Białko – nie jest panaceum

Nie jest panaceum
Zawartość

Chcę spróbować picia protyin warto? A jaką moc obciążenia należy zrobić?

load...

Zdravstvuyte, drogi Pytający! Przede wszystkim dziękuję za ilustrację typowej sytuacji w żywieniu sportowców. I to jest tak – to usłyszałem, rodzaj podoba, przydatne dla wzrostu mięśni, to może warto się napić. Tak, nowy w pomieszczeniu są obliczane nie tylko do odkręcania technologii oraz 100,500 powtórzeń Maha pośladki i skręcania do prasy, ale także przez liczbę słoików i przesiewaczy, którzy przeciągać je do siłowni. I po spędzeniu pieniądze i pije! Na szczęście, większość „białka” nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, a jest po prostu sposobem na dywersyfikację żywności. No, albo coś czuć zaangażowanie w sporcie, czy coś.

Osobiście jestem bardzo niepopularne punktu widzenia na sportpit. Tak, uważam, że nie jest to konieczne w przypadku normalnego zorganizowanej diety. Zwłaszcza nie potrzebują kogoś, kto może jeść regularnie i robi coś takiego jak PFD mocy 3 razy w tygodniu. A przede wszystkim, nie chce tych, którzy są pod wpływem siły rozumie wzloty i push-upy z bodibarom z kolan. Ale ideologiczne proszki przeciwnika i shakery, nie jestem. W moim przekonaniu, są, tylko rodzaj pokarmu. Podobnie jak wygodne, pożądane – rzeczywiście pić, spróbuj po prostu normalnym markę wybrać, a formuła bez dodatków takich jak aspartam.

Jednak nie powiedział nic o sobie, a jedynym pytaniem o mocy mogę się domyślać, że jesteś dopiero zaczynają swoją drogę do sprawności. Dobrze, dają ogólne wskazówki, które pomogą Ci podjąć decyzję.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego muszę

Białka

Kupić proszków białkowych z następującym celu – dodanie do białka diecie z niedoborem w istocie z makroelementów. To wszystko. A jak określić braki czy nie? Aby to zrobić, nie ma innego sposobu, za wyjątkiem rachunkowości i kontroli. Tak więc, w celu sprawdzenia, czy białko jest konieczne, osobiste, niezbędne jest:

load...

Zważyć i nagrywać wszystko, co jeść w ciągu dnia i wieczorem specjalny wierszyk „kalorii i BZHU”. Ściągania stosowania miejscowego, lepiej jest, że działki pobór kalorii i białek w tygodniu;

Obiektywnie ocenić ich aktywność fizyczną. Jeśli wolisz siedzieć przy komputerze i pomyśleć, co by takie uprawnienie do zrobienia, a ponieważ masz wychowania fizycznego – okresowe chodzenie spożywcze i mycie podłogi, opiera się na minimalnych standardów białka 1-1, 5 g na 1 kg masy ciała;

Jeśli ćwiczenie jest już tam, w formacie, na przykład, videotrenirovok, zajęć grupowych lub pierwszego władzy w pokoju z trenerem – trzeba coś jak 1, 5 g białka na 1 kg masy ciała;

Ale dla tych, którzy są zaangażowani w o 5 razy w tygodniu przez życie „estetycznej” w Splicie lub trójboju, podnoszenie ciężarów lub pokrewnych dyscyplin istnieje reguła od 2 do 2, 5 g białka na 1 kg masy ciała. I to jest w praktyce sportu dla zdrowia jest rzadko używany

Tak więc, jeśli nie „załadować” aktywność białka w swojej kategorii, warto pomyśleć o zakupie proszku białka. Albo się rozpocząć już przygotować jajecznicę, pierś z kurczaka, wołowiny lub co jesz tam.

Osobiście uważam, że to bardzo wygodny w użyciu proszków białka w diecie wegetariańskiej. Mimo to, twarożek dość szybko nudzi, tofu nie jest jak większość ludzi, i wiesz, co dzieje się na samych ziaren. W tym przypadku, jeśli etyka umożliwia dużo białka serwatki jest lepsza niż niedoborem białka.

Znów można kupić białko, ale to, i nie zacząć pić. Jeśli o jednym z poniższych stwierdzeń najlepiej zacząć normalnie jeść zwykły posiłek:

  • Ci nie ładuj się na koktajl, swój cel – zmniejszenie masy ciała i spalania tłuszczu i kalorii, a cofać. W tym przypadku działa zasada „lepiej nie pić żywności i żuć ją” po prostu się mniej głodni, a dieta będzie lepiej tolerowany;
  • Po prostu nie lubi smaku i masz awersję. Oczywiście nie dostać się domyślić, przejdź na jakiejś wystawie fitness i degustacji białek lub zawodach kulturystycznych. W holu przy takich imprezach mają tendencję do „pour” białka dla każdego, aby ocenić dobre, czy nie, będzie mógł od razu;
  • I tak, należy się spodziewać, że to przyzwoity marka żywieniu sportowców są dość drogie, zwłaszcza jeśli są w tej chwili w Polsce. Ponownie, tutaj musimy przejść z budżetu, zbyt

[Powrót do spisu treści]

Co z

Obciążenia mocy. Starsi koledzy to pytanie jest zwykle odpowiedział: „W zaocznie nie konsultuje.” Osobiście uważam, że pick up styl, moda, ćwiczenia, sprzęt i zaopatrzenie w ogóle „doprowadzić” do siłowni tak, że chce odejść, nie tylko można pominąć kompetentnego trenera. Profesjonaliści, wiesz, w tym przypadku bardziej widoczne.

Samozatrudnienie w domu dla początkujących Zwykle nie polecam. Tylko dlatego, że wtedy trzeba jeszcze naprawić sprzęt i metody nauki o wiele trudniejsze niż uczenie się.

Jedynym sensownym pomysłem, który przychodzi na myśl w tej chwili – do zdefiniowania celu i sprawdzić stan zdrowia. Ostatnio nawet przede wszystkim, dużo, przykro mi, ciężarowcy chce być z wieloma urazami stawów i kręgosłupa, przepukliny i nic dobrego z niego zwykle nie wyjdzie.

Myśląc o pokoju, pójść na badania lekarskie, nawet jeśli będzie malować limitu. Wytyczne te odnoszą się do klubu, który jest w swoim mieście przygotowuje sportowców w trójboju siłowym i podnoszeniu ciężarów. Dla kulturystów jest jeszcze czas po podstawa przyniesie. Dlaczego nie od razu szturmować estetykę? Prawdę mówiąc, większość ludzi po prostu nie mają wystarczająco dużo mocy, aby zbudować żadnego ciała sen. Ponieważ w pierwszej wytrzymałości i bezpieczeństwa, a więc izolacji ćwiczenia dla różnych grup mięśniowych jako główne formy szkolenia.

Ponownie, jest to prawdą, jeśli celem jak „wysportowany i silny organizm.” Jeśli chcesz zwykłej średniej budowy i w dobrym zdrowiu, nie widzę niczego złego w zajęciach grupowych też.

Elena Selivanova

load...