Biała glinka: lekarstwem na trądzik i skutecznych maskami białej gliny do pielęgnacji włosów i twarzy

Przez kilka tysięcy lat, biała glinka wykorzystywane do uzdrawiania ciała i zachowaniu urody i młodej skóry. W ciągu ostatnich 100 lat to cud natury został niesłusznie zapomniany, ale ostatnio największych firm kosmetycznych na świecie zaczął poważne studium tego produktu. Oczywiście, w naszych sklepach można kupić białą glinę. Jednakże, najczęściej na dolnych półkach, ponieważ jest obrazowo mówiąc, grosz, ale efektem jest to, że daje oczywiście zasługuje na szczególną uwagę.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości białej gliny

Leczenie glinki, jak na przykład jeden z kierunków ziemny, terapii. Gliny nie bakterie, neutralizuje toksyny, zabija zarazki. Już w czasach starożytnych, gliny stosuje się w leczeniu chorób skóry, chorób stawów, a nawet zatrucia i epidemie. Najbardziej cenną właściwością glinki – to zdolność do absorbowania substancji szkodliwych, toksyny. Na przykład, z gliny wewnętrznie, jeśli wprowadza się do jelita, pochłania toksyczne produkty uboczne, przez mikroorganizmy. Glina, bez wątpienia charakteryzuje sterylizacji i działaniu antybakteryjnym.

Opieka ciało gliny stosuje się do poprawy wyglądu i utrzymać skórę w dobrej kondycji. Glina jest doskonałym środkiem antyseptycznym, oczyszcza skórę zapobiega tworzeniu się łupieżu. Biała glinka używany do maseczek i kąpieli.

load...

Biała glina, z kolei zawiera minerałów i pierwiastków śladowych, które są niezbędne dla zdrowia i urody. Można go zakupić w sklepie, w czystej postaci, ale może być również sformułowany jako specjalnych kosmetyków.

Biała glinka jest typowy efekt wybielający, a to tworzy barierę dla szkodliwych skutków dla środowiska. Wygładza zmarszczki, oczyszcza skórę z trądzikiem i łagodzi stany zapalne. Może być również stosowany w celu usunięcia zmęczenia nóg, nadmierne pocenie się i obrzęki pod oczami.

Maski wykonane z białej gliny dla

Włosów

Maski wykonane z białej gliny jest bardzo przydatna do włosów. Zawierają sole mineralne, fosforany, żelazo, wapń, potas, magnez i inne pierwiastki śladowe. Takie maski całkowicie wyeliminować łupież, wypadanie włosów zminimalizować i stymulować ich wzrost. Przepis maska ​​do włosów z białej gliny jest bardzo prosta. Cztery łyżki gliny napełnić zimną wodą i mieszać do tego czasu, aż do uzyskania jednorodnej masy cieczy i. Jeśli twoje włosy są najbardziej zbliżone do śmiały niż normalne lub suche, w zależności od jego rodzaju, dodać do tej masy trochę soku z cytryny. Zastosuj tę kompozycję na czystej, lekko wilgotne włosy i owiń głowę folią. Czas trwania zabiegu – 30 minut. Następnie spłukać włosy ciepłą wodą, nałożyć pozostawiana na balsam do włosów i grzebień je.

Maski wykonane z białej gliny

Twarzy

Glina jest również uważane za niezastąpione narzędzie do czyszczenia i odżywiania skóry. Z białej gliny można wytworzyć całkowicie różne maski. Wszakże eliminuje trądzik i pomaga pozbyć się trądziku. Jego wpływ jest miękki i delikatny. Podczas tworzenia maski na twarz w równych proporcjach, mieszanej białej gliny i wody, mieszać aż do uzyskania jednorodnej konsystencji. W takim maska ​​może być przechowywany przez długi czas, jeżeli jest to konieczne, przez rozpuszczenie w małej ilości wody.

Chcesz emitować piękno i młodość? Nasza rada – użyj tej białej gliny!

load...