Bielizna dla puszystych kobiet: jak wybrać model korekcji

Jest tam zdanie: „Zawsze iść do pięknych ubrań, kochanie, jeśli przenieść do autobusu, to przynajmniej nie będzie się wstydzić.”. To, oczywiście, czarny humor, ale to sprawia, że ​​wiele kobiet starannie wybrać bieliznę dla siebie. Jak wybrać bieliznę dla większych kobiet? Jest to nie tylko modele z krzywego kształtu z Victoria Secret może wyglądać kusząco.

load...

Piękna bielizna daje pozytywne emocje, a co za tym idzie, dobre samopoczucie, pewność siebie i wysokie duchy.

Zawartość:

Sekrety dopasowania bielizny duża

 1. Być uczciwym wobec siebie. Nie należy wybierać bieliznę dla jednego lub nawet dwóch rozmiarach mniejszych i zabrać tylko rozmiar. Po pościel którego trochę przeciągnąć będzie powodować dyskomfort, a także niepotrzebne tworząc fałdy widoczne nawet pod ubraniem. Ale nawet więcej niż trzeba, rozmiar nie jest warte podjęcia. To wizualnie bielizna sprawi, że nawet więcej.
 2. Zakup tylko bieliznę, które lubisz. Ignoruj ​​rady sprzedawców w sklepie, nie zawsze są one poprawne. Chciałbym stringi? Zapraszam je kupić! Jeśli oferta, co ci się nie podoba, nie wahaj się o tym mówić.
 3. Spróbuj wybrać bieliznę że podkorrektiruet wady sylwetki, podkreślając swoje mocne strony. Dla otyłych kobiet polecane są gorsety, majtki wsparcia, bielizna z rzeźbienia vstavochki. Wszystko to pozwala nam stworzyć piękną sylwetkę.
 4. Pamiętaj, że bielizna musi pasować do okazji. Co nadaje się na romantyczny daty, absolutnie nie nadaje się do siłowni. Załóżmy, że masz zestaw na każdą okazję.
 5. Większość kobiet nie można dokładnie nazwać rozmiar biustonosza. Ale zanim kupisz bieliznę dla kobiet otyłych, konieczne jest, aby dowiedzieć się. Wiele sklepów sprzedających chętnych do świadczenia tej usługi za darmo. Mierzą one prawidłowo kobiet, pomagając im wybrać odpowiedni model stanika. Ale jest prostszy sposób: do zmierzenia się. Mierząc obwód pod biustem, należy wyciągnąć taśmę pomiarową szczelnie, tak aby nie uzyskać wyniki z błędem do zawyżenia. Pamiętaj, że gdy sam Obwód klatki piersiowej różne kobiety może być zupełnie inny kształt biustu, więc biustonosz, zwłaszcza drogie, trzeba zmierzyć. Ramiączka biustonosza dla otyłych kobiet powinien być na tyle szeroki, w przeciwnym razie będą one rozbijają się w głąb skóry. Pod pachami nie powinien mieć żadnych zmarszczek.
 6. Tchórze najlepiej wybrać prosty model z nabivnym wzoru lub haft będzie tylko dodać do swojej objętości pod obcisłe ubrania.
 7. load...

  Kształtowanie bieliznę dla wspaniałych form

  Oferuje bieliznę dla kobiet otyłych, sprzedawcy często zwracają uwagę na kupujących modelu naprawczych. Aby dokonać właściwego wyboru, trzeba mieć ogólne pojęcie o bieżącej bielizny korygującej.

  Wszystkie obecne modele są wykonane z materiałów naturalnych i syntetycznych wysokiej jakości. Ta bielizna jest szybko zmniejsza objętość biustu i talii, pośladków ciągnie, a tym samym pozwala kobiecie czuć się komfortowo. Obszary problemowe dotyczące ciała przestają być tak, jakby pod ubraniem jest bielizna korygująca.

  Figi korygujące pośladki odchudzające i pełne biodra. Zwykle takie szwy bielizna są całkowicie nieobecne, więc można mieć pewność, że ubrania w górnej części bielizny doskonale siedzieć. Podobnie działają i spodenki talia, ale inne niż pośladków, nóg odchudzania, kształtowania figury. Wygodnie, wsparcie pościel, ale nie szczypał sylwetkę.

  Kształtowanie bieliznę pozwala skórze oddychać. Mimo, że jest wykonany z materiałów syntetycznych, zapewnia stałą masażu leczniczego skórę. Jedynym prania, który nie jest oddychająca – to model, który wzmocnione gumowe wstawki, które mają silne właściwości naprawcze.

  Kto potrzebuje korygującą bieliznę

  Praktyka pokazuje, że naprawcze modele bielizny potrzebujemy co drugą kobietę. Ale to jest w ogóle problem inaczej: jedna potrzeba zwiększenia coś, inne zredukowane do trzeciej – aby ukryć kilka dodatkowych centymetrów w talii, czwarty – redystrybucji nacisk na brzuch i pośladki, cellulit ukryj uzyskując nosić cienką ciasny strój.

  Dzisiejsi producenci oferują różne stopnie bieliźnie korekcji. Jest to słaby, umiarkowany i silny korekta. Słaba korekcja nakrycia redystrybucji obciążenia na obszarach problemowych, wciągając brzuch i pośladki. Stale stymuluje skórę w tym samym czasie rozwiązywania problemu cellulitu. Ta ścisła spodnie i spodnie, kamizelki, gorsety.

  Średnia korekcja – to złoty środek pomiędzy konwencjonalnym bielizna rzeźbienie łagodnej korekty i sztywnych konstrukcji gorset. Naprawcze możliwość prania jest osiągnięte dzięki zastosowaniu tkanki różnym gęstości. To, co tworzy różne ciśnienia w różnych strefach w celu zapewnienia korekty.

  Silna korekta – to bielizna zaprojektowana specjalnie dla kobiet z poważnymi brakami figur. Wykorzystuje sztywne wkładki, które dokręcić obszarów problemowych i prawidłową postawę.

  Zasady wyboru bielizny dla korekcji

  Bielizna korygująca wykorzystuje ogromną liczbę kobiet. Pod możliwe jest bezpiecznie nosić piękne rzeczy napięty figurę. Tworzenie modelu bielizny korygującej dla każdego smaku i koloru.

load...