Bierze wszystko, rzucam treningu!

Zawartość

Ten post będzie koncentrować się na treningu sportowego w zwykłym, więc jeśli chcesz przeczytać o psychologii i innych ciał niebieskich precle, to nie jest tutaj. Ściśle rzecz biorąc, popieram jakąś cenzurę w procesie sporządzania wiadomości ZOZhe. To nie znaczy, że – w odniesieniu do edukacji w duchu starożytnej Sparcie. Jednak to, co będzie. Kilka lat temu magazyn „Time” opublikował wstrząsający horror, co się artykuł zatytułowany „Ćwiczenia nie spalić tłuszcz.” Od tego czasu wiele megabajtów danych płynęła, ale pracowity reraytery peredirat sobą ten „cud news” i stają się aktywne na wiosnę. Tak biedny specjaliści fitness nie tylko zniechęcić uczelnię Arnoldov w pragnieniu podkręcić biceps na 2 dni, ale także do czynienia z przyszłą Miranda Kerr, którzy chcą dogolodatsya form, pre-rzucanie sprawności nieskuteczne. W roli ostatniego argumentu zwolenników szczupłości damskiej często służy bardzo niefortunny mały artykuł.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia i prawdą, nie spalić tłuszcz

Tak, przeciętny przybysz zużywa za godzinę szkolenia około 300-400 kcal. Jest to najlepszy, a jeśli nie mówimy o Pilates lub NIA. O zwierząt cierpiących na obręcz mam nawet pisanie nie chce zmęczony już wyjaśnienia na temat intensywności cardio. Jedz 300 kalorii CAN, łatwo za pomocą sera pachechku domek 0%, a duże jabłko. Więc gdzie jest sprawiedliwość?

Jeśli chcesz się filozofią – w swoich sprawach budowlanych ciała w ogóle. Zazwyczaj najlepszym „Marzenie biceps” nie są w stanie pompować w życie genetyki i dziewice, którzy chcą być przejrzyste, uporządkowane są całkiem zdrowe biodra i klatkę piersiową.

Po przeczytaniu tej pory dobre wieści, można zashvyrnut dala hantle. Ale ja po prostu nie chcą tego. Zobaczmy teraz do tego, co się stanie, jeśli dziś przerwać trening.

load...

Tydzień 1

O, jak fajnie nie boli, zacząłem spać, nie trzeba wstawać do szkolenia. Może się to siedzieć na diecie łatwiej, gdyż nie byłoby pożądane w ogóle. A w ogóle, dużo czasu został zwolniony, pójdę zobaczyć serialchik.

Tydzień 2

Wszystko jest wspaniałe, patrzę w dół na tych niezbyt inteligentnych kobiet w siłowni. Niech nadal rozbić, a ja mam trochę głodować i być dobrze brzmiące na sezon plażowy.

Tydzień 3

Brawo! Schudłem pion do 2 kg. To jest po prostu coś, jakieś guzki na kapłana pojawił. No, nic, ja kremikom go!

Tydzień 4

O dziwo, waga przestała spadać. Ale głód ze straszliwą siłą. W tym tygodniu byłem na przyjęcie urodzinowe / firmowych / restauracji, lub po prostu swobodnie przebiegł obok kawiarni i zjadł. Och, nie pamiętam, ile zjadł. Musimy zacząć od diety.

W tym momencie mogę pogratulować niefortunne „hudelitsu” z przybyciem do klubu zawsze zmniejszenie masy ciała kobiety. Z tego można sporządzić dożywotnią subskrypcję do wszystkich „nowej dietochki” i oglądać sobie lewatywę do odchudzania trochę więcej.

I teraz pytam was zrobić jedną prostą rzecz. Otwórz dowolny materiałach wideo i jechać tam, „Zuzana Light”. Dziewczyna, która widać – gruba? A może to strasznie syfon lub nawet przypomina człowieka? Więc wiesz, nawet w okresie odchudzania, nie siedzieć na diecie „poniżej” 1500 kalorii. Właściwie, jeśli nie można powtórzyć wszystko, co pokazuje, Zuzana, nie ma powodu, aby priorytety inaczej niż „siedzieć na diecie niskokalorycznej.”

[Powrót do spisu treści]

Gdzie powinienem dać szkolenia?

Poprzez restrukturyzację specjalistycznej ciało (tak, to prawda, spalić tłuszcz i budować głośność w odpowiednich miejscach w jednej butelce) Lyle McDonald jest proste statystyki. Zaawansowane fitnessist czasie wysokiej intensywności treningu interwałowego spala 120 kalorii w 10 minut. Przybysz z „krokami stóp i klaskanie uszami” – tylko 50. Więc twoim celem powinno być, na tyle dziwnie, zwiększenie sprawności fizycznej. Tak, przysiad głębsze, czystsze pompek, działa dłużej i czerpać więcej, a nie ważyć mniej ze względu na utratę litrów wody po treningu w antycellulitowych spodnie.

Pomyśl o tym, czy można utrzymać dobrą intensywność, brzdęk godziny na chodzenie na bieżni, a nie trzeba. Wystarczy do tego samego celu, aby spędzić 20 minut HIIT, na przykład.

I Lyle twierdzi, że z wyłączeniem trening siłowy z programu odchudzania, to zmusza organizm do stracenia najcenniejszą rzeczą jaką posiada – tkankę mięśniową. No, to ja po prostu skorzystać z linku na władzę – Oczywiście, że jedzenie, na przykład, gryki i kefir na 600 kcal / dzień, i wadze, na przykład, 70 kg, nie można stworzyć deficyt 70.000 kcal wymagane do utraty 10 kg na miesięcy.

W tłumaczeniu na język codzienny, oznacza to „cellulit na papieża, pion w równowadze.” Pamiętaj, gładkie i obwisłe pośladki tych, którzy, przynajmniej nie kuca, chce jeść w dowolnej ilości i daty urodzenia jest trochę później, w 2017 roku nie wydarzy. Wszystkie transmisje każda cienka modelowe o „przyspieszonej przemiany” to porcja makaronu na uszy. A ponieważ jesteśmy przeciwni wykorzystaniu wyrafinowanej białej mąki, prawda?

Ale powiedział, że jest suche matematyka kalorii. Nie można im ufać zbytnio, nie mam siły. Ci, którzy mieszkają emocje i obrazy przekona prosty obraz. Kup abonament na miejskim basenie, lub po prostu wyjść na plażę w dzień powszedni bliżej do kolacji. Zobaczysz wiele ciał prawdziwych kobiet, jak wyglądają starsze niż 40 lat i bez obciążenia sieciowego. Chcesz tego?

Być może uważasz, że będziesz wyglądać jak Cameron Diaz w jego 40, jeśli masz wystarczająco dużo. Więc Cameron robi CrossFit. I prawie każdy chuda Celebrity „Sekretne” coś zrobić dla sekcji zasilania.

Być może to, co rzucasz sportu z powodu banalnej zespołem przebiśnieg. To jest niezdrowe pragnienie:

  • Schudnąć raz na milion kilogramów;
  • Podczas treningu jako komandos;
  • Jest jak ptak, kolibra;
  • Nie

  • Wydać na szkolenia jest niczym, ponieważ sama modelka z HIIT wideo i powiedział „nie”;
  • I zapomnieć o przydatności jako koszmar jak najszybciej waga osiągnie poziom docelowy.

Pamiętaj, że aby postawić się zbyt wysokie cele w fitness oznacza nic nie osiągnąć. Co byś powiedział, nie ma żadnego guru motywacji. Są one, co do zasady, tylko może podnieść swoje ciało z kanapy. W ogóle, jeśli post nie jest przekonany, nie poddawaj się, nie wiem, co z tobą zrobić. Może wysłać guru motywacji. Niech cię nauczyć, aby zarobić miliony dolarów. Następnie wybrać się do lekarza w Hollywood, a on ci wyciąć. A teraz – powrót do koziołka.

load...