Bikini ciała w Australii, a kolejne 12 tygodni do harmonii

Zawartość

Ten program odchudzania jest wizualnie pięknych ustawień, zaprawdę, rozsianych po całym świecie. Od Australii, w USA i Kanadzie, Republice Południowej Afryki i Europy, a teraz w Polsce. Skąd taka popularność? Według doniesień na stronie internetowej autora, schudnąć z programem wszystkich. I skończy się tylko stonowanych ciała z niewielką ulgę, ale nie coś strasznego i tłoczonej. Kayla Itsines, autor książki „The Bikini Body”, mimo młodego wieku, doskonale orientuje się w technologiach internetowych. Jej strona na Instagrame z opcjonalnymi zdjęć klientów „przed i po” jest prawie zawsze w centrum uwagi. O tym programie „bikini ciało” napisał Cosmopolitan Daily Mail i kilka innych publikacji, nie jest tak dobrze znane w naszej kulturze. Kyle jest butkampy i posiada unikalny trener fitness za darmo. Więc co należy zrobić, aby osiągnąć niektóre z tych „przed i po”, jak na zdjęciu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Posiłki, że 80% sukcesu

Wiesz co trenerską sin braterstwo? Tak, większość z nas – z natury eksperymentatorów. Okresowe czczo? Tak, proszę. Dieta bezglutenowa? Daj dwa! Ograniczenie węglowodanów? I my też praktykuje. Nie dlatego, że jakieś wyższe standardy wyglądu dla kogoś tam jest świat kulturystyki estetycznej jakoś zgnieciony … ale – eksperymentatorzy przez naturę, a nie możemy zrezygnować, by nie spróbować czegoś nowego dla siebie.

W przeciwieństwie do niemal wszystkich trenerów medialnych Kyle – nie jest eksperymentatora. Dieta, którą promuje, to proste „Zasada płyty” czy zdrowa zbilansowana dieta, nie wykluczając żadnej węglowodanów lub tłuszczów lub białek zwierzęcych. W ogóle, jeść nie chce.

Nie wierzysz mi? Oto dzień w kuchni z Kayla:

Śniadanie: owsianka canonicity fitness – 30 gramów zbóż, owoców puchar, jedna czwarta skąpy proszek białkowy.

Przekąska: ćwierć łyżki masła orzechowego, plastry selera, puchar i 1 jabłko

Obiad: pita nadziewane pomidory, sałata i 80 g piersi kurczaka

Przekąska: 20 Winogrona (cześć, polska dieta z wyjątkiem winogron jak okropnym produktów zawierających cukier)

Obiad: gulasz wołowy, sałata, ser feta i quinoa jako

Napełniania

. Ogólnie rzecz biorąc, zwykle pięć-single żywności, która zawiera wystarczającą ilość węglowodanów i zdrowe tłuszcze, nic cudownego lub niesamowite.

Czy istnieją jakieś ograniczenia? Te 12 tygodni, można udać się do mojego ciała bikini, proponuje się trzymać bez alkoholu i słodyczy. Jagody i owoce, zgodnie z Kyle, wystarczy do szczęścia i zdrowia. Niesłodzone? Użyj stevia. Ponownie, niesłodzone? Sprawdzić zalet w coś innego, na przykład, aby zmniejszyć rozmiar talii.

load...

W zasadzie, jest to jeden z najbardziej udanych diety od żywienia nie jest, że widziałem. W tym sensie, że książka daje proste menu dla początkujących, jak i prosty układ na „to, czego potrzebujemy białka, tłuszcze i węglowodany.” Żadnych problemów z obliczeń wymagane. Jednak po przejściu przez pierwszy cykl „bikini ciało”, to najprawdopodobniej chcesz rozpocząć liczenie się. Cóż, nigdy nie wiadomo, nagle chcesz mięśnie podnabrat po utracie wagi.

Jedynym ograniczeniem – menu z bikini zarządzania nie nadaje się dla ludzi, którzy mają alergię pokarmową lub cukrzycy.

[Powrót do spisu treści]

Szkolenie przez Kayla Itsines

Osobiście dowiedział się o Kyle’a, natknął się na butkampa wideo w kimś Instagrame. Uderzyło mnie … nie, nie liczbę pompek i Burpoe na milimetr kwadratowy szkolenia, a potem, z czystej techniki zaangażowanych robi Burpoe i push-upy. A jednak, klienci Kyle bardzo szczęśliwe twarze. Instruktorzy grupowe programy mnie zrozumie. Wystarczy powiedzieć słowo na literę „O” lub słowo z literą „b” i zaczynają pokazywać ćwiczenia, więc połowa grupy daje się i staje się natychmiast. Druga połowa, w listopadzie o słabych rękach, i nie ma potrzeby pobierania tych lub zaczyna krzywy powtórki, starając się przy każdej okazji, aby zwinąć na kolanach.

Ogólnie rzecz biorąc, jakiego rodzaju szkolenia tak, że ludzie przynoszą do tej formy, bez rozpaczy w oczach i narzekają rękach? Nic specjalnego, jest to kombinacja:

  • Pozytywne nastawienie do szkoleń. Tak, Kyle nigdzie nie pisze, że to będzie łatwe. Zamiast tego dostosowuje swoich klientów, że będzie trudno, a to – normalna opłata za piękne ciało;
  • Odporność szkolenia

  • (zauważ, że nie powiedzieć, trening siłowy, mój ulubiony bar tam nie pojawia się nigdzie). Szkolenia organizowane są okrągłe, ale w czasie. W każdej sesji, zapraszamy do 2 „zasięg” ćwiczeń, z których każda musi być zrobione w ciągu 7 minut, wykonując jak najwięcej powtórzeń czystą technologią. Każde koło jest powtarzany 2 razy. Zajęcia odbywają się w Splicie – 1 szkolenie na nogi, 2 szkolenia w prasie i „góry”, a trzeci – na całe ciało. Jakie ćwiczenia należy zrobić? Tak, wszystkie moje ulubione – Squats, rzuca się, idąc rzuca się na nogach. Burpoe, skoki, skoki na ławce, aby uzyskać więcej kalorii spalania. I kilka pompek w różnych technikach pięknej „top”. Na mój gust, brakuje tylko pull-up, ale czekaj, to bikini dziewczyny na ciało, a nie program przygotowań do wejścia na Szkołę pokładowego;
  • Niskiej intensywności cardio – Kyle silnie promuje chodzenie na 35-60 minut w dni wolne. Logicznie rzecz biorąc, można biegać, a jeśli wystarczająco przeszkoleni. Albo skorzystać z mini-stepper, jeśli lubisz;
  • HIIT – tylko 10-15 minut naprzemienne 30-sekundowych sprintów i 30-sekundowych okresów odpoczynku;
  • Rozciąganie – standardowe ćwiczenia rozciągające dla każdej grupy mięśni, bez sznurka z zamachu, bardzo cicho i kulturalnie

Generalnie program Kayla – to jest dobry plan PFD, które naprawdę pomóc i spalić tłuszcz, i są w tonie, a do tego bez wciskania mnogopovtorki symulator, na którym Zachód spadła w 80 lat. Po „ciało bikini” można zrobić coś z Kettlebell szkolenia i siły do ​​bieguna, aby uruchomić dowolną odległość i specjalnego szkolenia na kursie. I można przejść „ciało bikini” w drugiej i trzeciej rundzie, too.

Program cicho zakupione w języku polskim, angielskim, kimś ważnym, proste i nezateyliv odczytać nawet z kursu „liceum wiele lat temu.” Wszystkie ćwiczenia przedstawione na zdjęciach, plan jest łatwo rzucać na smartphone i prowadzić do pokoju. Można ćwiczyć w domu, w razie potrzeby – potrzebę medbol, hantle, step, i dywan. Jedynym minusem dla naszych rodaków – wysoka cena, około 3500 polskich rubli. Ale z drugiej strony, dlaczego wciąż myślę, że trenerzy fitness musiał pracować za darmo?

load...