Beret szydełka. Prosty sposób spektakularny wynik

Zawartość:

Beret – uniwersalny stroik. Znieść jego dzieci i dorosłych, bogaci i biedni, zarówno wojskowe, jak i cywilne. I to trwa o każdej porze roku, a to nigdy nie wychodzi z mody. Berety futro szycia i grube sukno, skóry i filcu, dzianiny i szydełka. I, przy okazji, to zajmuje dzianiny mogą być źródłem dumy fanów ręcznie wykonane i mistrza to zadanie – dziania szydełka beret – w stanie, a szwaczka i doświadczony fachowiec. A dlaczego? A ponieważ dzianiny beret – dość prosta konstrukcja. Co to jest i jak przełożyć nasze plany w praktyce? Przekonajmy się.

load...

Cechy beret

Trwa nadal najbardziej popularne wśród kobiet w nakryciu głowy. Dzianina Beret – zwłaszcza, że ​​jest to bardzo proste do wiązania haka lub druty. Niezależnie od stylu, wszystko odbywa składa się z kilku części, a jego dziania (w przeciwieństwie do szycia) nie musi towarzyszyć specjalnego wzoru.

 • W górnej części beret – piły tarczowej.
 • Połowy – prosty lub trapezowa część, która określa wielkość i blask owy.
 • Szczegóły na dnie – na tej stronie pracy nieprzerwanej pętli.
 • Ramka – wąskie lub szerokie pasmo dzianiny.

Szczegóły Beret może sprawić, że składnik, możliwe jest dzianina jednoczęściowy ostrze z jednym szwem lub wykonać dziania koło. Styl nakrycia głowy zależy tylko dwa punkty. Po pierwsze, jest ona określana przez obecność i wielkość środkowej linii, a po drugie zależy od „siedzi” Czy bierze obręcz, czy to ma prostą krawędź bez dodatkowego paska.

Wygląd beret, szydełka, decyduje nie tylko styl, ale także jakość (zobacz) przędza, w której gęstość, aby uzyskać dziewiarskich, a także wybrany wzór. Ażurowe dzianiny beret szydełka lato z cienkiej bawełny lub jedwabiu wątku. Do demineralizowanej wykonania wybrano średniej grubości przędzy, delikatne wzory lub gęsty wiązania. Ciepły Berets wełny dziania, w dół i moher. Bardzo często berety ozdobiony szydełkowych kwiatów, broszek i innych elementów dekoracyjnych.

load...

Głównym warunkiem doskonałych rodzajów produktów, szydełka – pasującymi grubość rozmiar haka przędzy. Tak więc, jeśli masz chęć i czas, można dokonać ręcznie wykonane dzieło. I uwaga, specjalnych umiejętności od ciebie, że nie wymaga: tylko dokładność, wyobraźni i cierpliwości.

Podejmowanie klasyczny tablet

Najprostszym wszystkich modeli, które powinny rozpocząć niedoświadczonych igłowe kobiet. Wymaga to mały zwój każdej przędzy na drutach i zaczepić trzeci numer. Drutach beret w kole, zaczynając od góry i robi tradycyjne dodanie pętli. Wielkość koło (średnica) jest zależna od wielkości Beret, a jej kształt jest różny od liczby i umiejscowienia dodanych pętli. Pętle zwiększenie uruchomić drugą rundę początkowo łączący łańcuch szwów i zamykania na pierścień.

Dla normalnych gęstych drutach kolumn przy użyciu schematu klinów, w których vyvyazyvayut dwie pętle zysk rzędu, a pozostałe pętle provyazyvayut kolumn. Tak więc trzeba będzie dodanie pętli tylko na jednej krawędzi każdej klina. Jeśli w trakcie pracy (łączącej około pięć wierszy) można zauważyć, że krawędź koła zaczyna iść w fal (Faldo), zmniejszyć liczbę klinów i pętli w pierwszym rzędzie. Jeśli krawędź dna zacznie się kurczyć i zwijają się, należy zwiększyć liczbę segmentów i kolumn w pierwszym rzędzie.

Łącząc dno średnicy beret od dwudziestu sześciu do dwudziestu ośmiu centymetrów, zaczynają dziać w środku płótna bez dodatków. To tutaj można użyć dowolnego dekoracyjny wzór lub kombinację kolorów przędzy. Przez połączenie wysokości środnika około sześciu centymetrów, zaczynają zmniejszać pętle provyazyvaya skrajne kliny pętli (wzdłuż jednej krawędzi) razem. Na przykład, gdy szerokość każdego klina jest szesnaście pętle, pierwszy rząd 15 i spojone pętli 16, w drugiej serii – 15 i 14, trzeci – 14 i 13 i tak dalej, aż do pożądanej średnicy dovyazhete Beret. Związać szerokość taśmy obręczy około dwóch centymetrów pętli bez dodatku i odejmowania naprzemiennych pasków bez sc „etap rachim”.

Ciepła zima trwa

Ciepła czapka polega na wykorzystaniu gęstej, wystarczająco grube i ciepłe przędzy. Chociaż, na przykład puszystego włókna na ich lekkość i minimalna grubość przędzy, nawet w bardzo ciepłej dzianiny produktu koronki. Mimo to, zima drutach beret najlepiej jakiś prosty wzór. W przypadku szydełka – bez słupów lub kolumn z SC SC. Dla bardziej interesującym wyglądem beret może melanż przędzy lub przędzy specjalnej tekstury – boucle lub „trawę”. W każdym razie trzeba będzie około sto pięćdziesiąt gramów nie jest bardzo gruby, ale nie cienką przędzę i hak z numerem szóstym.

Zacznij drutach od góry i trzymać go dookoła. Dla sieci typu start trzech szwów i zablokować go w ringu. Dalsze dzianiny w sekwencji.

 • W pierwszym rzędzie. Związać łańcuch dziesięć kolumn z SC.
 • Drugi rząd. Dzianiny na dwóch kolumnach z SC w każdej pętli pierwszego rzędu.
 • W trzecim rzędzie. Alternatywny jeden bar z SC i SC dwóch kolumn z jednej pętli. Tak więc, każdy z drugiej pętli poprzedniego rzędu, trzeba mieć dwie pętle trzecim rzędzie.
 • Czwarty, piąty i szósty wierszy. Dwie kolumny z SC, SC dwie kolumny z jednej pętli. W tych szeregach, robisz dodanie w każdym z trzeciej pętli serii.
 • Siódmy rząd. Dzianina jeden bieguny nakida z każdym z pętlami poprzedniego rzędu (wiersze bez dodatków).
 • Ósmy rząd. Dziewięć kolumn SC SC o dwóch kolumnach zamykane (zmniejszenie). Alternatywny do końca ósmego rzędu.
 • Dziewiąty rząd. Dzianina jeden bieguny nakida z każdym z pętlami poprzedniego rzędu (wiersze bez dodatków).
 • Dziesiąty rząd. Siedem kolumn SC, SC z dwoma kolumnami, zamknięte razem. Alternatywny do końca dziesiątego rzędu.
 • Jedenasty rząd. Dzianina jeden bieguny nakida z każdym z pętlami poprzedniego rzędu (wiersze bez dodatków).
 • Dwunasta seria. Sześć bary z SC, SC z dwoma kolumnami, zamknięte razem. Alternatywny do końca dwunastego wiersza.
 • Trzynasta seria. Cztery bary, bez sc, dwa bary, bez sc, zamknięte razem. Alternatywny do końca XIII rzędu.
 • Czternasty rząd. Dzianina pięć kolumn, bez sc, dwa bary, bez sc, zamknięte razem. Alternatywny do końca XIV rzędu.
 • Piętnasty rząd. Cała seria kolumn bez provyazyvaem sc bez odejmowania pętli.

Bezpieczne i cięcia nitki. Gotowy wykonuje pranie lub tylko lekko zwilżyć i pozostawić do wyschnięcia. Staje ozdobić według własnych upodobań. Oprócz niej z szal przędzy wiązać ir (lub rękawicy).

Jak ozdobić trwa

Jeśli Crochet – Twoje hobby i jesteś całkiem biegli w ten, a następnie spróbuj stowarzyszonej trwa ażurowe. Użycie dowolnego lubisz ażurowe schemat wzoru lub nawet wziąć zamahnites, wypełnionego friform technologii. Jeśli Crochet nadal nie twoja sprawa, a następnie dzianiny beret z prostych kolumn bez sc, na przykład z przędzy melanżu. Taka fryzura, co do zasady, nie wymaga dodatkowych ozdób.

Jeśli połączone zaczyna się jeden kolor, a następnie ozdobić go z dodatkowymi ozdobami, dzianin, too. Nawiasem mówiąc, podobne części dziewiarskich często staje się interesującym hobby. Może to być, na przykład, duży kwiat lub bukiet kwiatów. Może być dziane jagody (wiśnia z listkami, na przykład). Staje mogą być ozdobione kwiatami, tkane lub koralik koraliki haftować. Luksusowa ozdoba szydełkowane beret będą haftowane wstążki. A biorąc pod uwagę prawo do takiej fakturze hafty i gęstości szydełka tkaniny, łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. W końcu, po prostu kupić lub zrobić sobie odpowiednia obsada.

Szydełka jest uważany za bardzo prosta technika. W każdym przypadku zaleca się, aby rozpocząć druty dziewiarskie kobiet. Ponadto, szydełka – uniwersalna technika, który wydał prawie każdą odzież, od strojów kąpielowych i wykańczanie płaszcz. Niewielki i stylowy nakrycia głowy, modne w każdym czasie i odpowiednich pań w każdym wieku – to doskonała okazja, aby nauczyć się tego nieskomplikowany, ale bardzo efektowne techniki. Bądź dobrej myśli! A wszystko dostać.

load...