Bioepilyatsiya – to sprawdzona i bezpieczna metoda usuwania włosów

Zawartość:

  • Co to jest ten rodzaj depilacji?
  • Jak bioepilyatsiyu domu?

Kobiety skóra powinna być gładka. Postulat ten jest podyktowany aktualną modą dla Franka i przezroczyste stroje, minispódniczki i krótkie sukienki. A kobieta sama przyjemność, gdy jej ciało jest atrakcyjne i sexy. Oczywiście, usunięcie niechcianego owłosienia ze skóry – jest to prywatna sprawa każdego dziewczynę, ale ona postanawia Być albo nie być depilacja. Mimo ostatnich latach kobiety twierdzą – być! Dziś popularna metoda usuwania włosów jest woskowanie bioepilyatsiya – trochę bolesne, ale bardzo skuteczne metody.

load...

Co to jest ten rodzaj depilacji?

Więc, co jest bioepilyatsiya? Jest to jeden z najczęstszych sposobów szybkiego, niedrogiego i skutecznego usuwania włosów z powierzchni skóry z woskiem. I kosmetologów powiedzieć, że ta metoda jest znana od starożytnego Egiptu. Zwykle procedura ta jest wykonywana w salonach kosmetycznych, ale z pewnych umiejętności, można to zrobić w domu, a z czasem sposób organiczny byłaby procedura znane i dostępne. Ale zanim to zrobisz własne depilacji, należy skonsultować się z kosmetyczką. Proponowane zalecenia zawarte w tym artykule, mamy nadzieję, również pomogą Ci zrozumieć trudności procedury.

Zacznijmy od kilku istotnych niuansów, które trzeba wiedzieć o depilacji:

  • Po pierwsze, bioepilyatsiya, usuwanie drobnych włosków, nie niszczy mieszki włosowe, a zatem musi być powtarzane regularnie procedury.
  • Po drugie, aby spowolnić wzrost włosów, zaleca się stosowanie specjalnych kosmetyków.
  • Po trzecie, należy zauważyć, że usuwa włosy długość nie powinna być mniejsza niż pięć milimetrów.
  • I po czwarte, pamiętaj – bioepilyatsiya, jak każdy inny zabieg kosmetyczny ma przeciwwskazań. Żylaki, ciąża, nowotwory i dermatologiczne problemy podczas zaostrzeń są powody, aby odmówić procedurę.

load...

Jak bioepilyatsiyu domu?

Bioepilyatsiya w domu jest możliwe, pod warunkiem, że masz umiejętności do pracy z wosku i stopu wosku, posiada wszystkie niezbędne narzędzia i materiały.

Przeprowadzenie depilacji należy przygotować skórę do bardziej lepsze dopasowanie wosku: usunąć resztki kosmetyków i brudu. Ogrzewa się w ciągu pół godziny wosk nanosi się na powierzchnię skóry z drewnianym ostrza lub wkładki. Wysoka temperatura pary na skórę i otwiera pory, tak że duża ilość włosów usunięte bez wyraźnego bólu. Wosk jest usuwany przez gwałtowny ruch wobec wzrostu włosów. Po zabiegu trzeba oczyścić skórę z pozostałości wosku ze specjalnym olejem, które koją i łagodzą go.

To w zasadzie wszystko. Na pierwszy rzut oka nic skomplikowanego o tej procedury nie jest. Postępuj ostrożnie, a wszystko musi udać! Inna ważna wskazówka: po bioepilyatsii nie zaleca solarium, basen lub saunę.

load...