Bezpieczne Ombre farbowanie w domu

Ombre – ten rodzaj farbowania włosów, który został niedawno zyskuje ogromną popularność. Wiele osób uważa, że ​​Ombre farbowanie w domu jest dość ciężka procedura, ale tak nie jest.

load...

Co można osiągnąć?

Farbowanie włosów w stylu Ombre to wyjątkowa okazja, aby uzupełnić obraz. Procedura taka jest odpowiednia dla wszystkich włosów i tsvetotipa. Procedura może używać:

  • Farbowania włosów, zachowując naturalny kolor;
  • Wykorzystywać dużą liczbę jasnych i ciemnych odcieni;
  • Zmiany kształtu powierzchni na podstawie długości barwiącej;
  • Stworzyć stylową fryzurę, która nie potrzebuje ukladyat każdego ranka;
  • Mane nadania dodatkowej objętości z korekcją koloru.

W większości przypadków kobiety są oferowane w salonie tworzenie fryzury Ombre barwienie w domu może być wielki eksperyment jeśli fashionistka może farbować włosy samodzielnie.

Typy Ombre

W większości przypadków Ombre – wyjaśnienie czubkach loki od połowy długości, ale istnieje kilka sposobów do barwienia włosów w tym stylu.

load...
  1. Classic – ciemne korzenie i lżejsze końce. Zazwyczaj wykonane z naturalnych odcieniach włosów.
  2. Rewers – metoda ta zyskuje coraz większą popularność. Dzięki temu włosy farbowane sprzeczne Ombre ciemne końce i lekkie korzenie.
  3. Vintage – włosy farbowane z lekkim granicach rozmycia. Tak więc jest to uczucie, że włosy nie są farbowane, ale tylko hodowane naturalne korzenie.
  4. Przekrój – dość niezwykły sposób, który jest rzadko. Włosy farbowane paski.
  5. Kolor – końce kolor włosów nie jest naturalny kolor i uczynić najjaśniejsza z nietypowych kolorach: różowy, turkusowy, niebieski, etc.

Najczęściej kobiety wybierają klasyczną Ombre. Barwienia, dzięki czemu można łatwo powielać w domu.

Przygotowanie do malowania

Ombre farbowanie w domu wymaga dużo więcej preparatu niż zwykle. Istnieją dwa możliwe sposoby: całkowite zabarwienie (potrzeba 2 kolory) oraz częściowego wskazówki rozjaśniające.

Gdy ten ostatni jest konieczne, aby podnieść jaśniejszy odcień, który jest bardziej prawdopodobne, dostosowane do naturalnego koloru włosów. Wcześniej, kolor można oszacować za pomocą specjalnych programów komputerowych. Wykonując barwienie w domu Ombre zaleca odcień 2-3 tonów lżejsze podstawy.

Przy pełnym obrazie musi najpierw pomalować loki w podstawowego, pierwotnego koloru. On zazwyczaj ciemno. Zaleca się odczekać co najmniej 4-5 dni pomiędzy malarstwem, tak aby nie powodować uszkodzenia włosów.

Bezpośrednio do procedury trzeba przygotować osadnika (farba żądany kolor), kilka rezinochek, grzebień, balsam-odżywka.

Technika zabiegu

Najpierw musimy dokładnie przeczesać włosy i lekko zwilżyć wodą.

Kolejny etap – przygotowanie do malowania. Konieczne jest, aby podzielić włosy na zamki. Zazwyczaj od 5 do 10, w zależności od gęstości zawinięcia. Jeśli są one silnie skręcony, może być wstępnie wyprostować je trochę. Po zdefiniowaniu długość bielonych nici, konieczne jest, aby połączyć je gumki na tym samym poziomie. To pomoże zmaksymalizować farbowania włosów równomiernie.

Malować przygotowania. Na tym etapie, rozcieńczonego barwnika, zgodnie z instrukcją. Najczęściej do barwienia stylu Ombre wykorzystywane odstojników. Pomagają rozjaśnić naturalny kolor i osiągnąć efekt wskazówek słońcu bielone.

Nici barwniki. Wybielacz zaczyna działać bardzo szybko, więc farba powinna być stosowana przy maksymalnej szybkości do nici okazało monochromatyczne. Zastosowanie takich środków domu powinno nastąpić z maksymalną dokładnością, osadnika, w żadnym wypadku nie powinna spaść na włosy nad dziąsłem. Farbę najlepiej specjalny pędzel, rozdzielenie nici dodatkowo za pomocą folii.

W zależności od koloru bazowego i pragnienie, aby rozjaśnić końce, aby zachować farby powinna wynosić od 20 do 35 minut.

Następnie konieczne jest, aby zmyć.

Renowacja. Po głównym ukazuje konieczne smarowanie granicę pomiędzy kolorami i wprowadzić nici na skutek gradientu. W tym celu po pierwszym praniu klarowania nakłada się na obszarze ponad dziąsłem a końcówkami. Farba musi trzymać przez 10 minut. W tym czasie, to sprawia, że ​​lżejsze przejście od światła do ciemnych odcieni i wskazówki będą jeszcze jaśniejsze.

Obchodzi. Po przepłukaniu Przemalowanie jest konieczne, aby zapewnić zwiększoną szok odżywienia włosów. Można użyć specjalnego balsamu po barwieniu i opiekuńczy szampon.

Obecnie można znaleźć zestawy i malować w sklepach kosmetycznych do barwienia zarówno w klasycznej i odwrócić Ombre.

load...