Białe ubrania: w co się ubrać i jak połączyć

Wszystko od dawna przyzwyczajeni do faktu, że czarny – kolor elegancji. Ponieważ połowę średniej kobiecej garderoby zajmują rzeczy w kolorze czarnym, a druga połowa – Rzeczy inne kolory. Wszystkie, z wyjątkiem białego. Rzeczywiście, kolor biały w ubrania kobiet używać nieaktywna. Niektórzy uważają, że jest ich pełno, inni uważają, że ten kolor jest łatwo zabrudzone i niepraktyczne. W rzeczywistości, biały materiał może odświeżyć swój wizerunek i stać się tym wydarzeniem, które będzie przyciągać do Ciebie podziwu spojrzenia. Białe mogą być noszone w każdym czasie – niezależnie od tego, gdzie iz kim idziesz i co Cię zrozumieć.

load...

Zawartość:

Jak korzystać z białego koloru ubrania

Ten kolor jest powiązany z żadnym innym kolorze, a wierzcie mi, nie ma kobiety, która nie jest biała. Niestety, opinia publiczna nakłada na nas mity i uprzedzenia związane z tym kolorem, tak wiele odmówić, aby wypełnić swoją szafę z tych rzeczy.

load...

Rozwiać mity o białym

  • Mit 1. Fat kobieta biały rzeczy przeciwwskazane

W rzeczywistości, to stwierdzenie jest prawdą. Jeśli rzeczy są odpowiednio dobrane w zależności od stylu, sylwetkę i kompatybilności z innymi ubraniami i akcesoriami, białe naprawdę może zakończyć się wzrokowo. Ciemne kolory są ukrywać wady figury. Jednak to nie oznacza, że ​​z pełnej białych kobiet powinno być zaniechane. Dobrze dobrany krój ubrania mogą dać szczupłą sylwetkę. Na przykład, jeśli na białym bluzki nosić kamizelkę z głębokim Wykrój. Jeśli można odebrać białej sukni z osobna, to sprawi, że szczuplejsze o co najmniej 10 kg, jeżeli strony tej sukni są ciemne pionowe wstawiania. Nie zbanowany i białe spodnie, jeśli umieścić na szczycie ciemnej kurtce lub bluzkę, która obejmuje biodra.

  • Mit 2. Biały kolor w odzieży mogą sobie pozwolić tylko młodych dziewcząt

To nie jest prawda. Przesadzić z białego koloru jest niemożliwe, bez względu na to ile masz lat – 17 lub 77. Sedin, nawiasem mówiąc, dobrze współgra z białym ubraniu.

  • Mit 3. Białe ubrania, można wybrać tylko kobiety i brunetki

Rzeczywiście, gdy biały kolor kontrastuje z ciemnymi włosami, wygląda świetnie! W rzeczywistości, ten kolor nie należy lekceważyć ani brunetki lub blondynki lub rudowłosa. Jak dla blondynek, dla nich istnieje odpowiedni mit. Przeczytaj ją poniżej.

  • Mit 4. Biała odzież jest tylko blond

To prawda. Jeśli usunąć słowo „tylko” (patrz poprzedni mitu).

Krótko mówiąc, nie ma powodu do odmowy bieli. Dlatego będziemy wiedzieć jak go używać do podkreślenia godności swojej figury i ukryć swoje wady.

Jak korzystać z białego koloru ubrania

Cechą charakterystyczną jest to, że białe białe elementy graficzne, od razu widoczne i ciemne rzeczy, jak „ukrywa”.

Jeśli chcesz zawęzić biodra? Nosić ciemne spodnie lub spódnica i biały top let obejmuje linię bioder. Górna część wizualnie przeważają dna, a twoje proporcje są wyważone.

Chcesz wyglądać szczuplejsze i wizualnie zwiększyć wysokość? Wybierz białą bluzkę, sukienkę lub koszulę z pionowymi ciemnymi paskami. Efekt „rozciąganie” jest szczególnie zauważalne w przypadku ciemnych wkładki są umieszczone na bokach.

Jeśli chcesz optycznie wydłużyć szyję, kupić białą kurtkę z wycięciem w kształcie litery V ciemności. Dreaming powiększyć piersi? Pomaga Białą kokietka na kolor lub ciemnej sukni.

Efekt cienkiej talii stanie, jeśli umieścić na szczycie białej bluzce lub ubrać szeroki czarny pas. Jednocześnie, swobodniejszych sukienek, bluzek wyciąć lub bardziej zauważalny efekt.

Twarz będzie świecić, jeśli używasz efekt podświetlenia. Musimy ubrać w ciemnych rzeczy, podkreślając coś białego w pobliżu twarzy. Może to być szalik, biały kołnierz, naszyjnik lub naszyjnik.

Białe i psychologia jego wielbicieli

Z pewnością wiesz, że biały kolor ubrania symbolizuje niewinność, czystość, radość i dobroć. Związana z nim jest światło dzienne i jest związany z ogólnie przyjętymi pojęć moralności, prawa i prawdy.

Westalkami w starożytnym Rzymie nosili białe suknie i welony. Od starożytności kolor biały oznacza dążenie do duchowego piękna i wyrzeczenia się wszelkich ziemskich rzeczy. W odniesieniu do tradycji chrześcijańskiej, to odnosi się do relacji z boskim blaskiem. Jest w białych przedstawiają świętych i aniołów.

Biały kolor ubrania i ma odwrotne znaczenie. Wydawał stanie wchłonąć, neutralizować wszystkie inne kolory, jest skorelowana z pustki, ciszy, bezcielesny, śmierci. Wiemy, że nasi przodkowie-Słowianie ubrany zmarłych w białe szaty i pokryte białym całunem, a mieszkańcy Australii i Afryki własnego ciała pomalowane białą farbą, jeśli ktoś zmarł z najbliższymi. Żałoba jest biały w Azji.

Psychologowie uważają, że każdy człowiek woli niektórych jeden kolor (lub dwóch lub trzech kolorach, ale nie więcej). I te kolory mogą powiedzieć wiele o charakterze danej osoby, mimo że preferencje zmieniają się w czasie. Psychologowie użytku profesjonalnego testu, który został opracowany szwajcarski naukowiec Max Lüscher w latach 40-tych ubiegłego wieku. Oczywiście, aby przeprowadzić test na profesjonalnym poziomie wymaga specjalnego przeszkolenia, więc współcześni psychologowie opracowali wersję „lite”, które można sprawdzić samodzielnie, każdy przy użyciu kolorowego telewizora ustawienie.

Jeśli wolisz biały kolor sukni najprawdopodobniej są obdarzone poczuciem sprawiedliwości, dążą do pokoju i harmonii z innymi ludźmi, chcesz, aby zadowolić innych i urok płci przeciwnej. Ale gdy biały kolor w ubrania zbyt wiele, może to oznaczać, że czujesz się różni od innych ludzi. Może to poczucie wyższości mogą mieć kompleks niższości, a może być i choroby.

Biały – kolor równości, ponieważ zawiera wszystkie kolory. To pomaga, zachęca, budzi zaufanie. Negatywne cechy koloru wejdzie w życie, gdy jest zbyt dużo odzieży. Zauważono, że ludzie, którzy preferują ten kolor otwartą w komunikowaniu się z innymi, zdolnej do oddania, może z łatwością zidentyfikować, że wszelkie fałszywe lub ukryty. Negatywne cechy są uważane za biały izolacji, frustracji, obojętność, nuda.

Tak więc, biały kolor sukni można używać i potrzebować. Ale, oczywiście, nie powinno być tylko jeden. Co jeszcze symbolizuje to kolor? Biała peruka sędzia – symbol sprawiedliwości, białą szatę lekarza – symbol zbawienia. Kolor ten kontroluje funkcje wizualne i układu hormonalnego, wróżki mówią. Białe ubrania sprawia, że ​​skóra bardziej miękka i miękkie wizualne, styliści powiedzieć.

Więc nosić czy nie nosić?

A ty się rozejrzeć. Jako nieliczni ludzie wybierają białe ubranie! Istnieje w kolorze czarnym lub szarym. Wydaje się, że życie tych ludzi jest – czarnym, szarym i brązowym. Chcemy żyć jasne!. Noś ubrania w jasnym kolorze, uśmiech dla ludzi w pośpiechu, aby zrobić dobre! Niech twoja biała magia, aby uczynić świat trochę bardziej piękny i czystsze. Mężczyzna ubrany w biały sprawia, że ​​inni pozytywne emocje na poziomie podświadomości, i nie można zauważyć. To jest, gdy staje się jasne, że biały kolor ubrania – kolor magii.

Zalecenia wideo projektant

Lena Kaspirkevich

load...