Biorevitalization twarzy i wrażliwe obszary ciała: zasada działania i wyników

Biorevitalization twarzy i ciała – nowe słowo w anti-aging kosmetyki, wyjątkowa procedura zapobiegania zmian związanych z wiekiem i naturalnego odmładzania skóry. Praktycznie żadna nowoczesna kompleksowy program odmładzania jest kompletna bez tej procedury. Wraz z wiekiem skóra traci wilgoć szybko staje się sucha, zwiotczała i pomarszczona. Kremy i maseczki do zwalczania tego typu zmiany związane z wiekiem są nieskuteczne, ponieważ ich działanie jest powierzchowne. Ze względu na głębokie nawilżenie i przywrócenie struktury skóry właściwej biorevitalization przywraca skórze elastyczność i jędrność, poprawia koloryt skóry i sprężystość, nadając jej zdrowy wygląd świeżego.

load...

Zawartość:

Jak jest Procedura

Zasada działania biorevitalisation twarzy

W tłumaczeniu z języka łacińskiego biorevitalization – odzyskanie biologicznej. Jak możemy ożywić skórę? Według ostatnich badań, pierwsze oznaki starzenia, które pojawiają się na skórze, bezpośrednio związane ze zmniejszeniem ilości kwasu hialuronowego wytwarzanego w komórkach skóry, który jest odpowiedzialny za elastyczność, jędrność i tonu młodszych skóry. Gdy poziom tkanki kwasu hialuronowego maleje, spowalniając procesy biochemiczne w skórze właściwej, przyspieszone starzenie się skóry, staje się cieńsza, pogorszenie turgor, suchość i pojawiają się zmarszczki, staje się bardziej podatny na działanie agresywnych czynników zewnętrznych.

load...

Kwas hialuronowy – główny element struktury macierzy zewnątrzkomórkowej skóry właściwej, która jest odpowiedzialna za uwodnienie skóry: tylko jedna cząsteczka substancji zdolnej pomieścić tysięcy cząsteczek wody!

Biorevitalization obejmuje wprowadzenie śródskórne zastrzyki leków o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego, który przywraca równowagę wody i pożądanej lepkości wewnętrznej warstwy skóry i stwarza optymalne warunki dla życia komórek skóry. W celu przeprowadzenia procedur stosowanych preparatów biorevitalisation, w którym zawartość kwasu hialuronowego jest większa niż 35 razy zawartość skóry pacjenta. Leki są wprowadzane w głąb warstwy skóry właściwej skóry, cząsteczki kwasu hialuronowego, który powoli zaczynają podzielony mono- i di-sacharydy, które są mniejsze jednostki strukturalne, które aktywują produkcję komórek własnej kwasu hialuronowego skóry. Wprowadzenie stężony kwas hialuronowy zapewnia transport substancji odżywczych i wody do komórek skóry, przywraca równowagę wodną, ​​reguluje działanie fibroblastów i chroni ją przed działaniem wolnych rodników.

Biorevitalisation wyeliminować deficyt kwasu hialuronowego, normalizacji i przywrócenia równowagi wody nie tylko powierzchnię, ale także wewnętrznych warstw skóry. Ważną rolę dla zdrowej skóry i procedury odtwarzania wysokiej wydajności oraz fakt, że materiał używany do wstrzykiwania narkotyków niemodyfikowany chemicznie naturalny kwas hialuronowy. Ponadto preparaty w postaci zastrzyków stymulacji komórek we własnym kolagenu i elastyny ​​skóry, które sprawiają, elastyczność, płynność i sztywności są przechowywane przez dłuższy czas i nie-inwazyjny korekcji zmarszczek stać się rzeczywistością.

Dziś, kwas hialuronowy jest jednym z najbardziej poszukiwanych i popularnych składników innowacyjnej anti-aging oznacza zarówno do użytku zewnętrznego i iniekcji. Wstrzyknięcie śródskórne pozwala dostarczyć kwas hialuronowy do głębszych warstw skóry, gdzie wywiera na komórki łagodne działanie pobudzające uruchamia proces, co zmniejsza struktury skóry właściwej, zwiększa się przepływ tlenu i składników odżywczych do tkanki, stymuluje wytwarzanie włókien elastycznych i kolagenowych. Zewnętrznie, te głębokie procesy wewnętrzne przejawiają wyraźną anti-aging oraz efekt liftingu.

Wskazania biorevitalisation twarz

Biorevitalisation od wstrzykiwanie narkotyków stężonym kwasem hialuronowym są przedstawione w następujących przypadkach:

 • Sucha skóra odwodniona;
 • Zaczyna zanikać skórę twarzy i szyi;
 • Luźne pomarszczona skóra;
 • Naturalnego i przedwczesnego starzenia się skóry;
 • Fotostarzenie lli_1;

 • Częste chirurgii plastycznej;
 • Spadek

 • Elastyczności skóry i turgoru;
 • Traumatyczne laserowa skóry nawierzchni, peelingi, dermabrazja;
 • Zapobiegania

 • Zmian skórnych związanych z wiekiem.

Procedura biorevitalisation jest wykonywana w znieczuleniu kremów, więc jest prawie bezbolesne. Śródskórne zastrzyki podawane są w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. W zależności od stopnia i głębokości zmian związanych z wiekiem, lekarz indywidualnie wyznacza przebieg leczenia. Zazwyczaj Kurs składa się z dwóch do czterech zabiegów, które przeprowadzane są w odstępach od dwóch do czterech tygodni. Powtarzające kursu wynosi 1 rok. Po zabiegu przez wstrzykiwaniu małych grudki pozostają na skórze (uzelochki), które są w ciągu dwóch lub trzech dni do całkowitego wchłonięcia.

Kursy wtrysku przywrócić elastyczność skóry

Biorevitalization twarzy i ciała dobrze konturowania i obierania. Przygotowana przed zabiegiem konturowe przedłuża działanie wypełniaczy. Kwas hialuronowy może być stosowany nie tylko do odmłodzenia, ale również przywrócić skóry po porodzie lub długotrwałego stresu ożywić skórę aktywnych palaczy i miłośników brązu oparzenia słoneczne i opalania. Ograniczenia wiekowe dla gospodarstwa biorevitalisation nie. W dorosłym życiu, procedura jest wykonywana w celu skorygowania zmian związanych z wiekiem, oraz zapobiegania młodzieży.

Prowadzenie profilaktycznej

Profilaktyka kursy biorevitalisation na celu zapobieganie nadmiernej suchości skóry i przedwczesnego starzenia się, ze względu na nieprawidłowości w tkankach salda kwasu hialuronowego. Aktywny nawodnienia utrzymuje optymalne nawilżenie skóry i stężenia składników odżywczych, spowalniając proces starzenia i utrzymywanie kwitnące młodzieńczy wygląd skóry.

Kurs leczenia biorevitalisation

Kursy medyczne biorevitalisation celu zwalczania poważnych zmian skórnych związanych z wiekiem. Program przeznaczony jest do leczenia pacjentów z dolegliwością suchego odwodnionej podatne na zmarszczki, o znacznie zmniejszonej elastyczności i turgoru. Metody leczenia różnią się bardziej intensywne i zapobiegawczego ogromny wpływ na tkaninie. Ponieważ proces starzenia się jest bezpośrednio związane z utratą kwasu hialuronowego poprzez zwiększenie jego zawartości w tkance wstrzykiwaniem, możliwe jest przywrócenie komórek energii i równowagi wodnej skóry, poprawić elastyczność i sprężystość, przywracając jej młodzieńcze i blasku.

Wyniki biorevitalisation

 • Głębokiego nawilżenia skóry.
 • Zwiększyć elastyczność i jędrność skóry.
 • Poprawić cerę.
 • Redukcja

 • Od ugięcia, podnosząc efekt.
 • „Wygładzanie” płytkie zmarszczki.
 • Poprawa stanu skóry po doznaniu choroby skóry, negatywne oddziaływanie promieni UV i agresywnych zabiegów kosmetycznych.

Przeciwwskazania do wstrzykiwania odmładzające

 • Zaburzenia krzepnięcia.
 • Zmian patologicznych w układzie tkanki łącznej.
 • Procesów zapalnych w obszarach potencjalnych wstrzykiwań.
 • W okresie ciąży i laktacji.
 • Ostre infekcje dróg oddechowych i zaostrzenie chorób przewlekłych.

Różnice biorevitalisation mezoterapii

W obydwu tych procedurach wtryskowo i wysłał je do odmłodzenia skóry poprzez zwiększenie wilgotności, poprawa elastyczności i zmarszczki. Jednak efekt procedur nie są identyczne, a główne różnice polegają na układowym podawaniu leków.

Dla biorevitalisation stosowanego stężony czystego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, w stanie rozpaść się na skórze w małych elementów konstrukcyjnych, które aktywują syntezę komórek skóry własnej kwasu hialuronowego. Prowadzi to do silnego działania nawilżającego i zapewnia długotrwałe wyniki nie są na skutek działania leku, a z uwagi na wzrost rezerw własnej kwasu hialuronowego skóry.

load...