Biuro fryzurę. Modne fryzury dla kobiety biznesu

„Hair wpływ jaki jest dzień, w końcu. – i życie” (Sofi Loren)

Długie piękne włosy – duma każdej kobiety. Z grubą, wspaniały włosy, więc po prostu trafić na otaczający różnorodne fryzury! Ale to – idealnie. W rzeczywistości jest to, że właściciel luksusowego włosy rzadko oddają się z nowymi wyszukanych fryzur. Są codziennie powtarzając znajome rytuały dzieciństwa: ktoś chwyta kraby ogon, ktoś wbija stały promień, dobrze, ktoś uparcie zostawić rozpuszczone włosy. Mimo to, kobieta pracująca, nie zawsze mogą pozwolić sobie współczesny świat swobodę w doborze fryzury: istnieje pewien dress code w wielu dużych firm. A ponieważ wiele kobiet pracownicy muszą tworzyć fryzury biuro na długie włosy, które wyglądają nie tylko w biznesie, ale także kobiecy i elegancki.

load...

Istnieje kilka podstawowych fryzury dla biura, idealny dla właścicieli długich włosów. Będziemy mówić o trzech z nich: rolki, Xhosa i kucyk.

Słynny „koński ogon”

Czy wiesz, że istnieją sposoby, aby 80 Bole włosów „koński ogon”? Po tym wszystkim, z długimi włosami, można fantazjować nieograniczone. Moda na tej fryzurze pojawiła się w czasach starożytnych, jego popularność jest stan zapalny, a następnie opada, zastąpiony przez złożonych i wyrafinowanych sposobów stylizacji. Ale czas mijał, a kolejny kucyk wrócił na swoje miejsce – piękne fashionistki głowy z długimi włosami. Ile fryzury może pochwalić się takim witalności? Będziemy rozważać tylko dwa sposoby tworzenia fryzury „stylowej koński ogon” koński ogon w górę i Nawiasem mówiąc, do takich fryzur potrzebuje grube włosy, jeśli są one rzadkie, że nie będzie „koń” i ogon „mysz”!

Na ogonie konia na szczycie trzeba prostować włosy (można używać żelazka do włosów). Następnie zebrać włosy w koński ogon na czubku i zabezpieczyć gumką lub innym bolidem. Po tym, trzeba dokładnie przeczesać włosy grzebieniem małe, aby wygładzić wszystkie wypadać włosy i posypać lakierem. Nie wolno używać sprayu dać połysk włosów.

load...

Stylowa koński ogon – idealne do biura fryzurę, stworzenie, które nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy zmontować ogon włosy i trzymając jedną ręką nacheshite korzenie. Teraz zwolnij włosy i zabezpieczyć ogonem gumką. Scarlett Johansson i Jennifer Aniston pojawiła się z włosami na czerwonym dywanie. Dlaczego nie świecić w moim biurze z ogonem?

Wyrafinowany „Roller”

Innym popularnym biuro fryzura – rolka, albo jak wielu nazywa go, powłoki. Ta fryzura naprawdę wygląda powłoki z powodu napiętych uprzęży wirujący włosów. Francuski generał nazywa fryzura „banana” – Wiesz co rozważania. Znani poduszka każda kobieta aby wyrafinowany i elegancki, z fryzura może być bezpiecznie pojawić się w każdym, nawet najostrzejsze biura. A jeśli pokażesz trochę wyobraźni i myśleć z wyprzedzeniem o akcesoria do włosów, po zakończeniu dnia roboczego jest całkiem możliwe, aby pójść do teatru lub innego zdarzenia, bez zmiany fryzury.

Aby utworzyć walec grzebieniowy włosy starannie i zbierają się w ogonie, bez mocowania gumką. Podnieś włosy i wkręcić je w wiązkę. Teraz krotnie ogon tak, że górna była mała pętla i schował się pod końcami utworzonymi przez rolki. Fix niewidzialne szpilki do włosów lub szpilki bobby z pięknymi kamieniami i kryształkami. Delikatnie przeczesać włosy z przodu, aby uniknąć „koguty” i wychodzenie z niesfornych pasm. Zamocować gotową fryzurę lakieru.

Innym rozwiązaniem do tworzenia fryzury: zabrać w ogonie, nie wszystkie włosy, ale tylko część. Sploty od skroni i czoła prostu naprawić w czasie każdej nawrocie. Po Construct powłokę pozostałej sierści na poprzednim scenariuszu nacheshite zbierane nici. Następnie backcombed podnieść włosy i dając nici uporządkowany i zabezpieczyć je do górnej części walca. Otrzymasz bujnej, elegancką fryzurę, która będzie urząd mysz zazdrość wszystko, podczas gdy mężczyźni patrzą na ciebie w dość szczególny sposób.

Długi warkocz – dziewczęcym urody

O fryzury o splocie można napisać całą książkę. Co jest najbardziej popularne fryzury dla kobiet z długimi włosami, począwszy od Rusi, aż po dzień dzisiejszy? To prawda, Spit. Jednak nowoczesne panie biurowe to nie tylko standardowe oplatania trzy pasma w warkocz, ale także splot „francuski warkocz”, „kosz”, „rybi ogon”, i tak dalej. Należy jednak pamiętać, obraz Julii Tymoszenko – jej słynnego „koszu” podbił serca milionów ludzi na całym świecie. Tydzień Mody w Mediolanie i Paryżu w 2006 roku, prawie wszystkie modele paradował „z dojrzałych ucha” wokół ich głów schludne.

Jednak w przeciwieństwie do poprzednich wersji fryzury biurowych, należy kompleks sam splot jest dość trudne – nie każda kobieta jest zdolna do takiego wyczynu. To wspaniałe, jeśli „ręcznie” będzie krewny lub przyjaciel jest w stanie szybko i dokładnie przygotować włosy do powrotu do pracy. To po prostu zdarza się rzadko, ale ponieważ jest to naprawdę najbardziej, aby dowiedzieć się co najmniej jeden splot odbioru, który najdokładniej pasuje do obrazu.

Jednym z najprostszych rodzajów tkania (oprócz standardowej oplotu) jest fryzura „Fishtail”. Na pierwszy rzut oka wydaje się dość trudne, ale kosztuje więcej czasu na ćwiczenia przed lustrem, w biurze jest gwarantowany sukces!

Podzielić włosy na dwie równe części. Teraz odkleić jedną cienką nić z lewej strony i perekin’te to dobrze. Także oddzielają pasma po prawej stronie i perekin’te włosy po lewej stronie. Staraj się, aby cienkie kosmyki pokrywają się ze sobą. Bądź pewny, że cienkie kosmyki są jednakowej grubości. Ostrożnie kontynuować oplatania do pożądanej długości.

Jest takie powiedzenie: „Długie włosy u kobiet – to wciąż samochód mężczyzny” Oraz w celu zapewnienia, że ​​twoje włosy są rozkoszą, a ty i inni, za nią dbać. Biuro fryzury istnieje tak wiele, ale będą one wyglądać dobrze tylko wtedy, gdy włosy wyglądają zdrowe i zadbane. Więc skorzystać z dobrej pielęgnacji włosów i regularnie odwiedzają fryzjera, aby nadać włosom zadbany wygląd. I nie zapomnij o akcesoria do włosów – biuro fryzura z nich zagra w nowym, atrakcyjnym świetle.

load...