Bielizna korygująca dla kobiet: wyznaczenie pasa i symulacji rzeczy

Która kobieta nie marzy o smukłej figurze, talii, biustu i bujne uwodzicielskich seksualnych zaokrąglonych biodrach? Dążenie do doskonałości nieodłączne w każdym z nas. Zbliżają się do ideału nam pomóc liczne diety, ćwiczenia, zabiegi kosmetyczne i bieliznę korygującą dla kobiet – trochę trick korekty wizualnej.

load...

Zawartość:

Wybierając ubrania dla korygowania rodzaj rysunku

Pierwsze skojarzenie, które występuje, gdy wyrażenie „bielizna korygująca”, oczywiście, gorset – jeden z najstarszych i najbardziej kontrowersyjnych tematów damskiej garderoby, który pojawił się w czasach starożytnej Grecji. Ile ma ona przekształcona, a ilu rannych! Chociaż obecny bielizna korygująca jest przeznaczony do wykonywania tych samych funkcji jak pas biodrowy i ciasne gorsety damskie, stało się znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze, a poza tym, to pomaga dostosować się nie tylko w talii lub biust, ale inne obszary problemowe ciała.

Zasada korygującej bielizny

Ten rodzaj bielizny ma na obszary problemowe wymaga zmiany w organizmie działań naprawczych: obszary z nadmiarem mocy produkcyjnych na skutek efektu kompresji jest zmniejszona, a ze względu na niewystarczające wstawkami i efekt modelowania – wzrasta. Nowoczesne modelowanie i bielizna odchudzanie daje możliwość natychmiastowego poprawienia niedoskonałą formę, dzięki czemu ta kobieta, aby postać bardziej harmonijny, z łatwością umieścić na któregokolwiek chcesz strój i poczuć to komfortowo i pewnie ci.

load...

Historycznych poprzedników nowymi modelami

Po bielizny korygującej była dostępna tylko dla pań z wyższych sfer, a skóra została użyta do jego produkcji, wąsy ryb i włókien naturalnych. Wszystko to sprawia, że ​​ten skarpetkę w pralni prawdziwym testem dla kobiet. Nowoczesna technologia skoczył do przodu. Dzisiaj, bielizna korygująca, oprócz modelowania wpływu takich wymagań jak komfort, dopasowywania, przesyłu powietrza i estetycznego wyglądu. Te wysokie wymagania są łatwe do zrealizowania dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, które mają wysoki stopień elastyczności, które biorą pożądany kształt, przystosowując się do ciała kobiety, a następnie powrót do stanu pierwotnego.

Specjalny krój i materiały

Do produkcji bielizny korygującej nylonu służy dziś, lycry, nylonu i lycry mieszankę, silikon, termoplastyczne i elastanu – materiał wykonany z włókien syntetycznych, dostarczając rozwiązany w obszarach problemowych normalne krążenie krwi. Wnętrze wykończone prania niekoniecznie naturalnych tkanin. Z naturalnej bawełny, a zwłaszcza tworzy klin dla maksymalnej higieny i funkcjonalności. Jedną z głównych cech dowolnego modelowania bielizny nie jest spójna struktura może pojawić się ze szwów odzieży. Większość rodzajów bielizny korygującej nie ma żadnych ograniczeń w noszeniu, tak samo jak normalny bielizna, nosić go na co dzień może być odcinana pod żadnym ubraniem – luźna i szczelne.

Zapobieganie cellulitu i terapeutyczne

Wielu producentów bielizny korygującej aktywnie współpracuje z czołowymi projektantami i lekarzami, które pozwala na tworzenie estetycznie atrakcyjny model z efektem terapeutycznym. Ta bielizna jest nie tylko skutecznie ukrywa kobiece niedoskonałości figury, ale również pomaga pozbyć się cellulitu, naprawdę oczyścić kilka dodatkowych centymetrów, poprawić postawę ciała, zmniejszyć dyskomfort, ból i ciężkość piersi, które mogą wystąpić w czasie ciąży i wielu stanów patologicznych. Ponadto naprawcze staniki, bluzki, topy i gorsety zwiotczenie i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się piersi, są doskonałą mastopatia zapobieganie i torbiele.

0.

Rodzaje bielizny korygującej dla kobiet

 • Korekcji pasa

Jest on stosowany w celu skorygowania talii. Specjalna konstrukcja z elastycznych pasów pozwala kości pasa zmniejszyć objętość przez trzy, pięć lub więcej centymetrów. W którym stopień korekcji można regulować za pomocą ultra trzy rzędy haczyków.

 • Wysokie figi
 • Naprawcze

Pamiętaj, żeby angażować się w przypadkach, gdy konieczne jest nie tylko do zmniejszenia rozmiaru talii, ale także odebrać brzuch.

 • Naprawcze spodnie Gorset

Na kilka rozmiarów zmniejszyć biodra, „zbierać” z boku i dokręcić brzuch, pozwalając jednocześnie i dostosować bioder i talii.

5.

 • Biustonosze korygujące, bluzki, topy i gorsety

Pomaga wspierać piersi i zmieniać swój kształt. Wzory korekcyjne dla busty panie są wykonane z materiałów elastycznych, bez stałych kubki i ozdobnych pudełkach, aby nie tworzyć dodatkowej objętości, są one szczelnie okrywają w klatce piersiowej, nie pozwalając mu swobodnie poruszać się pod ubraniem.

 • Minimizer Biustonosz

Pozwala właściciele dużym biustem wizualnie zmniejszyć biust. Ponadto, pozwala na utrzymanie elastyczności i klatki piersiowej, zapewniając dobrą obsługę.

 • Biustonosze push-up efekt

Pozostawić do optycznie powiększają biust o jeden lub dwa rozmiary. Silikonowy biustonosz niewidoczne, składająca się z jednej filiżanki, bez ramiączek, backless i nawet w najbardziej otwartym stroju będzie niezauważalna.

1.

 • Figi Modelowanie i spodenki z wkładkami

Dodaj brakującą objętość w biodrach i pośladkach. Modelowania efekt można osiągnąć za pomocą ukrytych kieszeni specjalnej podkładki, kształt, wielkość i ilość, która różni się w zależności od potrzeb. Zamiast podkładki w celu symulacji specjalnego formowanego materiału mogą być użyte. Dodawanie centymetrów gdzie jest to potrzebne, figi i szorty wysokiej modelowania jednocześnie może wiązać się z żołądka.

 • Naprawcze łaska

Idealnie wspierania piersi, jak również zapewnić korekcję trudnych obszarach talii i brzucha. Istnieje Gracje modeli, które pomagają prawidłowej postawy.

 • Naprawcze kombinezony

Unikalne narzędzie do kompleksowej korekty, która rozciąga się maksymalną liczbę obszarów problemowych – pośladki, uda, talia, brzuch i biust.

8.

 • Porodzie pościel

Jest on stosowany w okresie laktacji i rekonwalescencji po porodzie. Pomaga wspierania piersi, aby zmniejszyć obciążenie kręgosłupa i powróci do prenatalnej proporcjach.

 • Seksualne i estetyczne bielizna

Należą do nich w szczególności gorsety, które w ostatnich latach są coraz częściej wykorzystywane jako bielizna ale nie jako samodzielna jednostka garderoby damskiej, który może być bezpiecznie noszone z spódnice, dżinsy i innych ciekawych kombinacji.

6.

Jak wybrać odpowiednią bieliznę korygującą

Najpierw wybierz naprawczych model bielizny powinna być oparta na jego funkcjonalny celu:

 • Lub bieliznę kompresji odchudzanie – redukuje niepożądane głośności;
 • Pościel

 • Z wkładkami, biustonosze silikonowe – dodaj głośność brakuje;
 • Modelowania

 • Bielizny łączy kilka funkcji, na przykład, w tym samym czasie, to ciągnie żołądka, wspomaga piersi i daje okrągłości bioder.

Przy wyborze odpowiedniego modelu powinna uwzględniać stopień ubrania korekta

Słaby korekcja – produkty wykonane są z grubej tkaniny oddychającej z lekkim efektem masującym, która pomaga rozwiązać problem cellulitu. Pościel ze słabym stopniu korekcji może być bezpiecznie stosowany nawet dziewczęta z modelem wygląd, chcąc ukryć kilka dodatkowych centymetrów w biodrach i talii.

0. 5.

średnia korekcja osiągnięta poprzez zastosowanie różnych tkanek gęstości z różnym nacisku na niektórych obszarach. Jest to skrzyżowanie rzeźbienia modeli bielizny i sztywnej konstrukcji gorset.

Silna korekta osiąga się przez stosowanie sztywnych wkładek gorset, postawy i pull-up obszarów problemowych prostowania. Przeznaczony dla kobiet z poważnymi brakami figur.

Rozmiar ubrania powinny pasować rozmiar ciała, a nie ciągnąć i wycisnąć do dyskomfortu. Po raz pierwszy po zakupie bielizna korygująca powinna być nie więcej niż noszone dwie lub trzy godziny dziennie, aby umożliwić organizmowi przyzwyczaić się do niego.

load...