Bilans energetyczny ciała, i jak szybko zmniejszyć objętość

Zawartość

Ćwiczysz regularnie, a nawet zatrudniony trener i „centymetry” nie jest jakoś w pośpiechu, aby zmniejszyć? Faktem jest, że konwencjonalne ćwiczenia fitness trochę pracy z głębszych warstw gorset mięśni odpowiedzialnych za postawę i ciała tomów. Ci, którzy praktykują jogę przez długi czas, zapewne pamięta to uczucie – podobnie, nic szczególnego nie rób, ale spodnie kilka miesięcy zacznie spadać. Ale nasza historia nie jest o asan. Niestety, większość ludzi jest proste ćwiczenia z hantlami, piłką fitness i innych urządzeń niż skomplikowanych rozstrojenie. I, szczerze mówiąc, korzyści z jogi otwarty dopiero po 5 latach systematycznego szkolenia w życie fitness. Ale talię i szczupłe biodra każdy chce być tu i teraz! Nie panikuj, przyjdzie z pomocą treningu funkcjonalnego. Te ćwiczenia są dobre iw okresie rekonwalescencji po urodzeniu, należy wykonać skomplikowane jak najszybciej spędzony na podstawowy program do odzyskiwania 1-2 miesięcy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Periodyzacja

Na treningu funkcjonalnego, to ma sens, aby uruchomić poprzez siłę doświadczenie Szkolenie Szkolenie około 3-4 miesięcy. W tym czasie system mięśniowy wzmocniona, a może lubisz pracę z równowagi bez ryzyka kontuzji. A wyniki będą tak samo szybko. W czasie przetwarzania kompleksu jest lepiej zrezygnować innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Wykonaj sekwencję funkcjonalną dziennie przez 4-6 tygodni, a następnie przejść do treningu obwodowego lub klasycznego siły roboczej w połączeniu z umiarkowaną i intensywne cardio. Jeśli jesteś „per saldo”, tak aby nie doznać obrażeń w domu lub czują się bardziej pewni wspinaczka, narciarstwo, surfing i skateboarding, wykonywać 2-3 razy w tygodniu, ale stopniowo zwiększać ciężar obciążeń

[Powrót do spisu treści]

Ciepłe

10-15 minut na rowerze stacjonarnym, stepper lub bieżni. Wykonaj cardio z umiarkowaną intensywnością, trzeba się pocić się trochę i nie dać z siebie wszystko w najszerszym.

load...

[Powrót do spisu treści]

Główną część

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia 1. Kick-series


Stań prosto w postawie bokserskiej, nogi lekko ugięte. Wykonaj pierwszą serię na prawą nogę „blow do przodu, na boki, do tyłu” z rękami z przodu klatki piersiowej i wysiłku prasy. Czy 12-20 uderzeń na samopoczucie. Następnie powtórz z lewą nogą. Głównym celem – aby osiągnąć najwyższą bounce, przynosząc piętę do przodu, naciśnij i stabilizacji. Organ ten nie powinien kołysać się na boki jak wahadło, a tył powinna pozostać stabilna prosta.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 2. Lunge z bocznym

Podnoszenia


Stań prosto, stopy na szerokość kości miednicy. Pociągnąć prasę, dłonie z hantlami na boki. Krok w prawą nogę do przodu, opuść się na lonży. Stopa jest ściśle pod kości miednicy, shin prostopadle do podłogi. Wciśnij ciało mięśni pośladków siły nośnej nogi w górę, „tył” odcisk stopy do przodu, robi kopa nóg powyżej linii talii. Równocześnie wyjście hantle w górę i do przodu. Trzymając w górze przez kilka sekund, a następnie powoli opuść nogę i rękę. Wykonaj 12 powtórzeń na każdą stronę, sterowania ruchem, nie spiesz się.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 3. „bułgarski” lonży z hantlami hodowli


skarpety Put prawą nogę na krześle, poszerzyć biodra tak, że stopy w dół na sznurowadła butów. Pociągnij brzuch, ramiona z hantlami na boki. Rozwijanej na lonży na „Front” nogi tak, że siedzenie jest rozciągnięta plecy i uda równolegle do podłogi okazało się. Twój cel – aby wywierać prasy. Ręce na dole, rozłożone na boki, niech kręgosłupa jest pionowa w stosunku do podłoża. Wykonaj 12 powtórzeń z każdą nogę

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 4. Odwrócona ramię mostu na jednej nodze z zhimom


Połóż się na plecach, nogi razem, jak najbardziej zbliżone do pośladków. Pull prasę dokręcić udo do siebie. Hantle w ręce na wysokości klatki piersiowej. Wciśnij ciało środkowej górę, napinając pośladki. Oderwij prawą nogę z podłogi i wyciągnij go. Fix pozycję ciała, tak aby stanowiły wsparcie lewej stopy i ramiona i wykonać 12 powolna hantli naciska w górę. Padnij na podłodze i powtórz z drugą nogą.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 5. Odwróć pompek z doprowadzeniem

Kolana.
Pociągnij brzuch, dostać się na podłodze, siedząc na pośladkach. Ręce umieszczone z tyłu, by skupić się na hantle. Ciągnięcie żołądka, zmusić ręce odpychać się od podłogi, aby skupić się na hantle i nog. Przez mięśnie brzucha przynieść prawe kolano na brzuchu, ugnij łokcie w tym samym czasie, napinając triceps. Wyciśnij ciało w górę, powrót nogę do pozycji wyjściowej i powtórz 12 razy z każdej nogi.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 6 lonży Side ze wzrostem biceps


Stań prosto, stopy na szerokości jednego metra. Rozwijanej na lonży na prawej nodze, podczas podnoszenia ramion z hantlami na Twoich barkach. Prostując nogę, powoli wyprostuj ręce. Uruchomić 12 razy w każdym kierunku. Upewnij się, że ciało nie jest kołysząc się z boku na bok, ciało było proste, a następnie naciśnij przycisk – dopasowanie.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenie 7. Odwróć Curl-up w wysokiej


Stań w wysokim naciskiem na fitball – ręce pod ramiona, nogi na fitball. Pociągnij brzuch, dokręcić Naciśnij, a następnie siłę mięśni brzucha, aby przenieść kolana tuż pod biustem i uważać, aby nie podnieść ciało. Nie „break” linia górna poziomu, tylko naciśnij pracy. Jednocześnie, łopaty powinny być silnie dociskana do grzbietu, tak, że nie wystają „skrzydełka” w górę. Maksymalna liczba powtórzeń, jeden po drugim.

Robi całą sekwencję, odpocząć kilka sekund, a następnie powtórz ćwiczenie od pierwszego do ostatniego nawet 1 lub 2 razy. Pociąg z ciężarkami wygodnym wagi, pamiętaj, że twoim celem – rozwijanie równowagi, aby nie zwiększać ciężar pracy, co może przyjść.

Przeszkoleni ludzie mogą używać wagi do kostek w pierwszym ćwiczeniu, a zatrzymuje się na pompek w odwrotnym pompek. W każdym razie, trening funkcjonalny – to powolne prace nad jakością i wynikach, a nie tylko Cardio przeprowadzone tak szybko jak to możliwe. Ćwicz regularnie i na pewno by zmieścić się w ich dżinsy studenta, lub będą w stanie powrócić do prenatalnej rozmiar odzieży.

load...