Bilet.Coral powiedzieć, gdzie się udać na wycieczkę na zakupy zima

Warszawa, XX grudnia 2017 Przed najważniejsze święto w roku na kilka dni pozostało! Na pewno masz już decyzję, gdzie, jak iz kim spotkać w nadchodzącym roku? A co zrobić resztę ferii zimowych? Oczywiście, to jest warte podróży, ale nie w sposób prosty i opłacalny i zyskowny wycieczkę na zakupy! A loty połączenia on-line Bilet.Coral, przedstawiony przez biuro podróży Coral Travel, powie Ci, gdzie najbardziej wspaniały kolor bloom zniżki na światowych marek!

load...
  • Włochy;

Zagraniczne zakupy zaczyna się w światowych stolicach mody – w Rzymie i Mediolanie. Został on wysłany do wszystkich elegantów i pań w poszukiwaniu tanich markowych rzeczy: buty, ubrania i akcesoria. I to nie jest na próżno! To właśnie w tych miastach są ukierunkowane butików z czołowych projektantów mody. Sprzedaży w całym kraju rozpocznie się w tym samym dniu – zwykle w pierwszą sobotę stycznia – i jeszcze przez dwa miesiące. Nie martw się, że wszystkie najbardziej stylowych rzeczy capnąć agile Europejczyków – Włochy nigdy nie leżał na ladzie wszystkie rzeczy naraz, więc nawet kilka tygodni po rozpoczęciu sprzedaży w zakresie nie ulega zmniejszeniu. Ponadto, w czasie, rosną rabaty! Jeśli podoba Ci się w styczniu, powiedzmy, buty zniżka w wysokości 30%, po czym w połowie lutego, to może się zmienić do 70%. Rzeczy, które we Włoszech jest zawsze ogromny popyt – jest, oczywiście, buty, torebki, wyroby ze skóry, jak i kaszmiru. Szukaj swoją wartość w butikach na głównych ulicach handlowych: w Mediolanie jest Corso Buenos Aires i Via Montenapoleone, aw Rzymie – Via del Coso i Piazza del Popolo.

W Rzymie i Mediolanie będzie taniej dostać z połączeniem w Kiszyniowie, Helsinki, Istambuł i Amsterdamie. Połączenie lotnicze z Warszawy do Rzymu kosztuje około 14 tysięcy rubli, Mediolan – ok. 17 tysięcy rubli ..
Hiszpania. Wielki Wyprzedaż zimowa w słonecznej Hiszpanii rozpoczyna się 06 stycznia. Najbardziej popularne w tym okresie są, oczywiście, Madryt i Barcelona, ponieważ w tych miastach mogą nie tylko cieszyć relaksujący wypoczynek na plaży i piękno minionych wieków, ale także do odwiedzenia najlepszych butików w kraju. W Hiszpanii wszystko jest zrobione dla wygody klientów, więc wraz ze zwykłymi przewodniki turystyczne łatwością znajdziecie specjalny katalog, w którym odzwierciedla niemal 500 sklepów i centrów handlowych. Goście małych prywatnych sklepach radować się dwukrotnie – na cześć wakacji tutaj zapewnia jeszcze większą zniżkę niż w centralnej centrum handlowym. Mimo sezonu zimowego, w Hiszpanii nie zapomnij o sjesty – codzienne przerwy, co sprawia, że prawie wszystkie muzea, galerie i sklepy. Dzieje się tak od 12:00 do 13:00 i od 16:00 do 17:00. Raz w Barcelonie, rozpocząć zakupy wycieczkę po ulicach La Diagonal, La Rambla, Riera-Basha, która koncentruje się głównie roczniki sklepów. Madryt Goście nie powinni ominąć największy w Europie pchli targ El Rastro, „złotej mili” Serrano i główną ulicę „buta” – de Augusto Figueroa.
Lot z Warszawy do Madrytu będzie kosztować około 20 tys. Rubli. Podróż do Barcelony z drodze powrotnej będzie kosztować 5-8 tysięcy rubli droższe.

  • Austria;

Wiedeń słynie nie tylko ze swoich dawnych zamków, muzeów z bogatej kolekcji, katedrach, St. Marx Cemetery (gdzie grób słynnego kompozytora – Mozart VS) i luksusowe butiki, gdzie podczas sprzedaży zimowych gromadzi dużo mody z całego świata. Austriacy umiejętnie łączy w sobie luksus z pedanterii i powściągliwości, więc projektanci mody w pierwszym rzędzie nacisk na komfort i naturalnych tkanin, które są wykorzystywane do odzieży. Oczywiście, coś takiego, a ja chce nosić więcej niż jeden sezon! I w tym samym czasie, co zwiększa miłość nabywców krajowych projektanta, rośnie, a ich sława. Dlatego co roku na wycieczkę do Wiednia na sprzedaż staje się coraz bardziej ważne wydarzenie. Ponadto, będziesz miał możliwość poznania jednej z najpiękniejszych miast Starego Świata. Fragmenty z rabatami do 80%, które są cały styczeń, znajdują się w głównych ulicach miasta: Ringstrasse, Kärntnerstrasse i Mariahilferstrasse, który słynie z butów. Wszystkie ulice wymówienia nazwisko, ale cena kolekcji, które zostały przedstawione w Bez wątpienia sklep pozostawi dobre wrażenie!

Loty Warszawa-Wiedeń-Warszawa w styczniu, będzie kosztować około 15 tys. Rubli.

  • Turcja;

Kraj ten jest bardzo popularny wśród polskich turystów. W Turcji latania wakacje latem i zimą – jest korzystny klimat, ciepłe morze i, oczywiście, doskonała obsługa, oparta na tradycyjnej orientalnej gościnności. Niespodziewanie, połączenie starożytnych praktyk kulturowych, tradycji i nowoczesnych trendów w modzie. Aby przejść do sprzedaży zimowych w Turcji – jest to okazja, aby uzyskać podwójną zabawę! Po pierwsze, można cieszyć się ciepłem w środku zimy i wziąć na spacer po zabytkowych uliczek, spojrzeć na zabytkach architektonicznych, aby poczuć się jak w bajce „Księga tysiąca i jednej nocy”. Po drugie, jest tu niezwykle przyjemnym zakupy. Centra handlowe w Stambule, składające się wyłącznie z małych sklepów, które sprzedają zabytkowe i często ekskluzywne rzeczy – alternatywa dla dużych i głośnym centrum handlowym. Najwięcej z nich koncentruje się na ulicach Serdar: projektanci turecki zadziwiają swoją oryginalnością i jakością produkcji lokalnej przez długi czas nikt w wątpliwość. Jednak dla fanów klasycznej zakupy w Turcji znajdują się nowoczesne centra handlowe: Akmerkez i İstinye Park, każdy z ponad 200 sklepów czołowych marek. W styczniu można znaleźć produkty z rabatami lub większą nawet o 50 procent.

load...

Lot z Warszawy do Stambułu iz powrotem w styczniu, będzie kosztować około 15 tys. Rubli.

  • Chiny.

Ten kraj jest nadal perła Azji. Tajemnicze i niezwykłe Celestial o bogatej historii przyciąga turystów z całego świata na jego unikalny aromat. Widać echa dawnych tradycji w każdym nowoczesnym mieście.

Sprzedaży zimowe w Chinach są nieco na chińskim Zakupy – to szczególna przyjemność. Ze względu na fakt, że Nowy Rok nie jest obchodzony tylko znane nam datę (w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia), ale także na swój sposób, chiński kalendarz (rok, zastąpiony nowym w okresie od 21 stycznia do 21 lutego), zimą sprzedaży odbywają się tu od połowy stycznia do końca lutego. Ekskluzywne produkty lokalne można znaleźć na Pearl i Silk Market. Lokalne sklepy oferują szeroki wachlarz nie tylko nowoczesny sprzęt, odzież i obuwie, ale jak sama nazwa wskazuje – Naturalne rynków chińskiego jedwabiu i pereł. Ponadto w Chinach można kupić świetną kawę i pamiątek narodowych.

load...