub smaków, jest klasycznym połączeniem białej i ciemnej górnym dnie. Tak, ta sama bluzka światło w połączeniu z szarą spódnicę, lub, na przykład, czarne spodnie nigdy nie wychodzą z mody. Classic to przede popularny, a ten strój tylko podkreślić nienaganny gust jego właściciela, jak iw środowisku biznesowym jest szczególnie ważne, aby tworzyć, walidacji i wzmocnienie jego pozytywnego wizerunku.
  2. Innym aktualnym trendem staje się głównym wiążący – w nadchodzącym sezonie nie stracą kobiety preferujące wykonane w tym stylu swetry, swetry rozpinane, sukienki. Dla wysokich dziewczyn z smukłej figury musi mieć wszystko – jego stylowa szafa biznesie kosmetycznym zdecydowanie powinien zawierać kilka dzianiny rzeczy.
  3. Oczywiście, sukienka i zasługują na naszą uwagę – model klasyczny krój i ścisłe spokojne kolory będą ozdobą modzie biurowej 2017-2017. Nasączone do kolan, eleganckie rękawy, czarny, brązowy, beżowy lub szary – że to, co będzie miało cechy charakterystyczne sukienki, które można nosić z dumą o pracę.
  4. Teraz Zwróćmy uwagę pantsuit – uważamy, że powinny one być w każdej kobiecej szafie, w tym dowiadujemy się jak ostatnie pokazy i kolekcje, a także tendencje, które są już ugruntowane. A w nadchodzącym sezonie będzie koncentrować się na skrajnych modeli męskich: długie spodnie są uzupełniane przez dopasowanej marynarki i krawata – połączenie rygorystycznych wygląd ściśle biznesem jak i to podwójnie imponujące.
  5. Również my, kobiety z mody, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na topam przezroczystych i półprzezroczystych tkanin, które stały się obecne trendy, nie tylko na europejskich wybiegach, ale również w warunkach roboczych od prawdziwego życia. Otwarty i śmiały, dają obraz rozbuchanej seksualności kobiecej, ale pamiętaj, że najważniejsze jest, aby nie przesadzić i nadal zachować kod biurowy strój. Dlatego też wybrać model pieczęć powinna być nie tylko racjonalnie ostre, ale też nienagannie stylowy i dość surowe.

Krótko chodził na wszystkich aktualnych trendów, a teraz przyjrzyjmy się najbardziej charakterystycznym z nich szczegółowo. Jeśli mówimy o Pantsuits lub sukienki powinni patrzeć na to, co konkretne modele podkreślają słynnego projektanta mody, na jakie opcje oferujemy popularne domy projektowych.

load...

Ubierz jako dekoracja mody biurze 2017-2017

Pomagają one poważne, szacunku, zapracowanych kobiet biznesu nie oddają w ryzykownych eksperymentach, ale po prostu dać pierwszeństwo „żelaza” klasyków, co wersja ubioru, który będzie dokładnie popularne. Więc jakie są rozwiązania do nas w związku z niniejszą ofertą europejskich projektantów, które za opłatą zalecane są Polki?

Na rygor i elegancji podkreślają Emilio Pucci i Valentino – na ich korzyść, czarny piasek, pastel, beżowy, brązowy dzianiny modelu. Styl ubierania jest klasycznym: rękawy kolan i elegancki niż pozytywne. Ale są tacy, którzy podejmują ścisłą biuro klasycznego oryginału, na przykład marki Celine. Ich kremowa sukienka dobrze ozdobione eleganckimi skórzanymi wstawkami, uwalniają one pełne wzory futra, i, co najważniejsze, że wszystkie ich rozwiązania wyglądać elegancko – dzięki domowej dziewczyny tego autora mogą nosić do pracy dość śmiałe i ciekawe, ale w tym samym czasie do wykonania ubioru i podkreślić swój smak ,

Marka Jason Wu mówi nam, że nadejdzie jesień i nadchodzącej zimy, można wybrać nie tylko zwykły i minimalistyczne sukienki. Ten projektant domu oferuje naszą uwagę taką samą ścisłą czarny, szary, beżowy opcje, ale ozdobione haftowanymi motywami kwiatowymi – jego kolekcja wygląda bardzo interesująco. Blumarine przychodzi nawet śmielszy – oni luminancji look’ov biura. Zbiór ten projekt domu naciskiem na sukienki prostym stylu, ale nasycony kolor, fioletowy, turkusowy, pomarańczowy, żółty modeli – i pozytywne recenzje od krytyków nam powiedzieć, że te rozwiązania mają swoje własne prawo do życia.

Biuro moda jesień 2017 Hit: Pantsuits

Jak już powiedzieliśmy, będą one reprezentowane w kolekcjach większości domów projektowych, więc niech zwrócić uwagę na tych marek, które uczyniły nacisk na Pantsuits.

Bardzo męski styl podkreśla Tommy Hilfiger: skupia się na szerokich i długich spodniach, dopasowana kurtka, stylowe krawaty. Reakcja krytyków i odbiorców powiedział, że projekt domu ma absolutną rację – takie Pantsuits, zarówno surowe i eleganckie, to już stało to musi mieć w tym sezonie. Ale projektanci mody Stella McCartney bezpiecznie dotrzeć – oferują kobietom mody „szkoła” modelowych kurtek celowo luźnych wyglądające i bardzo niezwykle wąskich dziewczęcych ramionach. Biuro Moda 2017-2017 musi być nie tylko silny – te kostiumy są również popularne. W połączeniu z wąskimi spodniami, ich płaszcze pozwalają obserwować ubioru i jednocześnie podkreślić, kruchość, delikatność i wdzięk kobiecych figurek.

Są domy projektowe, dzięki czemu nacisk na spodnie, na przykład, Yves Saint Laurent i Emilio Pucci. Zbiory pierwszych modeli są skracane, drugi – zawężony, a obie opcje są wystarczające do polskiej bizneswoman ciekawy włączyć je do swojej garderoby.

Stylowe rozwiązania biurowe Moda 2017-2017: garnitury spódnica

Jest to spojrzenie firma może być kobiece, więc musi być w arsenale każdego z nas dziewcząt. Dlatego jesteśmy tak wrażliwi na garnitury spódnica, a obecne do was decyzja różnych domów projektowych.

Zacznijmy od klasyki, z których wszystkie ujawniają elegancję grzywny kolekcji Ralpha Laurena. Ołówek spódnicę i kurtkę otwarty dekolt – to cechy charakterystyczne tych garniturach, patrząc zainteresowany, umiarkowanie ostry, ale zawsze podkreślał rzeczowy. Bardziej śmiałe, oryginalne i niezwykłe opcje proponujemy Donna Karan: modele tego domu z dala od projektowania skalibrowanym rygoru. Ale gdy nawet ich niezwykle kobiece garnitury spódnica zachować dekolt w kształcie litery V – wydaje się, że jest to nowy popularny trend jesieni.

Dla stylu szkolnym wiele domów projekt wrócił do swoich zbiorów – jako przykład, ten sam Valentino i Chanel. Oferują one uwagę polskich kobiet modelu z długimi kurtki i spódnice powyżej kolana – odważną i pretensjonalną kombinację, która obiecuje rozcieńczyć szarości codziennego życia.

W modzie nie będzie jasne garnitury spódnica – o tym mówiliśmy Jonathan Saunders, w który jest obsługiwany przez wiele domów projektowych. Couturier Europa oferują nam darmowe kurtki i spódnice ozdobione intensywnymi, psychedelic, abstrakcyjnych obrazów – śmiałe i pewne siebie kobiety docenią ich wartość. Ale, wybierając jasny garnitur, pamiętaj, że wszystko jest dobre z umiarem – w każdym przypadku, gdy jest to konieczne do wykonania ubioru i nie przesadzaj z skandaliczne.

Biuro moda jesień 2017: najlepsi projektanci „chips”

Zwróćmy uwagę od tendencji kategorii musi mieć rzeczy, które warto kupić wszelkie kobiety mody.

W swojej szafy, zalecamy włączyć ołówek spódnica szary lub czarny, posiada kolekcję Ralph Lauren, Donna Karan i wielu, wielu innych domów projektowych. Może być elegancko i bezpiecznie łączyć z bluzkami i bardziej lub mniej surowe marynarki – to nie tylko stylowy i popularny dzisiaj, ale również bardzo praktyczny model. Możesz także czuć się swobodnie dać pierwszeństwo tandemie z śnieżnobiałej bluzki z dekoltem i spódnicy czarnej spódnicy z rozcięciem. Ich kombinacja 100% kobiecy, elegancki i dość sexy – to spojrzenie będzie uzupełnieniem chłodnego wizerunku nowoczesnej dziewczyny.

Kobiet biznesu w Europie często wolą nie tylko garnitury i suknie, ale kombinezon. I jeden z najbardziej stylowych i spektakularny pokazuje nam ich modele Stella McCartney – warto zwrócić uwagę na jego kolekcji. Kombinezony stylowy wygląd i skromny, ale jednocześnie podkreślają smukłą dziewczęcą postać, i pamiętaj, aby zwrócić na siebie uwagę – o ich włączenie do swojej garderoby warto poważnie zastanowić.

Uważamy, że w ramach tego przeglądu pokazaliśmy jak ekscytujące i zróżnicowane mogą być biurową modę: jesień 2017 prezentuje Nowoczesna kobieta setki stylowych opcji – użyjmy więc je i obserwując ubioru, będziemy patrzeć na pracę, którą kocha po prostu oszałamiające.

load...