Bezsolnej dieta – trudna decyzja

Czy ktoś widział każdą kobietę, absolutnie zadowolony z mojego rysunku? Jak mówią polski artysta i dziennikarz Yanina Ipohorskaya: „Kiedy w końcu ważą tyle, ile chcesz ważyć – chcemy, aby pomieścić masę drugiego.” Doskonałość jest nieosiągalna … wejdziesz na jego spotkanie, i to jest obrzydliwe chichot i pokazywanie języka wycofuje dwa kroki w tył. I dążenie do tego trwa wiecznie. Ale, oczywiście, nie jest to powód, aby zrezygnować – „drogi pieszo” Jednym z kroków na drodze do marzeń – diety. Trudno znaleźć kobietę, która przynajmniej raz w życiu jadłem to znakomity sposób na siebie tortury.

load...

Ach, te diety! Istnieje wiele z nich. I za każdym razem, „usiadł” na jednej z nich, jesteśmy przekonani, że to wszystko jest zbyt raz dokładnie się dzieje. Rzeczywiście, jak żyć bez tej wiary? Jednak, mimo wszystko, zanim rush „w basenie z głową”, należy starannie rozważyć wszystkie. Po tym wszystkim, bezmyślne stosowanie się do innego nowomodny diecie może poważnie zaszkodzić zdrowiu. W rezultacie, zamiast z piękną i szczupłą sylwetkę, masz „kilka” chorób i depresji dodatkowo. I to nie jest to, czego chciał, prawda?

W związku z tym, najmniej złe opcje muszą być wybrane. Oto, na przykład, sól dieta. Jak „to” prac?

Jakie są „solą”?

„Na powitanie chlebem i solą …” „To jest sól”, „Sól ziemi” … Wcześniej, sól była na wagę złota. Tak czy nie zrezygnować z niego i że może dać? Soli kuchennej – połączenie dwóch pierwiastków chemicznych – sodu i chloru. Pamiętał szkoła chemia kurs? Jednakże, nawet jeśli nie jest – to nie jest tak ważne. Najważniejsze jest to, że on i drugi element jest bardzo potrzebne. Bez nich organizm po prostu nie może funkcjonować normalnie.

load...

Jednak wszystkie niezbędne środki. Więc tutaj – substancje te są przydatne tylko w określonych ilościach. Do normalnego funkcjonowania organizm potrzebuje bardzo mało soli. I to jest on już liczba otrzymanych z różnych produktów – ponieważ sól zawarta w chleb i mięso, a nawet warzyw. Ale zbyt wiele jest szkodliwe. Dlaczego? Powód jest prosty – Sól ma zdolność do zatrzymywania wody. Dlatego też, jeśli buduje się zbyt wiele, to istnieje obrzęk. Nadmiar wody może spowodować poważne problemy z naczyniami krwionośnymi, nerek i serca. Początkowo sól dieta został opracowany przez lekarza – podawano ją do pacjentów z ciężkimi chorobami sercowo-naczyniowymi.

Ona przeniesione do świata „walczących z nadwagą.” Co to jest odwołanie od tej diecie? Odpowiedź jest bardzo prosta – jak najszybciej zrezygnować z słonej wody zaczyna aktywnie opuścić swoje ciało. I waży sporo. W rezultacie, „środek kontroli” jest postrzegane jako małe zwycięstwo nad samym sobą. Efekt jest niemal natychmiastowy – kgs prostu „topić” w oczach. Ale to, co chciał, prawda?

Jednak i tutaj nie jest kompletna bez wielkim „wada”. Oferuje on dietę o niskiej zawartości soli, która jest tracona jest nie tłuszcz nienawidził, ale tylko woda. I aby pozbyć się tkanki tłuszczowej, będą wymagały zwykłe ograniczenia – nie ciastka, pieczywo, słodycze … I pomyśleć, „ogłosić całą listę” nie ma sensu – każdy wie „szkodliwe” produktów.

Ponadto dieta bezsolnej są dość rygorystyczne środki zwalczania otyłości. I nie są one odpowiednie dla każdego. I używać go w gorącym sezonie nie zaleca każdemu – organizm i tak traci dużo wody, a wraz z nim soli. Przed przystąpieniem do wykonania „planowanego” zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem. Nagle, dla ciebie, ta metoda nie jest odpowiednia, a może nawet zranić? Jeżeli lekarz „dał zielone światło” pozostaje do wyboru, jaki rodzaj diety będzie trzymać. Istnieją co najmniej dwa główne rodzaje – „Klasyczna” i „japoński”.

Co jeszcze mogę jeść, aby schudnąć?

„Klasycznych” wolnego od soli diety przeznaczony jest do 15 dni, w których znajdują się w „bloki” o trzech dni. Podczas każdego cyklu trzydniowym, można mieć dowolny jeden produkt. Cała reszta – na klasykę. Są 4-6 razy dziennie, w małych porcjach. Picia mnóstwo (co najmniej dwóch litrów dziennie) wody.

 1. Pierwsze trzy dni – „kurczak”. I oczywiście, powinno być częścią większości dietetycznego kurczaka – pierś. Bez skóry i tłuszczu. Gotować 500 g kurczaka bez soli. Żeby było nie tak świeże, można użyć naturalnych przypraw – pieprz, czosnek, kurkuma i zioła.
 2. „Chicken Days” doświadczyli? Następnie przejdź do „ryby”. Zasada jest taka sama – tylko ryby jeść przez trzy dni. To musi być gotowane, chude. Oczywiście, bez soli. Maksymalna liczba – pół kilo. Jeśli dodać cytrynę – jest całkiem jadalne.
 3. Po cyklu trzydniowy – owsianki. Cook i może być na wodzie i mleku – jak chcesz. Stawka dzienna – 250 gramów zboża.
 4. Następnie są warzywa. Gdzie się bez nich obejść? Można jeść do 2 kg dziennie jakichkolwiek warzyw, z wyjątkiem – zgadliście? – Prawo ziemniaki.
 5. I wreszcie „finish line” – owoc. Trzy dni jeść tylko je. Wszystkie standardowe – banany nie może.

„Japoński” dieta

Nie, kuchnia japońska, sól ta wolna dieta nie ma nic wspólnego. Wystarczy rozwijała japońskich lekarzy. Jeśli chcesz dostać to czego chcesz – „stracić” 6-8 kg – koncesje w tej chwili nie może być udzielona. Jest to kolejny ważny punkt. Te same dietetycy, którzy go rozwinięte, twierdzą, że repeat „eksperyment” może być nie wcześniej niż 2,5-3 lat. W przeciwnym razie można rozpocząć problem zdrowotny. Obliczono co 13 dni. Więc zacznijmy.

 • Dzień pierwszy

Nawiasem mówiąc, to samo menu jest dokładnie taka sama, a ostatni – trzynasty dzień diety. Na śniadanie można wypić filiżankę czarnej kawy – to wszystko. Gotować kapustę na obiad, posypane odrobiną oleju roślinnego. Zmyć tę szklankę świeżego soku pomidorowego. Na kolację dopasowanie gotowanej ryby. Chociaż, oczywiście, lepiej jest wybierać odmiany o niskiej zawartości tłuszczu.

 • Dzień drugi

Menu zbiega się z dniem dwunastą. Na śniadanie wszystko jedno czarnej kawy, ale może dodać kawałek chleba z otrębów. Jak obiad – sałatka jarzynowa i 300 gramów samego ryb przebywał z wami po wczorajszej kolacji. Wieczorem – mały (100 g), gotowane mięso wołowe i szkła kefir.

 • Dzień trzeci to samo co jedenastego

Rano – kawa i ciastko. Cukinia popołudnie smażyć na oleju roślinnym. Na kolację – świeżej kapusty z oliwą z oliwek i dwa jajka. On jest dozwolone jedenasty dzień relaksu – na kolację, można jeść dodatkowe 200 gramów gotowanej wołowiny.

 • Dni czwarty i dziesiąty

Rano tost odwołany! Tylko czarna kawa. Tak jak poprzednio, jeden kubek. Na obiad, gotowane marchew z oliwek. Jeśli możesz, można jeść trzy kawałki! By – surowe jaja i 15 gramów stałe – naturalne solone! – ser. Obiad – owoce. Ale winogrona i banany – zakazane.

 • Piąty i dziewiąty dzień

A teraz już anulowane i kawa. Na śniadanie – surowe marchewki, posypać z sokiem z cytryny. Można trzeć na tarce, a można po prostu wyciąć. Na obiad – gotowane ryby i soku pomidorowego. Na kolację – wszystkie takie same owoce. Nie wszystko jeść wczoraj?

 • Szósty i ósmy dzień

Kawa zrehabilitowany! Jedna filiżanka. W ciągu dnia – gotowana pierś z kurczaka i sałatkę. Wybór – kapusta czy marchew. Przed pójściem do łóżka – 2 jajka i marchewki z oliwą z oliwek.

 • Siódmy dzień

Rano – zielona herbata. Na obiad – mięso. Chude gotowana wołowina – 200 gramów. Wieczór – owoce.

Jeżeli wszystko dokładnie rozważyć, trzeba dojść do wniosku, że wolna sól dieta nie jest dla ciebie – nie powinien sam wyrzut z tchórzostwa. Jest całkiem możliwe, aby zrobić bez tak radykalnych rozwiązań. Tylko nie przesadzaj wędzony, słony, słodki i tłuszczowych. Unikaj używania soli w kuchni, i dodać sól do jedzenia trochę już na talerzu. Użyj więcej przypraw. I dodatkowy ciężar … Oczywiście, musimy walczyć! Ale jak ktoś powiedział, wyraźnie zorientowany w sejmie: „Najlepszym sposobem, aby schudnąć – jedz ile chcesz, czego nie mogę znieść.”

load...