Belka kolor: rygor i komfort

Zawartość:

Czy wiesz, co pora roku, aby zrobić jej włosy w trudnych czasach? Lato. Gorące słońce sprawia, że ​​jego własne zasady i luźne włosy, tak ukochany przez dziewczęta wszystkich pokoleń, wprowadzają jedynie dyskomfort. Czy to schludny kok na głowie. To jest piękne, i najlepszym rozwiązaniem w czasie upałów. Jednak niewiele osób wie, jak zrobić kilka że nie rozpadnie się przy pierwszym podmuchu wiatru, a nie schludny głowa zamieniła się w swego rodzaju gniazdo wrony. Nauczmy?

load...

Belka kolor runo

Oczywiście, najlepiej wiązka koloru patrzeć na szczęśliwych posiadaczy grubą czupryną. Ale trzeba przyznać, że nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się mnóstwo włosów na głowie. Wiele osób musi być spełniony przez cienkich i rzadkich splotów, z których zrobić piękny belka nie jest takie proste. Ale jest to możliwe. I pomaga nam w tym dawno zapomnianym bouffant. Pamiętasz, jak to wygląda na zdjęciach naszych babć? Prawie każdy kolor zdobi fryzurę głośności, który jest oparty na starannie backcombed zamków. Można tak samo jak konieczność twierdzą, że w ten sposób obsługiwać włosy psuje już niezbyt gęste włosy, ale fakt pozostaje faktem – nie bouffant fryzurę większą objętość. A, odpowiednio, i zrobić paczkę na głowę dla dziewczyny w piwnicy. Jak dokładnie? Kto nauczy.

 1. Dokładnie umyj włosy. Zrób paczkę na brudne włosy – niewdzięczne zadanie. Fryzura dostać niechlujny i kołki będą musiały znacznie więcej niż trzeba.
 2. Następnie wysuszyć włosy, dokładnie rozczesują i ciągnąć w ciasny koński ogon. Przed dokonaniem runo, że lakier pokrywa część głowicy, który jest przywiązany gumką. Wolne brzegi, wiszące z ogona nie dotykaj.
 3. Wtedy jesteś właścicielem runo. Co czyni go powinien grzebień z częstymi i zaokrąglonymi zębami, zaczynając od korzeni aż po końce.
 4. Twój ogon przypomina zdewastowany gniazdo? Więc bouffant wykonane prawidłowo. Że wszystkie twoje wysiłki nie poszły na marne, ponownie przymocować lakier do włosów.
 5. Teraz lekko obrócić ogon wiązek utworzyć pakiet. Gotowy? Następnie należy ustalić włosy przy pomocy szpilek i lakierem. Należy to zrobić powoli, w przeciwnym razie będziesz musiał przerobić nie tylko włosy, ale także do mycia głowy.

Belka z gumek

Jeśli nie chcesz psuć zmierzwione włosy, będziemy uczyć się, aby pakiet z dwoma dużymi gumki. Szczególnie dobrze poza tym fryzura dla tych dziewczyn, które są w stanie rosnąć włosy poniżej ramion.

load...
 1. Tradycyjnie, przemyć i wysuszyć głowy, powoduje, że środki mocujące.
 2. Zamówienia włosy w kucyk i zamocować z tyłu dużą gumką.
 3. Następnie szukamy centrum naszego ogona i starannie podzielić włosy. Musimy zrobić coś w rodzaju fontanny włosów wokół gumy, która następnie belki.
 4. Gotowe? Teraz umieścić na tej drugiej gumy bardzo fontanny tak, że włosy są pokryte elastyczną opaską pierwszy. Powinniśmy dostać kilka niezawodnie połączone poniżej. Od szerokości pierwszego rozmiaru wiązki zależy żucia. Na mocy drugiej – jakość fryzury w ogóle.
 5. Od kosmyki włosów w lewo na dole gumy mocujące mogą być wykonane jako warkocz owinięty wokół belki i zamków, które można ozdobić włosy, obracając go od codziennych do wypoczynku.
 6. Zamocować uzyskaną kompozycję lakieru do włosów. Tylko nie wlać całą głowę rury. To może mieć szybę do włosów, a od tego i bardziej kruche (tych, którzy kiedykolwiek próbowali „rip” fryzura zepsute farby, zrozumieć).

Pakiet falowane włosy

Wielu posiadaczy kręcone nici denerwować patrząc na piękne i eleganckie fryzury jej przyjaciół. Tymczasem uczynić pakiet na włosy falowane jest całkiem możliwe.

 1. Myć głowy, stosuje się do włosów środki mocujące (pianki, pianka, żel) w stanie suchym.
 2. Zbierz włosy w kucyk, próbując góry fryzura była gładka jak to możliwe. Jeśli nie pierwszym, ani za drugim razem przycinanie ogona nie wyjdzie, można używać żelazka do włosów, który jest w stanie wykonać loki mniej zauważalne.
 3. Bezpieczne wynik uzyskany za pomocą lakieru do włosów.
 4. Następnie musisz tworzą luźne kosmyki w wiązkę. Ale jeśli dziewczyna z prostymi włosami czynili to z pomocą gumy, jeszcze prilizyvaya włosy, to są wszystko będzie wszystko dokładnie odwrotnie. Tworzyć swoje niesforne loki we włosach i owinąć je guma klejenie nici szpilki. W rezultacie powinien dostać kilka serii „liryczny bałagan”. Piękne, prawda?
 5. Najważniejsze – jak naprawić moje włosy. Sprawiają, że lakier i pianka mogła które nakłada się na włosy po umyciu natychmiast.

Można dokonać zwykłego wiązkę lub wiązki polaru – jak Ty. Najważniejsze jest to, aby nie ciągnąć szpilki do włosów zbyt dużo i na czas, aby umyć włosy przez blokujące kilogramów. Ponadto, nie jest konieczne, aby zrobić kilka tych, którzy spoczywają na morzu lub słona woda zamieni Hairspray obecnie czynnik cementowania. Lepiej zapiąć włosy w normalnym ogona. W końcu, można dojść do wypoczynku nad morzem, nie brać udziału w konkursie na najlepszą fryzurę wybrzeża?

load...