Bezammiachnoy farbowania włosów. Nieszkodliwe kolorystyka i doskonały wynik

Zawartość:

Według naukowców, w umyśle człowieka jest 10-15 tysięcy mieszków włosowych. Codziennie tracimy czesanie włosów z 50-200, w zależności od stanu zdrowia, wieku, środowiska. I aby wyglądać zadbane włosy, a włosy doskonale, kobiety uciekają się do różnych sztuczek. Szampony, odżywki, maski, odżywki i farbowania włosów – wszystkie zbudowane w rzędach na półkach łazience.

load...

Europejscy naukowcy oszacowali, że dla każdego życia, obserwując ich wygląd kobieta spędza tych środków około 500 tysięcy dolarów. Znaczna ilość zgadzają. Jednak, aby być piękne, jakie wydatki po prostu nie iść, a my zaprzeczyć się na wiele sposobów, tak aby uzyskać swój ulubiony nowy produkt do barwienia włosów. Jednak nie wszystkie kolory są równie dobre, a bardzo często, zamiast oczekiwanego oszałamiający efekt możemy uzyskać wiele problemów: wypadanie włosów, matowa cera sucha i innych problemów. Dlatego dobór środka barwiącego należy traktować ze szczególną ostrożnością.

Czy możliwe jest nieszkodliwy barwienia?

Bezammiachnoy farbowania włosów pozwala malować siwe włosy lub po prostu zmienić kolor włosów bez większej szkody dla ich zdrowia. Po zastosowaniu atramentów odpornych które są oparte na czynniki utleniające, stan włosów pogarsza się bardzo, że są powolne, aby uzdrawiać i odzyskać. Pojawienie naturalnych kolorów bez amoniaku wywołał prawdziwą sensację. I choć można je uznać za stosunkowo młody wynalazek bezammiachnoy farb znalazły swoich fanów, staje się coraz bardziej popularne.

Takie farby są idealne do częstego stosowania, z ich pomocą można łatwo zmienić swój wizerunek tak często, jak tylko chcesz. A jeśli twoje włosy są złagodzone – nie rozpaczaj, bezammiachnoy farbą, nie będzie powodować im żadnej krzywdy, ale raczej wspierać i odbił się lekko. Ze względu na naturalne barwniki zawierają naturalne składniki, które mają efekt wzmocnienia.

load...

Niewątpliwą zaletą farby bez amoniaku

 • Treść tylko naturalnych składników: wyciągu z prosa, brzozy, orzecha i pestek winogron;
 • Wsparcie dla słabych włosów, wzmacniając ich strukturę, dając naturalny połysk;
 • Oszczędzając zabarwienie w których tusz pigmentowy nie wnika głęboko, ale działa wyłącznie na powierzchni włosów;
 • Po użyciu farby, włosy i wygląda bardzo imponująco: jasne, błyszczące i jedwabiste. A co najważniejsze – na żywo.

Wady naturalne barwniki

Pomimo wielu pozytywnych opinii, tusze bezammiachnoy mają wady. Może dla ciebie nie wydaje się aż tak poważne, ale mówić o nich wszystko jedno, jest to konieczne.

Kruchość

Producenci takich funduszy mówią, że odbywają się na włosach przez okres do sześciu tygodni. Jednak nie jest to prawdą. Blaknięciu koloru staje się zauważalne już w drugim tygodniu po barwieniu. I z każdego mycia włosów na głowie staje się blada i ręczniki mogą być ślady farby. Pomimo powyższego, tusz bezammiachnoy kumulują koloru w czasie. Oznacza to, że coraz częściej z nich korzystać, tym bogatszy będzie kolor włosów.

Słabe radzenie sobie z siwymi włosami

Na siwych włosów, eksperci radzą, aby używać farb zawierających utleniaczy chemicznych. A może trzeba powtórzyć procedurę barwienia prawie co tydzień, co nie jest bardzo wygodne. Ale jest rozwiązanie! Można udać się do salonu piękności, gdzie mistrz będzie produkować barwnik bez amoniaku, mocowanie żele koloru specjalnego zbrojarzy. Zatem, włosy mniej uszkodzeń zostanie wykonana.

Słabe Rozjaśnia

Jeśli masz czarne zamki żywicy, to zamienia się w blond farbą bezammiachnoy (niech będzie, a najlepiej) nie uda. Wszystko, co można osiągnąć – jest, aby rozjaśnić włosy na boisku 2-3.

To wymaga umiejętności w rysunku

Barwniki te są bardzo kapryśne. Aby osiągnąć pożądany efekt, to najlepiej szukać pomocy u fryzjera. Jeśli zdecydujesz się spędzić swój własny koloryt, jest gotowy do zbadania wszystkich niuansów tej pracy należy dokładnie przeczytać instrukcję i zapamiętać wszystko, co wiesz o mieszanie kolorów.

Ma wysoki koszt

Tak, dla kogoś, i fakt ten będzie uważany za wadę. Barwniki bez amoniaku istnieją dwa lub narzędzi bardziej odporne nawet trzy razy. Kreator tej kolorystyce jest również ceniony wyżej. Jeśli można znaleźć niedrogie farby bezammiachnoy, nie spiesz się natychmiast, aby go kupić. Być może jest to fake. Zapisywanie teraz jesteś w drugim spędzić wiele razy bardziej na porost włosów.

Jak korzystać pomalować bezammiachnoy

 • Przed rozpoczęciem procedury barwienia nie jest konieczne do mycia włosów, dzięki czemu farba jest lepiej być usunięty;
 • Ale wiele lakierów i pianek nadal trzeba zmyć, w przeciwnym razie ryzykujemy nie całkiem cienia, który został liczone;
 • Podobnie jak w przypadku utrzymywania środka barwiącego należy stosować na całej długości włosów i zachować więcej niż pół godziny;
 • Aby zmyć farbę stosując szampon i balsam, który jest dostarczany wraz z barwnikiem. Cóż, jeśli posiadamy w magazynie i żel utrwalacza.
 • Jeśli zdecydujesz się farbować tylko regenerować korzenie, najpierw zastosować farbę na nich czekać 15 minut, a następnie dystrybucji pozostałych środków na resztę włosów. Zmyć po kolejnych 15 minutach.
 • Intensywność za efekt jest zależny od temperatury. Dlatego, jeśli chcesz bardziej mocny i jasny cień, ukryć swoje włosy pod polietylenu i owinąć ręcznikiem.

Najbardziej znanym farba bezammiachnoy

 • Wella Professionals – twórcy tego narzędzia twierdzą, że może wytrzymać do 25 Flushing.
 • Chi Ilonic – produkt naturalny i bezpieczny zaprojektowany specjalnie dla siwych włosów. Radzi sobie z szarego na 100%.
 • L`Opeal Profesjonaliści – ta farba na polskim rynku, najbardziej zróżnicowana gama odcieni. Ona jest bardzo dobrze w połączeniu z naturalnym kolorem, dzięki czemu włosy wyglądają naturalnie i naturalny.
 • Revlon Professional – bezammiachnoy barwnik, znany z właściwości kojących. Włosy po farbowaniu stają się miękkie, jedwabiste i lśniące.
 • Matrix – kremowa farba. Jest on stosowany w celu przywrócenia naturalnego koloru włosów.
 • Cutrin – dość odporne barwniki barwiące.
 • Londacolor – nadaje włosom bogaty i intensywny kolor, jej paleta składa się z 34 kolorów.
 • Schwarzkopf Niezbędny Kolor – kremowy. Ponadto do barwienia i dba o zdrowie włosów. Jest to popularne malować siwe włosy, posiada w magazynie 20 kolorach.

Oczywiście, tutaj nie jest przedstawiony cały barwnik bezammiachnoy włosów. Są one tak dobre, dają możliwość eksperymentowania z kolorem i powoli podnieść swój idealny wizerunek.

load...