Bikini – dla mas, albo dlaczego wszyscy byli zazdrośni

Zawartość

Osobiście nie wiem o istnieniu portalu Super. Roux do tego medium. Cóż, nie był bardzo zainteresowany klonów „Vuma” pochyłych Luketmi. I w pisaniu tekstów w stylu „old zalogować Mens Heath” Lubię każda prowincjonalna graphomaniac wolą ćwiczyć. Więc w środę we wszechświecie, że coś zaskoczyło w moim taśmie zaczęły pojawiać się artykuły o polskim bikinistok spisu.

load...

Chłopaki, wiesz, myślę, czy coś gdzieś eksplodował w pobliżu Super edycji. Roux? Czy jest to spóźniona fajerwerki na dzień Airborne? Ogólnie rzecz biorąc, istotą „miłości” ludowej i „opieki”. Z obowiązkowego przekazywania liczby abonentów w instagrame. Wydaje się, że autor jest zazdrosny? W moich instagrame 300 abonentów, a ja nie jestem bikini. I nie zazdroszczę drogę. Więc co jest tak dotykając w sportsmenki prosty kopiraytera duszy?

[Powrót do spisu treści]

Katarzyna Usmanow

Bikini? Usmanow! Jest to o liczbie sensie wynika z jakiegokolwiek słabej głowy, nie obarczony informacji na temat głośników i głośników. Nawiasem mówiąc, Catherine nie jest rzecz, a robi online szkoły ciała Lab wraz z Denisem Gusiew i deweloperami. Jednak, jak się później okazało, Kate nie przeszkadzało, aby przyłączyć się do założycieli i BodiLaba to jest teraz odrzucona jako pracownika. Dalszy los „Laba” można przeczytać w instagrame Usmanow i oficjalnej stronie internetowej szkoły.

Ale nie tylko sukcesu Kathy sprawić nam burzę popularnej „miłości”. Zasadniczo, wszystkie bardzo zaniepokojony, zrobiła z tworzyw sztucznych, czy nie. I rozwód z jej pierwszego męża jest bardzo zaniepokojony. Nie, ale bardzo … jak obecność lub brak wstawiania piersi może mieć wpływ na zdolności umysłowych? Nie w ostatnim stuleciu, jak żyjemy, a nie budować komunizm jest. Wtedy przynajmniej podstawy teoretyczne może być wniesiona pod potępieniem kobiet, implanty są wstawiane. Jak to, co lubisz, towarzyszu kobieta kompleksuesh i pomyśleć, że jesteś jakimś nierównym towarzysza w potrzebie poprawy?

load...

Kto nie wie, w ubiegłym wieku towarzyszy kobietom zaorać na trzy zmiany – w pracy, w domu i „piękno”. Więc trzymaj swoje konie, każdy ma prawo do wstawienia się co chce i gdzie chce. Na szczęście Ekaterina Usmanow żadne kursy na piersi pompowanie za pomocą paska sprzedaje, ale po prostu program ćwiczeń dla domu i siłowni, a także planów posiłku. Nie lubię swój program z izolacją i mnogopovtorkoy diety i stosunkowo niskiej kaloryczności? Tak, idziesz do trójboista i nie biorą bikini Głowica fitness. Czy się to podoba, czy nie, ale kultura sport po prostu opiera się na „tych” pośladkowego mahah cardio i rzeczy.

[Powrót do spisu treści]

Arina Skoromniy-Warski

Arina Warski raz pierwszy pojawił się na kanale, którego nazwy nie mówimy. Film jest nadal zdecydowana Yutuba i opowiada o transformacji Arina pulchną studenta w eleganckiej damy fitness. Następnie Arina żonaty „polską Hulk” Andrew Skoromniy niż najwyraźniej rozzłościło fanów tego ostatniego. No, oczywiście, ona okresowo ulega trolling sieci społecznych, a więc, jak widać, jest już „dość”, komentarz, który reaguje tylko w specjalnej kategorii.

Nawiasem mówiąc, dziewczyny stworzyły biznesowe chorowity taki epizod w zeszłym tygodniu. Arina mamy antycellulitowy krem ​​robi. Oto ja osobiście nie rozumiem, co podekscytowany tak jest? Okrzyki: „Och, oszukują, śmietany vparivayut, i powiedzieć, że bar-de nie działa!” słychać tu i tam. Przede wszystkim, nikt nie będzie o „paska nie działa” nie jest wymieniona. Krem, który z biografii Arina nie jest teraz wyrzucić?

Tak, uspokój się już, albo iść z widłami szturmować urząd tej samej „Vichy”, „Lierak”, „Shiseido” i inne. Wszystkie z nich posiadają antycellulitowy krem ​​w asortymencie. Osobiście nie kupić śmietanę. Tylko dlatego, że obniżono koszt połowy samochodu na inny antycellulitowy nonsens, jako młody i nie obarczone mózgu. Obciążenie tylko wspomniany obiekt o dwóch naleśników.

Nieco wcześniej skandal Arina było. Jeszcze bardziej chorowity. Gdy oznajmiła sobie eksperta w rekonwalescencji po porodzie. Oto ja osobiście, nawiasem mówiąc, nie na stronie Arina i jej sposobów promowania swoich technik. Może być sto razy doskonała, ale sprawiają, że ludzie się zamknąć tylko zjawisko świat będzie w stanie „skórka” na przydatności okołoporodowym i poporodowym. Tylko wtedy – „specjalisty”. A wcześniej – młodej matki, która dzieli się osobistym doświadczeniem.

[Powrót do spisu treści]

Katarzyna Krasavina

Poczciwa dziewczyna i pozbawiony snobizmu. Autor przydatna, bardzo przydatne dla rozszerzenia materiału. Akcje za darmo tajemnic pozinga do bikini. Prowadzi seminaria. Uczy. Ale tu, jak mówią, możemy znaleźć coś na co narzekać.

Autor w „super”, ale pomyślałem całe chirurgii plastycznej, w oparciu o własne doświadczenia oglądania zdjęć. Towarzysze, dziennikarze, dobrze, że to bloger od wioski Masha Nepoymikakoytovo można napisać w duchu „Myślę, że tak, bo tak myślę.” Informacje o lokalizacji jest to, że? Widzisz coś? I nie widzę niczego, maksymalną klatkę piersiową i wypełniaczy. Cóż, kto w naszych wypełniacze nie są obecne w naszej niejasne czasie szybkiego starzenia? Nie wiem, ale jestem strasznie boi się zastrzyków. Zwłaszcza w oczy.

[Powrót do spisu treści]

Olga Błochin

Tu i chce wkręcić o butach i torty. Autor tekstu mamy – eksperta w tej bikinistok formularza w offseason. I pisał, że Olga jest de – źle. No wiesz, a ja jestem teraz bez żadnych błędów stylistycznych filologiczne zobowiązują się w tekście do przeszukania. I znajdzie takie same! Czy szanowany autor wie jednak, że scena odwodnionych sportowców iść i po prostu nie może utrzymać fizjologicznie suche w offseason? To jest, przepraszam, nie jest specyficzny problem sportowców i szczególnych krajowych standardów w bikini. Bikinistka powinny być cienkie. Punkt. Ale byłem jak Olga. Zwłaszcza treningu ramion, zrobiłem coś, i skorzystaliśmy z tego „czegoś” pomógł mi, za co wielkie dzięki Olga.

[Powrót do spisu treści]

Olga Putrova

Było krytyka nie Olga sama, a nie jego forma. I nawet włosy, zęby, paznokcie, piersi i wszystko inne, co jest tak przywiązany do omawiania pewnych facetów u dziewcząt edukacji i stopień pozbawienia naturalnych potrzeb. Piękno w szkołach Olga otwarty. Powiedz mi, dlaczego nikt nie jest zdenerwowany odwiedzając następnego szkolenia „Jak zarabiać na netto 100,5 mld rubli w ciągu 3 sekund, tworząc nędzne miejsc na kolana?” A co z Beauty School obiektywnie pięknej kobiety, która zapobiega?

Ogólnie rzecz biorąc, powinien być szczęśliwy, że ludzie dzielą się ze światem swoje piękne zdjęcia i promować ten sport dla mas. I niuanse typu diecie 1500 kalorii i od cardio przez godzinę na czczo i wykonalności pierwszym i drugim powinna być rozwiązana ze specjalistami. To, panie i panowie, nie są trenerzy i dietetycy, jesteś traktowany w Instagram lekarskim nie udać? To wszystko.

Elena Selivanova

load...